Skoči na vsebino

Okus po hitrosti, slo moto dokumentarec -


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

Scena je pač takšna, kot je bila prikazana - pred tem si ne moremo zatiskati oči! Nastopači (čoperisti & co) so bili v večini! Dejstvo je, da je to samo del scene...Zanimivo je bilo videti v Mirni Peči na žegnu, da je bilo čoperjev po mji oceni komaj 20%! Niso točili pira....igral je Slak!

Kva pa klobasaš? A hočeš rečt, da sem pil kokakolo, pa se mi je le dozdevalo, da ima okus po pivu?

Aja - pa tut v tem 'art izdelku od dokumentarca' je bilo 'v hrib usmerjeno musko' slišat :)

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja da ne pozabim, z tehničnega vidika pa kar se tiče posnetkov, montaže itd. je pa dobro narejeno :)

Par idej je luštnih. Ah, no, škoda. Ena priložnost, da bi dobili nek dokumentarec na nam ljubo temo, pa še to se 'zafračka' zaradi _vstavi_poljubne_razloge_ .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za pozdravljanje med motoristi pa niso nč omenil. :(

2009-honda-cbr600RR-12.jpg

Popravljeno . Popravil paris2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enostavno bi najraje nehal plačevat rtv prispevek, bedast dokumentarec bedastega režiserja, on že ve zakaj tako mislim !

Preveč Mc scene, premalo ostalih pogledov drugačnih motoristov, Niko :worship:

MC scene? kdo pa je tam bil od MC scene. ne me narobe zastopt nit pod razno nism simpatizer te struje, ampak zdi se mi, da so bli tisti izstrelki tam na filmu tootalni wannabies, pa še sami nevedo kaj bi bli. (njim je vožnja z motorjem na bit pa ne bit. daš gas in se dooogaja), ne pa de so meli zadost jajc bit MC. ekstremno srečni de so meli svojih 5 minut s kamero. Kakor je Prevy rekel, je blo fino posneto in zmontirano. redko kdo je ugotovil (jaz nisem, sem bil na to opozorjen) da je bil Grobniški prispevek posnet ob dveh različnih prilikah. Presidentu verjamem da je "ustvarjalec" iskal tud drugačne motoriste in jih ni dobil, pred kamero, kar pa ne spremeni dejstva, da je pokazal kar je pokazal. Žal je to popoln zmazek in niti pod razno ni slika motorizma. niti sub kulture niti plemena z grobnika. . . .kaj šele da bi blo kej realno. . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto o izsiljevanju, hitrosti itd.. je obdelano v drugi temi, zato prosim (vem, sem bil tudi sam off topic).

Zavajajoč je že naslov filma - Okus po hitrosti. Ker hitrosti je bilo samo, res samo za okus. Če je pa imel režiser že take težave, kot so odpovedi, nesodelovanje itd, zakaj je pa sploh nekaj posnel? A ker je moral nekaj posneti? V stilu 'tek toliko, da i ja zaradim dnevnicu'. Naredi orenk ali pa pusti vse skupaj. Ali pa vsaj naslov popravi, da bo ustrezal izdelku.

Zdaj moram pa jaz vsakemu kolegu, ki me pozna, razlagati, da to ni bil film o nas (recimo o meni in meni sorodnih dušam). No, žena ga je itak gledala samo po koščkih, ona dobro ve, za kaj gre, mami (da je ne izpustim, vidim, da je veliko forumašem zelo pomemben član) je bilo tudi takoj jasno, ko sem ji rekel, da to ni film o nas. Foter je pa itak še jezen name, ko je končno ugotovil, da sem kupil drug motor. Pa če mene vprašate, je on postal nevaren voznik (v avtu). Jebiga, tudi na take je treba paziti na cesti.

Sicer pa: vozite, kar hočete, samo da vas osrečuje, pustite meni, da vozim, kar hočem, kolikortoliko se držite predpisov (vsaj tapametnih) in upoštevajte sotrpine v prometu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za pozdravljanje med motoristi pa niso nč omenil. :(

To pomeni, da je odslej naprej to najstrožje prepovedano :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@draksler ''Zanimivo je bilo videti v Mirni Peči na žegnu, da je bilo čoperjev po mji oceni komaj 20%! Niso točili pira....igral je Slak!''

...ne zatiskajmo si oči, in pljuvajmo drug po drugem. Kot prvo -pira je bilo ogromno, po slikah sodeč.

Mene motijo sportaki, ki divjajo preko vseh omejitev, pa ostali ki imajo par pirov v riti (pa ne samo chopperisti...) tudi. In ravno takšne nas je prikazal ta dokumentarec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob tem lahko rečem samo: "sej je samo film" :rolleyes: tko kt ob kakšni grozljivki al pa ZF :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek::slap::SS moje skromno mnenje.

...vidi se, da ga ni delal motorist, pač pa nekdo ''od zunaj''. In take nas pač vidijo. Se bo treba malo zamislit. Z ene in druge strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pravo vprašanje je: Ali nas res tako vodijo "nemotoristi"? ...

... če nas - potem se moramo zamisliti mi in ne oni ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pravo vprašanje je: Ali nas res tako vodijo "nemotoristi"? ...

... če nas - potem se moramo zamisliti mi in ne oni ...

bo kar držalo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pravo vprašanje je: Ali nas res tako vodijo "nemotoristi"? ...

... če nas - potem se moramo zamisliti mi in ne oni ...

Ne, nas ne ... ampak tale doku je spet za nekaj let nazaj spravil indikator tega, kako "nas vidijo" ...

Itak pa smo inidividuumi, kajne? Boli me qrac, če nekdo drug nekje izpade - po mojem mnenju - teslo. Sej je on in ne jaz, a ne? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko poslušam komentarje v gostilni, na malici, ob kavi se še samo kezim :lol1::kva2:(Proklete svije zdorgirane usrane...zato pa je tak na cesti, ko je.. .) Kurba me bo počasi začelo za krof skrbet, da ne bom na prvi drevi zabinco.... :hmm:

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...vidi se, da ga ni delal motorist, pač pa nekdo ''od zunaj''. In take nas pač vidijo. Se bo treba malo zamislit. Z ene in druge strani.

japajade še zamislil se bom ja... in kaj me briga kaj si ostala gamad misli o meni in motoristih...itak pa večina motoristov tud sama spada med to gamad, tak da itak ni panike...pobijali se bomo na cestah vedno odvisno od sezone- al bo več deževnih dni ali manj, tak da sve et kazni, sploh pa neko nabijanje in moraliziranje v 3 krasne je vse sizifovo delo...raje počnite kaj produktivnejšega .)...npr: idite se vozit in se trudite prekršit vse mogoče hitrostmne omejitve, in če jih ne bote prekoračli vsaj za 3 krat v naselju in 2 krat izven naselja ter avtocesti, pol vedite da ste slabi in bo treba še vadit :)

Popravljeno . Popravil SuiGeneris636
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

japajade še zamislil se bom ja... in kaj me briga kaj si ostala gamad misli o meni in motoristih...itak pa večina motoristov tud sama spada med to gamad, tak da itak ni panike...pobijali se bomo na cestah vedno odvisno od sezone- al bo več deževnih dni ali manj, tak da sve et kazni, sploh pa neko nabijanje in moraliziranje v 3 krasne je vse sizifovo delo...raje počnite kaj produktivnejšega .) ...npr: idite se vozit in se trudite prekršit vse mogoče hitrostmne omejitve, in če jih ne bote prekoračli vsaj za 3 krat v naselju in 2 krat izven naselja ter avtocesti, pol vedite da ste slabi in bo treba še vadit :)

Jp, gremo raje "drkat" :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dokumentarec sem si ogledal sedaj, posnetek, bolj kot ne na skrivaj...

saj sem gledal na televiziji v živo, med reklamami na komercialki, ca 5 minut, skupaj z ženo, pa je kaj kmalu začela zavijati z očmi.

niso prikazali motorizma, kot ga vidimo motoristi.

prikaz je bil populističen, tako da se lahko nemotoristična raja še bolj zgraža nad nami, delinkventi, za kar nas je ta oddaja vsekakor ožigosala, četudi morda povsem nehote.

skratka, zaslužimo si bolj uravnovešeno poročanje o našem hobiju, ki ni nujno to. lahko je tudi nuja, morda življenjski slog, ...

imejmo drugič več pozitivizma!!!

p.s.: zgolj moj pogled, ne me pribiti na križ!

pa srečno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da bi morali posneti svojo verzijo dokumentarca :). Ker ta je bil katastrofa. Res je, da še nisem pravi motorist ampak mopedist vendar vem, da kar je prikazoval dokumentarec ni res. No deloma je vendar je večino dokumentarca prikazano, da smo mi/vi pijanci, zasvojenci s seksom... mah zapravljena ura :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče res krivičen dokumentarec do tistih, ki tolčejo dolge fure, dirkajo po pistah, ljubiteljev tehnike in do vikend motoristov, ki se drajsajo za svojo dušo... Celotna zadeva sicer prenapihnjena vendar ne daleč od resnice. Všeč so mi bli posnetki in muzika. Tudi nekateri komentarji so bili povsem na mestu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dokumentarec sem razumel kot samo to da je motor --> smrt

moto zbori da so pijanica in gledanje striptisa

cel dokumentarec se je vrtel okol nesrec.

Pricakoval res cist neki drugega :O

Na motozbore grem zaradi druzbe, vozim se zaradi uzitka in sproscanja adrenalina !

Popravljeno . Popravil Martin86
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!