Skoči na vsebino

Okus po hitrosti, slo moto dokumentarec -


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

O jebemu mater kolk enga jokanja pa šimfanja. Pa kaj vam sploh je? A se potegujete za »miss congeniality« ali pa je res večina takih pozerjev, da je tako zelo pomembno, kaj si drugi mislijo o motoristih?

Kaj bi sploh radi? A to, da pride do vas, med tem ko stojite na semaforju, kakšna mamka vas potreplja po čeladi in reče: A buc, buc, buc, kolk pa si ti en fajni pobč, pa vam da liziko, ker ste tako oh in sploh?

In pa ja strah in groza, ker niso predstavili v filmu ravno vašega pogleda na motorizem. Kamero v roko pa naredit to bolje. Youtube vam omogoča to razširiti bolj kot tv slo.

Matr bi blo zanimivo gledat dokumentarce o onesnaževanju, ki bi jih posnele ravno tiste fabrke, ki najbolj onesnažujejo, ipd.

Z mojega stališča je bil film čisto korektno narejen in pač prikazal pogled s strani nekoga, ki nima z motorizmom nikakršne veze. Nisem pa v tisti uri pričakoval, da bo lahko film zaobjel vse aspekte motorizma, kaj šele, da bi jih dodobra predstavil. Pa tudi kvalitete v stilu National Geographica ni bilo ravno za pričakovati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal so pretiraval s čoperju, sej je prav da se jih omeni, recimo potovalnih uzitkov se niso dotaknili, turing uživačev tud ne...

Načeloma so obdelal tiste ki se vozijo po zborih (kar se mene tiče je škoda lepega vikenda da se pelješ na zbor in nezaj)

in tiste na Soči.

Kastelec je mal pretiraval, se res ne spomnim,da bi men kej govoril , da mi je bilo podarjeno?!?

Edin ena sestra me je spraševala kašn motor mam, k je kao glih neki kupvala :rolleyes:

Pohvaln prispevek Čarmana in Pintarja, lahko bi vključili namesto vseh čoperašev se Stanovnika, Jermana, pa zvohal kakšnega ki se zelo veliko vozi da jim odstopi

kaj slikovnega materiala in bi lahko predstavili čisto druge plati motorizma, ki pa SLOVENCELJNOV ne zanimajo (ni krvi in cip...)

V glavnem film si ne zasuži tako dolgega komentarja :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bom komentiral: je bilo slabo, je bilo dobro, je bilo......

Zakaj ne bom komentiral. Nisem režiser, daleč od tega, nisem scenarist, sem pa nekdo, ki ga motorizem zanima, potujem z motorjem, ne dirkam pa po ridah niti po dirkališču. In sem nekdo, ki grem rad na kakšen zbor da spoznam nove ljudi, pa ne samo v SLO ampak tudi v tujino. Sem eden od cepcev, če hočete pa sem tudi norec, ki mi ni težko v enmu dnevu prepeljat dobrih 1000 km, da pridem do cilja.

Ko pa boste pluval po mojmu delu, pa vam bom rekel: " Naredi boljše če znaš ".

:worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Enostavno jaz tak začutim adrenalin na motorju, ko stisnem po gasu in to je to :kva2: ...." (zravn pa pir v roki in pun gobec škrbin zravn pa razfukana RF 900......... :naughty: )

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Enostavno jaz tak začutim adrenalin na motorju, ko stisnem po gasu in to je to :kva2: ...." (zravn pa pir v roki in pun gobec škrbin zravn pa razfukana RF 900......... :naughty: )

"Kake motorje zaj delajo, sej to ne morš verjet, majo po 110 kojev!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokumentarec je pač še eden izmed mnogih medijskih kiksov, ki so mi dokazali da:

"Ne verjemi vsemu kar vam povejo po televiziji in drugih medijih!" - mišljeno tudi za področja politike itš.

Men je na motorju drgač edin to jeba, de se zmir pulijem s piram, ko ga med vožnjo probavam skoz čelado pit :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gledu.

ocena: mah...

najbolj butasto se mi je zdelo mnenje enega zdravnika: si padu, ti je bla dana šeena možnost odreči se motorju...v tem stilu, skoraj dobesedno. a tudi avtomobilistom svetuje, da če so preživeli nesrečo je bolje da se s konzervo ne vozijo več? mah...

pa una psihologinja...neki o tem, da si skori zadrogiran na motorju zaradi hitrosti in nevem kaj in da maš zmanjšano sposobnost za vozit...mona babja! tako kot je človek pozoren na motorju ni v nobenem drugem vozilu!

za drugo pa...ja no neki o poškodbah. to je blo v redu. sam kot je že blo omenjeno: spet ena propaganda proti motoristom in motorizmu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oddaja v redu, komentarji moje mame pa (sploh ne vem kerga smeškota bi dal)....

:lol1: 2. fotra d sploh ne omenim ko je zakledu kako kao zgleda moto zbor :slap:

Skrpucalo od dokumentarca. :SS Žal mi je, da sem ga sploh pogledal.

res je kr neki.. predtavi nas v totalno najslabši luči... :BUA: mogoče je lahko samo drugi del dokumentarca mau v razmislek.. to je pa tud vse!

Popravljeno . Popravil YeTika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"....Kake motorje zaj delajo, sej to ne morš verjet, majo po 110 kojev!"

Toto si bom dal na majico priheftat.... :worship: :kva2:

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ rude: hej, a nisi bil tud ti v enem kadru (ovinek za ciljno?), pa Urbi??? :P

@ Tamau: hej, filmska zvezda, a se te bom lahko dotaknu :naughty:

:blush: še na pijačo lohk greva, pa avtogram dobiš za povrh .)

Na žalost sm se tud js najdla (ne sam dobesedno) le v kratkem delčku tega dokumentarca, so pa zato tm tapravi užitki in veliko prijateljic in prijateljev :winkiss: sej to je tud en od razlogov, da si motorist, ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem motorist. skuter imam zato, da se prpeljem poleti do službe, pa da se kam drugam še lahko odpeljem ko je gužva po cesti. motor pa imam za dirke, ki so baje dokaj specifične. na zbore ne hodim, no ene par sem jih že obiskal (parada pijanstva i kiča), tisti ki padajo po cesti mimo kot snete sekire se mi ne zdijo prou nič frajerji, ampak kvečjemu bedaki. menim, da je vsakršna poškodba, smrt, ki je povezana ses adrenalinom in dvokolesniki totalno brez veze in nepotrebna. film je za moje pojme kazal preveč čoperjev in premalo kakih zavodov za rehabilitacijo. pa en kup nekih bolanih filozofij je bilo v tem dokumentarcu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...so pa zato tm tapravi užitki in veliko prijateljic in prijateljev :winkiss: sej to je tud en od razlogov, da si motorist, ne.

Ne. Razlog je welcome drink, pa kurbe, pa da nam na vsakem drugem ovinku umetna noga odpade.

Motoristi smo tisti ljudje, ki smo si namesto štrika, za odhod iz tega sveta kupili 110 kojsk dvokolesnik.

Motor=smrt, smrt=motor... Živela smrt !!!

Na zdravje in full gassss... hicc :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toto si bom dal na majico priheftat.... :worship: :kva2:

Tista mi je bla dobra: "fafanje beli zobe". Jst mam rad punce z belimi zobmi :grim

Komentar na dokumentarec: Hja, točn tko so prikazali kot nas folk vidi. Nadaljni komentar je nepotreben. Ma kdo kamero? Cajta? Gremo prave stvari posnet :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O jebemu mater kolk enga jokanja pa šimfanja.

Pa kaj vam sploh je? ......

da je tako zelo pomembno, kaj si drugi mislijo o motoristih?

Kaj bi sploh radi?

če je to dokumentarec naj temelji na realnih, preverljivih informacija z ljudmi, ki so špica na tem področju.

v tem primeru naj se imenuje zabavna oddaja s posnetki podivjane govedi.

kaj bi radi? če je več kot 30.000 registriranih motorjev....

to, da se enkrat začne obravnavat motociklizem na visokem nivoju, da dobi ta scena kulturo v športu in v prometu, tako kot to vidim v italiji, ko na TV nastopajo ljudje iz anfia, ancma, športniki, politiki, organizacij za prometno varnost,... ( pri nas so pokazali skupino ljudi, ki s tem nimajo nobene veze- cerkveno rajo z župnikom, ki je zadnji v procesu motociklizma in pokopava uboge motoriste; nizkoizobražene slabo razvite samce, ki jim smrt na cesti predstavlja nov začetek?? -take bi zaprl v kakšno ustanovo raje ; prireditve kjer se naliva s pivo do onemoglosti in zjutraj spravi na cesto; TO SO NEBESA POD TRIGLAVOM

na drugi strani se na urgenci držijo za glavo kaj je s temi, ki se vozijo z motorji po cesti in si trgajo noge.

če se že porablja državni denar naj bo izdelek kvaliteten.

ni opravičilo, da se avtor ne vozi z motorjem in da nima pojma o tej sceni, naj raje naredi oddajo o RTV ropanju denarja in nesposobnosti zaposlenih, ki živijo na račun države !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je to dokumentarec naj temelji na realnih, preverljivih informacija z ljudmi, ki so špica na tem področju.

v tem primeru naj se imenuje zabavna oddaja s posnetki podivjane govedi.

Če se ne motim so med drugimi bili notri Legan, Čarman, Pintar, razni zdravniki, psihologi, itd. ki so povedali svoje mnenje. Ne vem, če so ravno špica ampka nekaj teže pa v mojih očeh njihovo mnenje ima, četudi se mogoče ne strinjam povsem z njimi.

kaj bi radi? če je več kot 30.000 registriranih motorjev....

to, da se enkrat začne obravnavat motociklizem na visokem nivoju, da dobi ta scena kulturo v športu in v prometu, tako kot to vidim v italiji, ko na TV nastopajo ljudje iz anfia, ancma, športniki, politiki, organizacij za prometno varnost,... ( pri nas so pokazali skupino ljudi, ki s tem nimajo nobene veze- cerkveno rajo z župnikom, ki je zadnji v procesu motociklizma in pokopava uboge motoriste; nizkoizobražene slabo razvite samce, ki jim smrt na cesti predstavlja nov začetek?? -take bi zaprl v kakšno ustanovo raje ; prireditve kjer se naliva s pivo do onemoglosti in zjutraj spravi na cesto; TO SO NEBESA POD TRIGLAVOM

V Mirni peči 9000 motorjev - se mi zdi statistično kar reprezentativen vzorec glede na tvojih 30.000 registriranih motorjev. In pa ja takšne pripreditve se skoraj vsak vikend tokom sezone dogajajo po sloveniji, tega pač ne moreš zanikati. Sem bil na parih in nisem videl samo čoperistov nalitih s pivom oz drugimi opojnimi substancami.

na drugi strani se na urgenci držijo za glavo kaj je s temi, ki se vozijo z motorji po cesti in si trgajo noge.

Če bi vsak dan gledal takšne poškodbe (in ne bil motorist) bi se verjetno tudi ti.

če se že porablja državni denar naj bo izdelek kvaliteten.

ni opravičilo, da se avtor ne vozi z motorjem in da nima pojma o tej sceni, naj raje naredi oddajo o RTV ropanju denarja in nesposobnosti zaposlenih, ki živijo na račun države !!!

Hja lahko bi v dokumentarcu pokazali tudi norenje skozi naselja preganjanje po ridah ali mariji reki ali pa naganjanje po zadnjem po Celovški, kar nekaj "neprijetnih" zadev so tudi spustili. Jebat ga, vse pač ni šlo v tisto urco, ki so si jo vzeli.

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Kake motorje zaj delajo, sej to ne morš verjet, majo po 110 kojev!"

:lol1::lol1::lol1::headbang:

GRUMF majice s tem napisom bi "zažigale". Ideja kako porabiti tistih 10 centov tvojega proračuna. :whistle:

Drugače pa močno, res močno, preobširna tema, da bi se jo dalo podrobno zajeti v 1 h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motim je bilo po zadnjih podatkih registriranih slabih 60.000 motorjev pri nas. Nakup se je glede na lanskoletni marec v istem obdobju povečal za 11%.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tista mi je bla dobra: "fafanje beli zobe". Jst mam rad punce z belimi zobmi :grim

Komentar na dokumentarec: Hja, točn tko so prikazali kot nas folk vidi. Nadaljni komentar je nepotreben. Ma kdo kamero? Cajta? Gremo prave stvari posnet :rolleyes:

Se popolnoma strinjam s tabo - tudi jaz sem dobila občutek, da je dokumentarec narejen bolj kot potrditev splošnega mnenja o motoristih :unsure: .

Tista "zobarska" pa je tudi meni padla v oči ... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1::lol1::lol1::headbang:

GRUMF majice s tem napisom bi "zažigale". Ideja kako porabiti tistih 10 centov tvojega proračuna. :whistle:

Drugače pa močno, res močno, preobširna tema, da bi se jo dalo podrobno zajeti v 1 h.

Dragi kolega, če bi pozorno prebral predhodno stran bi videl, da je ata Grunf (pardoniram-sem namreč Grunf in nikakor ne Grumf) zadevo zapopadel in jo bo poizkušal udejanit........Upam, da bo šlo skozi moj proračun, sicer pa delam čuda, tako kot že veste..... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je to dokumentarec naj temelji na realnih, preverljivih informacija z ljudmi, ki so špica na tem področju.

v tem primeru naj se imenuje zabavna oddaja s posnetki podivjane govedi.

Na koncu odjavne špice piše ... "Uredništvo kulturnega in umetniškega programa".

Skratka - ni bil narejen v okvirih uredništva informativnega in dokumentarnega program ...

:naughty:

umetnina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!