Skoči na vsebino

Okus po hitrosti, slo moto dokumentarec -


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

and now something completely different......... :whistle:

Žika živac je dežurni krivac, on je obeleženi negativac, dripci kad banku obiju Žika zaglavi robiju ! :whistle:

sem včeraj gledal žogobrc iz Liverpoola in užival ! dokler so vodil rdeči !

danes pa zato nimam šimf materiala ! :rolleyes:

kdo neki se je tam smejal ko je bilo pisano o moto subkulturi ??!! O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam kaj dosti dodati tuki. Vidim,da se kar strinjamo o tem "dokumentarcu" :) Edin Pintarju dam kapo dol,se cist strinjam s tistim kar je povedal B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ rude: hej, a nisi bil tud ti v enem kadru (ovinek za ciljno?), pa Urbi??? :P

Ja, res sva v enem kadru. :blush:

Je kdo opazil kako so mogli posnetke z drek pumpami pohitriti, da so se vsaj približno hitro peljali. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, res sva v enem kadru. :blush:

Je kdo opazil kako so mogli posnetke z drek pumpami pohitriti, da so se vsaj približno hitro peljali. :D

Očitno je še režiser hotel pokazati, kakšni divjaki so motoristi in mu potovalna hitrost čoperjev ni ustrezala.

Sicer pa ne vem, zakaj bi se morali sploh peljati približno hitro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O jebemu mater kolk enga jokanja pa šimfanja. Pa kaj vam sploh je? A se potegujete za »miss congeniality« ali pa je res večina takih pozerjev, da je tako zelo pomembno, kaj si drugi mislijo o motoristih?

Kaj bi sploh radi? A to, da pride do vas, med tem ko stojite na semaforju, kakšna mamka vas potreplja po čeladi in reče: A buc, buc, buc, kolk pa si ti en fajni pobč, pa vam da liziko, ker ste tako oh in sploh?

In pa ja strah in groza, ker niso predstavili v filmu ravno vašega pogleda na motorizem. Kamero v roko pa naredit to bolje. Youtube vam omogoča to razširiti bolj kot tv slo.

Matr bi blo zanimivo gledat dokumentarce o onesnaževanju, ki bi jih posnele ravno tiste fabrke, ki najbolj onesnažujejo, ipd.

Z mojega stališča je bil film čisto korektno narejen in pač prikazal pogled s strani nekoga, ki nima z motorizmom nikakršne veze. Nisem pa v tisti uri pričakoval, da bo lahko film zaobjel vse aspekte motorizma, kaj šele, da bi jih dodobra predstavil. Pa tudi kvalitete v stilu National Geographica ni bilo ravno za pričakovati.

kec :worship: :worship: :worship:

meni je bil dokumentarec všeč . je pa res da če mački stopiš na rep zacvili in da nihče nima toliko poguma da bi priznal, da so to stvari ki se dogajajo....

a so mogoče motozbori drugačni? če ni stiptizete se že pritožujete kakšen zbor je to, po dolgem in počez se hvalite kok ste polagali ovinke tam kjer se to ne sme. še dobro da niso šli snemat skrito kamero na ride al pa kam drugam, potem bi bilo šele enega vpitja.....

poleg tega se mi zdi da bi lahko pokazali še malo več motopogrebov, da bi tiste nesojene rossije malo streznilo.

in to neprenehno prioževanje čez avtomobiliste,bicikliste in pešake.a vi ne vozite avtomobilov? ne hodite peš? ne vozite bicikla?

ja seveda ga po predpisih.....tako kot motor....malo morgen...

dajte že stopit na realna tla in se zavedat da VSAK NOSI ODGOVORNOST ZASE, če tega niste sposobni prodajte vsa vozila in se preselite v džunglo, kjer vas nihče ne bo motil in oviral

pa en lep dan vam želim

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj delajo hitre avte??? da se šminkirajo pred babami ane...ja točno zato, naj me kdo popravi če nimam prav :rolleyes:

jst se bom držu omejitev pa če avtomobilistom paše al pa ne..jim bom prdce metu v šipo :evilgrin:

če bojo pa kšne hude blondinke(lahko tut druge barve) v kabrioletu se bom pa zraven njih vozo pa foleru :naughty: :winkiss: pa lupčke pošilju :winkiss: HAHAHAHHAA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene je ena budala izsilila pri 50km/h...vseeno sem poletel čez avto in naredil izpit za avion....tko da...ne bi o tem AMRANY...kolkr vidm še nimaš kj velik izkušenj,podobno kot jst, tko da...ni vse v hitrosti,vedno več voznikov je takih ki le bežno pogledajo ali pa sploh ne...

sicer pa brez veze se kregat o takih stvareh-različni ljudje,različne situacije,različne izkušnje in končni "zaključki"...

Hja, sej mojega fotra tudi. Ampak, če bi se vozil skozi naselja 150km/h, bi se pa možnost izsiljevanja še povečala, verjetno. Zamisli si, da bi v 3 sekundah, kolikor traja prepričevanje avtomobilista (normalnega seveda, ne tistega, ko pogleda v eno smer pa že leze ven) pred speljevanjem iz neprednostne na prednostno, ti prevozil že 125 metrov. Ker pa jih večina pelje normalno in se približno drži omejitve, precej razumem tisti stavek, ko naletijo na enega dirkača: "nisem ga videl". Vbistvu te skoraj vsak vidi pa tudi ve, kako daleč si. Problem je, da ne zna oceniti hitrosti približevanja. Seveda imaš tudi take idiote , ki te gledajo in peljejo na glavno cesto pred tebe, čeprav pravilno pripelješ. Nekateri še vlaka ne jebejo. Dejstvo je, da taki tudi vozijo po cesti, ker pri nas vsakdo lahko naredi izpit. Pravilo pač je, da nikomur ne zaupaš in dolgo boš živel. Tudi, če se 50km/h pikneš direktno v njega, je to še zmeraj boljše, kot isti kaskaderski padec narediti pri 150km/h. Vse niso izkušnje, nekaj pripomore tudi mozeg. V nekaterih situacijah kot je nepregledni ovinek je boljše peljati malo počasneje, ker ljudje so že padali na pesku, olju, se pokali v traktorje, ki so peljali iz gozdne poti itd. Presenetilo jih je, ker o tem niso nikoli razmišljali. Tudi razmišljanje so izkušnje. Nekomu se lahko takšna nesreča zgodi po 100.000km prevoženih (do sedaj je imel srečo), nekdo se jo bo pa izognil po 20.000 prevoženimi kilometri, ker bo predvideval!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry za 2posta.. ampak še neki:

prvo pred svojim pragom pobrište pol pa pred drugim...najlažje je krivdo na druge valit...ziher pa niste vsi angeli!

pač naj vozjo tko k njim paše, če ne morš človeku dopovedat mu pač ne moreš (vsak je pameten po svoje vsak misli da ravna prav, pa naj bo)...večina jih je istih tako motoristov kot avtomobilistov in lahko se tlele jokcate pa kregate sam ne boste nč s tem rešil...mlatite prazno slamo!

sem se danes s piciklom pelu in pač nisem mogel opaziti da iz desne prihaja tovornjak (zaradi grmovja in raznih kozlarij) ampak sem vseeno rekel samemu sebi...bom raje malo pobremzal mogoče bo kdo prišel iz ovinka....in če nebi bremzal bi se zalepil na vrata ko muha. je treba tut kdaj razmislit preden kaj narediš...še na piciklu je nevarno! tudi peš

srečno na cestah pa fajn bodte :winkiss:

Popravljeno . Popravil Kane
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Armany pa tudi ni takodaleč od resnice.

Poba vbistvu zdravo razmišlja. Ampak takšni kot je on, motoristom že ne bodo solili pameti, ker mi že vemo, kaki smo bili, ko smo bili mladi (oziroma smo še)! Nažalost veliko ljudi sklepa po sebi. Za debato si kompetenten komaj, ko imaš motor! Dajtegasrat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz osebno mislim da si ta film debate ne zasluži da o tituli dokumentarec meseca sploh ne govorim.

110 konju! a si morte mislt?

Vsak zastopi po svoje in si tako tudi razlaga, jaz sem zastopil, da si pač danes za štart umisliš motor ki ima minimalno 110 konjev ali pa več in potem ti lepo pokaže kaj se zgodi. Par mesecov star motor in smrt. Jaz sem tudi enemu govoril, da je R1 prehud mortor za njega in naj si umisle kaj drugega pa je vstrajal in čez 14. dni je počilo in ga na žalost ni več. Pa a naj imam zato slabo vest, ker sem mu ga prodal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Sicer pa ne vem, zakaj bi se morali sploh peljati približno hitro.

To moraš pa režiserja vprašat. Meni je zgledalo hecno in žalostno hkrati, da tako manipulirajo s čoperisti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kec :worship: :worship: :worship:

meni je bil dokumentarec všeč . je pa res da če mački stopiš na rep zacvili in da nihče nima toliko poguma da bi priznal, da so to stvari ki se dogajajo....

a so mogoče motozbori drugačni? če ni stiptizete se že pritožujete kakšen zbor je to, po dolgem in počez se hvalite kok ste polagali ovinke tam kjer se to ne sme. še dobro da niso šli snemat skrito kamero na ride al pa kam drugam, potem bi bilo šele enega vpitja.....

poleg tega se mi zdi da bi lahko pokazali še malo več motopogrebov, da bi tiste nesojene rossije malo streznilo.

in to neprenehno prioževanje čez avtomobiliste,bicikliste in pešake.a vi ne vozite avtomobilov? ne hodite peš? ne vozite bicikla?

ja seveda ga po predpisih.....tako kot motor....malo morgen...

dajte že stopit na realna tla in se zavedat da VSAK NOSI ODGOVORNOST ZASE, če tega niste sposobni prodajte vsa vozila in se preselite v džunglo, kjer vas nihče ne bo motil in oviral

pa en lep dan vam želim

dr.looney :alien1:

Ne sploh se ne gre za to, da bi kdo stopil mački na rep. Ker je tisti, tudi če je to hotel, mačko zamenjal za noja (ali kakšno drugo žival, vstavi poljubno:____) :)

Če bi malce bolje prebrala glede česa smo se drugi pritoževali, bi videla, da je bilo zgražanje predvsem nad tem, da se je tipičnega slovenskega motorista prikazalo kot pijanca na motozboru, ki se bo slej ko prej ubil, zato ker je pač kupil motor.

Jaz nisem nikoli zanikal, da se stvari prikazane v dokumentarci ne dogajajo. Se in to je pač žalostno da se, ampak NISO pa to edine stvari ki se dogajajo na slo moto sceni in tipičen slo motorist, pač ni bradat zadetek prekrit s ketncami in neti, ki se utaplja v pijači in grdih joških na motozboru.

V "dokumentarcu" sem zasledil podatek, da je članov vseh klubov v sloveniji cca 4000. In to je primarno tisti folk, ki jih je kazalo na zborih. Seveda so tudi tisti, ki niso člani klubov, pa se takih zadev redno udeležujejo, ampak vsi pa zagotovo ne. Registriranih motociklov je menda pa 60.000. Tako da razlika je očitna, to je del populacije, ne pa populacija.

In ker naj bi bil to dokumentarec o motoristih in ne dokumentarec o motoristih, ki pijančujejo na motozborih, bi bilo fer, da se prikaže moto sceno v celoti.

Jaz poznam OGROMNO motoristov (tudi sebe med drugim), ki na motozbore sploh ne hodimo, ker so nam pač bedni, oziroma ni tam nič takega kar bi nas interesiralo..

Veliko več kot tistih, ki jih je prikazovalo v prvi polovici "dokumentarca", je enostavno vikend motoristov. Ki lepo v soboto zajahajo svojo FZ6, ali kakšno podobno kobilco in se gredo malo vozit za sprostitev in svoje veselje. Potem ogromno je takih, ki namesto zapitih in pobruhanih vikendov na nekem zboru z motorji raje potujejo in so prepotovali že svašta, potem smo tu navdušenci športnega motociklizma, tako cestnega, kot offroad, ipd, ipd.

In razen prispevka o grobniku, se je ta del motoristov, ki predstavlja veliko večje število motoristov, kot kromarji (in ostali) na motozborih, kar izpustil. Nikjer omenjeno. In laik pač dobi predstavo, da je tipičen slovenski motorist pač zapitek na zboru. Ampak to enostavno ni res.

In to je tisto kar mene moti, dokumentarec, če bi to bil, bi moral predstavit kompletno zadevo (tudi če kritično) in ne samo enega segmenta.

Kot sem že napisal. Če bi bilo biti motorist to, kar so prikazali v tem skropucalu, takoj prodam motor in ga niti pogledam ne več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne saj si je sam kriv, saj ti pravim vsak je zase najpametnejši in mnenja drugih so neumna, debilna, glupa, kokr si vzameš!

npr. jaz recimo bi si rad kupil motor ki mi je všeč in na kateremu se bom dobro počutil (to je r6) pa si mislim umislit ta motor naslednje leto če bo vse po sreči, ampak pravijo da ni primerna za začetnike ker je preveč agresiven motor...nimam pa denarja da ga naokol serjem da si lahko privoščim prvo motor ki je meni primeren in šele čez nekaj let tisti ki si ga želim..pa bi ga imel tako malo po mestu na izi, do faxa itd. me sploh ne zanimajo tekmovanja itd. in stiskanje (ja nekateri boste rekl ja to sm tut jst govoru pa sem na koncu stiskal ko norc, ja na žalost jst nisem VI, TI, kokrkol)...provokacije me sploh ne ganejo, zarad mene tut če me kolesar al pa frčak al pa skuterček prehiti (JAKA MUDA) ne bom se joku ker me je prehitel jaz bom vozil tako kot je treba pa zarad mene naj mi trobi cela Slovenija. če se človek preprosto ne more držati jeben*h omejitev verjetno ni glih pretirano pameten. na splošno tudi opažam mulote ki so komi naredili izpit za avto pa se vozijo z najnovejšimi avti (bmw, audi, mercedez..itd) pa od očija je avto. in pol ga vidiš na krožiščih, ga drifta a okoli polno avtov...hmmm zakaj? da izpade ql...sam to je zame OUT...ne to da ogroža sebe ampak druge (najbolj žalostno je to ko v nesreči tak idiot preživi, v avtu kjer pa noben nič ni kriv pa pomrejo) meni bolj ql zgleda motorist ki je oblečen v kombinezon kot pa tisti ĐEKSONI ki se vozijo brez čelad ali kakršnekoli opreme samo zato da jih bojo babe gledale...in žalostno je potem ko se dejansko ta baba usede na ta motor :headbang: fak...če je pa izgovor(mudi se mi, zamujam) si pa prestavte uro za 15min nazaj pa boste bolj točni!

ubistvu ne moreš nič spremenit...se sploh nebi sekiral če bi se tist k nima čelade in opreme zalepil tam, mene ni nikoli prijelo da bi sploh POMISLIL da bi se pelu na motorju brez čelade...namontiral bi si školjko namesto zica ker bi sral ko vidra če bi se brez čelade pelal...tisti ki nima čelade pa sam izziva smrt!

občudujem motoriste z full opremo in seveda kvalitetno!

lep pozdrav;)

mogoče je mal mutavo napisano sorry veliko stvari mam v glavi pa vsako po malem razložim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kec :worship: :worship: :worship:

meni je bil dokumentarec všeč . je pa res da če mački stopiš na rep zacvili in da nihče nima toliko poguma da bi priznal, da so to stvari ki se dogajajo....

a so mogoče motozbori drugačni? če ni stiptizete se že pritožujete kakšen zbor je to, po dolgem in počez se hvalite kok ste polagali ovinke tam kjer se to ne sme. še dobro da niso šli snemat skrito kamero na ride al pa kam drugam, potem bi bilo šele enega vpitja.....

In takšni motozbori so značilni za vse motoriste. Ali samo zate in tebi podobne, ker te očitno ne moti tako predstavljena motoristična populacija?

poleg tega se mi zdi da bi lahko pokazali še malo več motopogrebov, da bi tiste nesojene rossije malo streznilo.

Ker na cesti umirajo samo takšni, ki divjajo in norijo. Mogoče bi se bilo potrebno vprašati zakaj smo slovenski motoristi 8 x bolj ogroženi kot ostali motoristi v evropi?

Če je res problem samo v motorjih, ki so tako zelo nevarni, da motoriste predstavljajo že kot samomorilce, potem bi bilo najboljše, če jih prepovemo. In takoj zatem še avte, bicikle, rolke, nože, škarje,... da se ja ne bi komu kaj zgodilo.

in to neprenehno prioževanje čez avtomobiliste,bicikliste in pešake.a vi ne vozite avtomobilov? ne hodite peš? ne vozite bicikla?

ja seveda ga po predpisih.....tako kot motor....malo morgen...

dajte že stopit na realna tla in se zavedat da VSAK NOSI ODGOVORNOST ZASE, če tega niste sposobni prodajte vsa vozila in se preselite v džunglo, kjer vas nihče ne bo motil in oviral

pa en lep dan vam želim

dr.looney :alien1:

S tem delom se pa strinjam s tabo. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni bolj ql zgleda motorist ki je oblečen v kombinezon kot pa tisti ĐEKSONI ki se vozijo brez čelad ali kakršnekoli opreme samo zato da jih bojo babe gledale...in žalostno je potem ko se dejansko ta baba usede na ta motor :headbang:

Ah to pa res ni nč žalostnega. Očitno tudi ona nima v glavi vsega pošlihtanga, da se gre s tako budalo peljat. Tk da konec koncev sta lih za skupaj - oba enako neumna.

Na vsake toliko časa še vedno Darwinova teorija pokaže svoje čare.

Popravljeno . Popravil domina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In takšni motozbori so značilni za vse motoriste. Ali samo zate in tebi podobne, ker te očitno ne moti tako predstavljena motoristična populacija?

Ker na cesti umirajo samo takšni, ki divjajo in norijo. Mogoče bi se bilo potrebno vprašati zakaj smo slovenski motoristi 8 x bolj ogroženi kot ostali motoristi v evropi?

Če je res problem samo v motorjih, ki so tako zelo nevarni, da motoriste predstavljajo že kot samomorilce, potem bi bilo najboljše, če jih prepovemo. In takoj zatem še avte, bicikle, rolke, nože, škarje,... da se ja ne bi komu kaj zgodilo.

S tem delom se pa strinjam s tabo. :D

1. ne hodim na motozbore in mi dol visi kako me gledajo, ker, dobro preberi, imamo motor pri hiši zato, da uživam v vožnji z motorjem.

2. v večini primerov to drži. vzroke je treba iskati pri sebi še enkrat VSAK JE ODGOVOREN ZASE. tako da ni problem v motorju to ni nobena znanost.

primer: če je cesta zelo slaba se boš po njej pač peljal 50 in ne 100 a je to tako težko. a je, seveda ker potem nisi frajer.

3. lepo, da se vsaj v nečem strinjava :winkiss:

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sploh se ne gre za to, da bi kdo stopil mački na rep. Ker je tisti, tudi če je to hotel, mačko zamenjal za noja (ali kakšno drugo žival, vstavi poljubno:____) :)

Če bi malce bolje prebrala glede česa smo se drugi pritoževali, bi videla, da je bilo zgražanje predvsem nad tem, da se je tipičnega slovenskega motorista prikazalo kot pijanca na motozboru, ki se bo slej ko prej ubil, zato ker je pač kupil motor.

Jaz nisem nikoli zanikal, da se stvari prikazane v dokumentarci ne dogajajo. Se in to je pač žalostno da se, ampak NISO pa to edine stvari ki se dogajajo na slo moto sceni in tipičen slo motorist, pač ni bradat zadetek prekrit s ketncami in neti, ki se utaplja v pijači in grdih joških na motozboru.

V "dokumentarcu" sem zasledil podatek, da je članov vseh klubov v sloveniji cca 4000. In to je primarno tisti folk, ki jih je kazalo na zborih. Seveda so tudi tisti, ki niso člani klubov, pa se takih zadev redno udeležujejo, ampak vsi pa zagotovo ne. Registriranih motociklov je menda pa 60.000. Tako da razlika je očitna, to je del populacije, ne pa populacija.

In ker naj bi bil to dokumentarec o motoristih in ne dokumentarec o motoristih, ki pijančujejo na motozborih, bi bilo fer, da se prikaže moto sceno v celoti.

Jaz poznam OGROMNO motoristov (tudi sebe med drugim), ki na motozbore sploh ne hodimo, ker so nam pač bedni, oziroma ni tam nič takega kar bi nas interesiralo..

Veliko več kot tistih, ki jih je prikazovalo v prvi polovici "dokumentarca", je enostavno vikend motoristov. Ki lepo v soboto zajahajo svojo FZ6, ali kakšno podobno kobilco in se gredo malo vozit za sprostitev in svoje veselje. Potem ogromno je takih, ki namesto zapitih in pobruhanih vikendov na nekem zboru z motorji raje potujejo in so prepotovali že svašta, potem smo tu navdušenci športnega motociklizma, tako cestnega, kot offroad, ipd, ipd.

In razen prispevka o grobniku, se je ta del motoristov, ki predstavlja veliko večje število motoristov, kot kromarji (in ostali) na motozborih, kar izpustil. Nikjer omenjeno. In laik pač dobi predstavo, da je tipičen slovenski motorist pač zapitek na zboru. Ampak to enostavno ni res.

In to je tisto kar mene moti, dokumentarec, če bi to bil, bi moral predstavit kompletno zadevo (tudi če kritično) in ne samo enega segmenta.

Kot sem že napisal. Če bi bilo biti motorist to, kar so prikazali v tem skropucalu, takoj prodam motor in ga niti pogledam ne več.

če ti je to tako pomembno..potem je res najbolje da prodaš motor in si kupiš konja :naughty:

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem na par bližnjih motozborov, pogledam motorje, srečam se s kolegi motoristi kjer se mal pogovorimo pa mal zajebavamo in pijem brezalkoholno pijačo, po cca 2 do 3 urah se od tam odpeljem popolnoma trezen z lepimi vtisi in spomini.

Ja tudi par % nas je takih ki se imamo tudi tako fajn, če nam je bila narejena krivica v dokumentarcu koga pa briga, ker je pri nas dosti manjša verjetnost da se bo za nami nabrala kolona. In z večino tistih ki tako delamo, so še vedno z nami, par procentov je pa takih ki se tam napijejo, saj ne rečem da so slabi ljudje, je pa res da vsaj enega od tistih letos ne bo več z nami....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ti je to tako pomembno..potem je res najbolje da prodaš motor in si kupiš konja :naughty:

dr.looney :alien1:

Ne obračaj besed, lepo prosim.

Ajde, ni mi všeč, da se tako izkrivlja sliko motorisične populacije v Slo, zato sem tudi pokomentiral vse skupaj, ampak daleč od tega, da bi se pa s tem kaj preveč obremenjeval, jaz imam motor zase neglede na to, kaj si drugi mislijo o meni.

Mi je pa popolnoma brezveze to, kar je bilo prikazano v dokumentarcu. To zame ni motorizem, ampak vse kaj drugega. Torej še enkrat, če bi bilo biti motorist samo to, kar je bilo prikazano v tem dokumentarcu, ne bi hotel imet z motorji nič več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno samo razočaranje, upam samo, da ni preveč ljudi gledal to oddajo, še dober da ima GRIMSOVIZIJA slabo gledanost, slaba reklama za nas motoriste

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če se 300km/h prpelaš ti res laha nekdo izsili prednost :headbang::headbang::headbang::headbang::headbang:

ne bm pametoval kako je drugje sam ko smo mi imeli prometno je bilo tako.. omejitev 90km/h, nepregledn ovinek, mama lepo spela iz krizišča pa se prpela eno budalo z 200km/h...ja ni čudno da smo mu izsilili prednost :headbang::headbang::headbang::headbang:

ARMANY ne pametuj o hitrostih ala 300 in 200. Raje nared izpit (če ga še nis), kupi motor in se postavi na cesto ter naredi xyzžlj kilometrov. Potem pa pametuj kako in kaj.

Izpit za moped imam :whistle: ...naredil sem že kar veliko kilometrov ampak ni point o tem. Bistvo je, da se nekateri vozijo kot budale in nato nekdo gre iz stranske na glavno cesto pa prpela en cepec z 200km/h in se zabije v tebe!!!! Verjetno da je bil kriv tist ki je na cesto prpelu an?!?!?!!?!?!? Pa najbolš da skos na stranski cesti stojiš ker lahko vsak čas prpela en motorist in se zabije v tebe prej ga pa nemorš videt ker je ovinek pred križiščem nepregleden. Pol mu pa izsiliš prednost an!!!! Pa ne mi težit da nj izpit prej nardim pa nwm ka use še ker smo meli prometno točno na tak način in vem kako je bilo :headbang::headbang::headbang:

Pa BTW poglej tist ko mam krepko in večje napisano...hvala :headbang::headbang:

Malo si poglejte kdo je naš ARMANY :P

Sem videl njegov prispevek ko so se mulci podali na pot in tudi vmes šraufali APN-je :lol1::lol1:

A je s tem kj narobe? Pa če si si pogledu moj prispevek pol veš zaa je blo, pa kdo je šraufal, pa zakaj se je šraufalo itd. bot tih če ne poznaš okoliščin.... :trance_33_sleep: :trance_33_sleep:

Poba vbistvu zdravo razmišlja. Ampak takšni kot je on, motoristom že ne bodo solili pameti, ker mi že vemo, kaki smo bili, ko smo bili mladi (oziroma smo še)! Nažalost veliko ljudi sklepa po sebi. Za debato si kompetenten komaj, ko imaš motor! Dajtegasrat...

Sam vem da nevem ( :P ) kako je ko se pelaš z 600cc motorju zato sem napisal v prvemu postu da nbom pametoval kako je drugje itd...

Vendar če tudi si na prednostni cesti ne moreš mislit da se ti nemore nič zgodit in se zato pelaš koliko le lahko gre. Ni mi treba imet takšen motor da to vem :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izpit za moped imam :whistle: ...naredil sem že kar veliko kilometrov ampak ni point o tem. Bistvo je, da se nekateri vozijo kot budale in nato nekdo gre iz stranske na glavno cesto pa prpela en cepec z 200km/h in se zabije v tebe!!!! Pa ne mi težit da nj izpit prej nardim pa nwm ka use še ker smo meli prometno točno na tak način in vem kako je bilo :headbang::headbang::headbang:

Pa BTW poglej tist ko mam krepko in večje napisano...hvala :headbang::headbang:

Poba, ne tok butat z glavo v zid, ker te bo bolela. Moped in motor ni eno te isto. 1000km na leto ali 20.000km na leto tudi ni eno te isto. Hitrosti pri motorju so večje, kar pa še ne pomeni, da se vsak ki "pripizdi", pripelje 200 oz 300 na uro. V tem je bil point mojega posta!

Noben ni rekel, da frajer ni pripizdil iza ovinka (tu se strinjam z tabo, da se nekateri pelejo kot budale). Ni pa potrebe po pretiravanju o hitrosti, ker če bi ta prletu 200 v vaš avto, ga bi preklal na pol in bogi vi v avtu.

kapiš?

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!