Skoči na vsebino

Nakup krosa xxx znamke


UTB

Priporočene objave

Zdravo!

Pred nekaj časa je sestrič kupil krosa 125 ccm(nekega kitajčka) in mu laufa zelo dobro glede na o da je star tri lete.tedaj pa sem si sam zaželel krosa.Ker pa sem denarno omejen do 900 evrov in imam 85 kg ter sem visok 183cm se mi je zdel malo premahen zame in sem našel tole http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/_MOTO/ad.asp?ID=1324832&show=2 .Denarno mi je dostopen in zelo mi je všeč.Me pa zanima ali je dovolj velik zame in če bo ogrodje zdržalo moje kilograme.Grem ga pa gledat čez dva dni tako da bom videl kako se kaj obnaša pod mojo ritjo me pa zanimajo tudi vaša mnenja in če ka kdo ima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah s temi kitajci je sam križ. Ne kupuj ker bo prvo kar bo šlo ketna, vzmetenje in pa krmilni ležaj. Sicer naj bi bile mašine dobre, sem pa slišal že enih par, ki so rekli da jim je bat razneslo, al pa kej podobnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Newm a se folk zanalašč norčuje zadnje cajte da odpira 2 temi za isto stvar al ka...

ti pa rajs motor popraj pol se pa pizdi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, da vas še js tule neki uprašam :D

dans pač sm dobu za birmo neki gnarja. zdej mam APN naslednje leto nekje jeseni pa imam namen kupit 125cc RS-ko ali nekaj takega. Izpit za 125cc bom naredil naslednje leto jeseni.

Sedaj pa me zanima vaše mnenje.

Pač ker vidim da so kitajci dokaj poceni beri 400€ sem malo mislil da bi si sedaj kupil enga kitajčeka za v gozd in malo off road naslednje leto pa normalno RS-ko kot sem že omenil. Vendar nevem a se mi splača sedaj kupit to ali si naslednje leto raje kupim boljše ohranjeno rs-ko oz. SS motor.

Hvala :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi kitajskega krosa prvo!Te bo minilo,da bi še kdaj mel kak motor :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang:

:lol:

Pač ker vidim da so kitajci dokaj poceni beri 400€ sem malo mislil da bi si sedaj kupil enga kitajčeka za v gozd in malo off road naslednje leto pa normalno RS-ko kot sem že omenil.

Hvala :unsure:

Bolš pol kupt kkšno staro Hondo. Ne izgledajo tako lepo kot Kinezi.

A vsaj veš da je honda .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No bratranec je pred letom in pol kupil ta kitajski motor (http://www.avto. net/_MOTO/ad.asp?ID=2503876). Zanj je odštel 450€. Zadeva mu še danes špila brez problema. Tudi jaz sem se že velikokrat peljal pa me je zadeva presenetila (imam 87kg, torej nekaj zdrži). Do sedaj še nismo opazili nobene napake. Res pa je da ne skače z njim, ampak le vozi po kakšnih brezpotjih kjer pa se motorček izkaže ;)

Aja pa tisti podatki o moči in hitrosti niso pravilni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej!

Za štos sem šel malo na internet čekirat kakšne cross/endure dobiš za 900€, pod pogoje pa dal da so to firme Kawasaki, Honda in Yamaha. Po ogledanih rezultatih mirno rečem da si nor če kupuješ kitajca, ko pa za 900€ evrov lahko kupiš Kawo KX 125 z okvarco, še malo nadelaš da jo spedenaš in imaš 35 konjsko pošast! Ta kitajc je nek povišan pit-bike, ki je narejen da se malo pelješ naokoli po vasi, kros XXX znamke pa ne obstaja.

LP Gašper

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej!

Za štos sem šel malo na internet čekirat kakšne cross/endure dobiš za 900€, pod pogoje pa dal da so to firme Kawasaki, Honda in Yamaha. Po ogledanih rezultatih mirno rečem da si nor če kupuješ kitajca, ko pa za 900€ evrov lahko kupiš Kawo KX 125 z okvarco, še malo nadelaš da jo spedenaš in imaš 35 konjsko pošast! Ta kitajc je nek povišan pit-bike, ki je narejen da se malo pelješ naokoli po vasi, kros XXX znamke pa ne obstaja.

LP Gašper

Za 1000€ dobis ze delujocega!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ali ima kdo iskušnje z tem prodajalcem

PLUS INVEST d.o.o.

PRODAJA, SERVIS, ZASTOPSTVO MOTORNIH KOLES.

Obiščite nas na naslednjem naslovu:

Cesta na Ostrožno 3

3000 Celje

Prosim za odgovore in se še vnaprej zahvaljujem za koristne informacije :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kitajci so pač metanja dnara skozi okno ... to sem povedal tudi mojemu prijatlu, ki pa me noče poslušat in si bo zdaj z glavo skozi zid kupo nekega kitajca.

Nekaj me zanima. Vem da je Access motor s Taiwana. Ampak so to dobri motorji? (kvaliteta, obraba, itd..)

@ARMANY: Na tvojem mestu bi si rajši kupo Yamaho YZF-R 125, ker boljše zgleda, pa seveda japonec je in YAMAHA! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kitajci so pač metanja dnara skozi okno ... to sem povedal tudi mojemu prijatlu, ki pa me noče poslušat in si bo zdaj z glavo skozi zid kupo nekega kitajca.

Nekaj me zanima. Vem da je Access motor s Taiwana. Ampak so to dobri motorji? (kvaliteta, obraba, itd. .)

@ARMANY: Na tvojem mestu bi si rajši kupo Yamaho YZF-R 125, ker boljše zgleda, pa seveda japonec je in YAMAHA! :D

Ehm ... Access so kao najboljsi "kitajci". Ker imajo masovno proizvodnjo in je kvaiteta ze na malo vecjem standardu kot ostali. Ampak se vedno to ni kvaliteta. To ni niti kv od kvalitete.

Vzemi 10 let starega japonca za enak denar in NEBO TI ZAL!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!