Skoči na vsebino

2.Moto zbor MK Gorenjc


Roman

Priporočene objave

5.oktober 2002

-moto bike ride 16.00

-bikers games

-burn out

-camping

-free entry

-live music

-strip-tease

info:MK GORENJC, Kajuhova 1, Bled

Tel.:041 796 032

P.S.

Nisem član kluba, bil sem pa s strani člana kluba naprošen za objavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lani je blo super vreme.....letos bo tud

upam da se vidimo

lp

in prihodnje leto prav tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry , sem pozabil napisati lokacijo. Ista kot lani - na prostoru bivših Vezenin na Bledu.

ja kur* od kraja :( , no vsaj rock bar je blizu.pridemo pogledat

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam še od lanskega leta kose gume po mašini!!!

Poj se pa nis prov velik vozu - kokr sm obveščen, nej bi biu letas plc za kurjenje gum ograjen, ker tko zahtevajo pandurji.

P.S.

Če boste vidl kerga z AT, da hoče kroge delat (pa da ma še zadej Maxijo z "roštiljam") ga ustavte, ker nism dobu Mitaske, skor nove Meclerke je pa škoda :twisted: :? :D :cry: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja no, bil sem mal prej gor in no ja , u glavnem sem ze vse zamudu, en kup pokurjenih gum in narisanih krogov, nasel se je se kaksen korenjak ki je pustil svojo gumo na tleh, drugac pa standard, pijaca+jedaca+muzika, sem bil pa presenecen ker je bil razstavljen novi DUCATI 999-v zivo mi je pa kr zakon.......morm rect edino to ja je kr mal prepozn organiziran, prevec mraz zato tudi taka udelezba....

LP, Rok

P.S:Upam da bo naslednje leto prej......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem bil pa presenecen ker je bil razstavljen novi DUCATI 999-v zivo mi je pa kr zakon......

Ja sam tale 999 je bil že kr krepko predelan - med drugim je imel gor tudi enoročno zadnjo vilco (originalno ima 999 klasično).

No ja, tud jest mam povezavo z Ducatijem - v kufru sem vozil kable za vžiganje enga 996 :twisted: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem bil pa presenecen ker je bil razstavljen novi DUCATI 999-v zivo mi je pa kr zakon

sam kje pa so dobil to 999-ko ,tablca je bla italijanska???

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, Zornik ga je pripeljal...Drugač se mi pa zdi da je bla udeležba kr velika, edin problem je bil mraz, pa zvečer nas je pregnal dež :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, Zornik ga je pripeljal...Drugač se mi pa zdi da je bla udeležba kr velika, edin problem je bil mraz, pa zvečer nas je pregnal dež :?

A se ne boš nič pohvalla, da ti je Zornik dovolu, da na Ducatija 999 sedeš.

Mislm sej, ženske majo vedno prednost :(

Je blo pa zlo fajn :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zornik, a je bil to en tak tipo s prov smešno kapco???

LP by gebre

:lol: Kakšno kapco pa? A je bla črna, prirejena iz podkape? :lol: Pa ja ne misliš muca?! :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kje,za vraga,ste bli vsi Motosvetovci :?: Z gebre-tom sva vas iskala,pa nobenga ni blo nikjer vidt.To je treba ene prepoznavne znake met,malora,da se vas/nas na 10km deleč vid :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... prisla... popila borovnicke (nehala glava bolet)... pojedla golaz... se neki spila... sla... zborcek ok... zeblo me ni (windstopper je zakon)... pa mislim, da so nekje ene fotke... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tist 999 je drugač čist krasno oblikovan izdelek, sam ko pa pogledaš stvar mal bolj od blizu se pa vprašaš če so ga čist pijani delal. Govorim o znameniti italjanski šlampariji. Je kdo pogledal kako slabo je obdelana zadnja vilica, blok motorja je že pri novem udarjen in da ne govorim kako je grdo zatesnjen s kitom... Ko gledaš od daleč ja... ko prideš bližje se vprašaš kje najdejo kretene da to kupijo :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!