Skoči na vsebino

2.Moto zbor MK Gorenjc


Roman

Priporočene objave

Glede na slabo vreme se tudi meni zdi da je bilo dost folka. Imel sem pa precej sreče. Ko smo gledal igre smo zaradi boljšega pogleda na dogajanje stali na mizi, ko sem pa stopil z mize dol in se odmaknil dva metra se je podrla, vsi uporabniki tiste mize so prav grdo padli po tleh, res zegn. Eden redkih motozborov s katerega sem odšel brez bušk! ha ha :D :twisted: 8) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na slabo vreme se tudi meni zdi da je bilo dost folka. Imel sem pa precej sreče. Ko smo gledal igre smo zaradi boljšega pogleda na dogajanje stali na mizi, ko sem pa stopil z mize dol in se odmaknil dva metra se je podrla, vsi uporabniki tiste mize so prav grdo padli po tleh, res zegn. Eden redkih motozborov s katerega sem odšel brez bušk! ha ha :D :twisted: 8) :wink:

Jest sm jo pa s tisto mizo po pišavk fasov, pa še s piram sm se poliv :x :wink: :) :) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno kapco pa? A je bla črna, prirejena iz podkape?  Pa ja ne misliš muca?!  

ma ne neki podobnga janks hat-u, model se je usedu na duceta pa ga naviju do 6k rpm, pa je votu še mau gume kurt, po se je pa nekam odpelu, pomoje....

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tiho bi bil. Sledi odškodninska tožba, ker si podrl ravnotežje :lol:

Jest sem bil že dol ko se je podrla, dovolim pa da me tožis :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!