Skoči na vsebino

honda cub 90


molotov

Priporočene objave

No kot je že razvidno iz naslova se zanimam za cub 90. Pomoje da vsi vemo da je to najbolj prodajan motor-moped... zanima me ča ga gdo od vas slučajno ima, pa če gdo ve kje bi lahko kakšnega našel(v bližini) pa če se da novega naročiti pri slovenskem zastopnik z motorj honda.

hvala za odgovore

lp

Popravljeno . Popravil molotov
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kako to, njega so razglasili za najboljši motor na svetu

Popravljeno . Popravil molotov
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kako to, njega so razglasili za najboljši motor na svetu

Mah ja to je blo na tisti Discovery channel oddaji kao 10 najbolših stvari (od tankov do mopedov). Tko da...ni ravno merodajna. Ne vem cuba jst v SLO še nisem vidu. pomoje so bol redki glede na to da je v preteklost na tem področju dominiral Tomos.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wtf

zdaj lih pogooglal in ugotovil da je motor iz leta 1965

nekdo se spet zajebava :D

noben se nč ne zajebava motorje so začel delat leta 1958 in jih delajo tudi sedaj. to bi pa lahko vedeli.

lp

Popravljeno . Popravil molotov
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah ja to je blo na tisti Discovery channel oddaji kao 10 najbolših stvari (od tankov do mopedov). Tko da...ni ravno merodajna. Ne vem cuba jst v SLO še nisem vidu. pomoje so bol redki glede na to da je v preteklost na tem področju dominiral Tomos.

ja sj glih to je problem da v sloveniji od mopedov skor samo tomose poznamo. drugač ima pa ta honda 4 takten motor.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dej kva bašeš, prestav se na drug forum

Spet en preveč pameten :whistle: ....to naj bi bli najpopularnejši mopedi na svetu....ne u Sloveniji....pr nas jih skor da ni...js sm 1x enga najdu na avto. netu sam je bil gor ene 3 dni...pol pa zginu.... :closedeyes:

Majo pa 90ccm 4-takten avtomatik Hondin motor....skratka....baje da se ga ne da uničt....

Js sm prvič za ta motor slišu na Discovery-ju, pol sm mal isku po netu....

C70M-K1.JPG

Popravljeno . Popravil lulik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in to je najbolj prodajan moped, pa še zdej jih delajo?

Svoje obdobje so bili najbol prodajani, sam nevem kje je bla statistika računana...pr nas že ne... :whistle: .

Trenutno pa pomoje niso najbolj prodajani niti v svoji kategoriji pr useh skuterjih in ostalih podobnih zadevah, delajo jih pa še zmir, sam ne vem če za naš trg. Sm pa nejke prebral (nevem kje), da na Kitajskem in predvsem na Japonskem in še nekaterih podobnih prenatrpanih državah na cesti skor drugih vozil ne vidiš.... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dej kva bašeš, prestav se na drug forum

zakaj sej nobenmu nč nism naredu :unsure: :unsure: hotu sem sam prašat če ga gdo slučajno ma. pA zgleda da noben če skor noben ne ve kva je to. nočem pa bit čist nč pameten sam uprašu sm. če vas pa to mot pol pa ne bom več pisu

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svoje obdobje so bili najbol prodajani, sam nevem kje je bla statistika računana...pr nas že ne... :whistle: .

Trenutno pa pomoje niso najbolj prodajani niti v svoji kategoriji pr useh skuterjih in ostalih podobnih zadevah, delajo jih pa še zmir, sam ne vem če za naš trg. Sm pa nejke prebral (nevem kje), da na Kitajskem in predvsem na Japonskem in še nekaterih podobnih prenatrpanih državah na cesti skor drugih vozil ne vidiš.... :rolleyes:

ja seveda da ne vidš ker so za njihove razmere to super motorčki. na njih se zbaše cela družina. uporabljajo ga za prevažanje stvari, pa še vzdrževanja ni, in delajo stoletja...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja samo lej to je 90 ccm.

to sploh ne moreš registrirat- dvomim pa, da boš se z tem po hosti fural.

če že mašina zdrži pa vse drugo nebo : ))

neki me zanima še... maš približno 20 drugih 125 motorjev, zakaj si se zapiču v to rajglo staro?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja samo lej to je 90 ccm.

to sploh ne moreš registrirat- dvomim pa, da boš se z tem po hosti fural.

če že mašina zdrži pa vse drugo nebo : ))

neki me zanima še... maš približno 20 drugih 125 motorjev, zakaj si se zapiču v to rajglo staro?

seveda lahko registriraš in to pod 125 ccm(pomoje). sj se mislm bl tko na treninge vozit pa po opravkih. zapiču sem se vanga zato ker mi je všeč zamisel da bi se zastonj okoli vozu(skorej)+ vsi bi gledal kva je to za ena zver :naughty: :naughty:

ma ne sj če sa ga ne da dobit v sloveniji pa nič nebo iz tega

lp

Popravljeno . Popravil molotov
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noben se nč ne zajebava motorje so začel delat leta 1958 in jih delajo tudi sedaj. to bi pa lahko vedeli.

lp

men je tud zanimiv da še večina ni slišala za ta motor.

sicer je blo pa že objavleno v novicah na motosvetu. glede na to da ste motosvetovci bi lohk tut novicam kdaj posvečal pozornost in si širili vaša obzorja.. vsaj 10% forumske energije namente novicam in boste vedl mal več ;)

http://www.motosvet.com/honda-cub-60-milijonov-prodanih.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda lahko registriraš in to pod 125 ccm(pomoje). sj se mislm bl tko na treninge vozit pa po opravkih. zapiču sem se vanga zato ker mi je všeč zamisel da bi se zastonj okoli vozu(skorej)+ vsi bi gledal kva je to za ena zver :naughty: :naughty:

ma ne sj če sa ga ne da dobit v sloveniji pa nič nebo iz tega

lp

Kokr js vem, sam nism prepričan, to spada pod moped in ni treba registirat... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dej kva bašeš, prestav se na drug forum

Okej, kaj je tukaj naredil narobe? Pač se zanima za Cub-a, ne razumem kaj je takega rekel, da ga tako negativno odsloviš? In ja, Honda Cub je eden najbolj prodajanih motorjev, nardil so jih več kot 60 milijonov. Pa nauš vrjel, ampak tud 4T agregat ma ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mopede ni treba registrirat? :worship:

Zajebu sm....prehitro sm povezu s kolesom s pomožnim motorjem....sicer sem mislu prav, sam napisu sm pa narobe. Se opravičujem. :cry: .)

Če pa spada pod mopede, je treba registrirat, 100%.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr js vem, sam nism prepričan, to spada pod moped in ni treba registirat... :whistle:

Bog je spregovoril :worship::worship::worship:

Vsak moped moraš registrirat :) In tega moraš tudi samo je malo blesavo, ker je 90cc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!