Skoči na vsebino

speed fight ne doseže končne


Priporočene objave

evo jas sem čez zimo se odločil da je pa treba mal skuter porihtat kr je bil obupn. no in sem use lepo zrihtal ter dal zdajle skup use saaam zdej pa se pojavo problem. am skuter lahko prižgem sam z zaganjačom če ga prižgem z ainlaserjom ko dam gas sam tuli kolo se pa ne obrne niti za mm. no če ga vžgem z zaganjačem lepo motor laufa in tud spelat zna :rolleyes: sam le na ravnini od začetka zlo počasi pol pa dobi obrate ter ponori, vendar ko doseže prbližno 40 km/h nardi tk kot da bi meu prestavo in pol gre pod malimi obratami do prbližno 50 km/h. da bi potegnu kje na bregu iz mesta ni šans in tudi v breg ne vleče. notr sem pa dal: polini jermen, malossi multivar, valčke 6.5 g ter na sklopki sem neki fedrce probavu menjavat pa ni nč bolše. res pa je da sem kupil tud novo navitje ker mi je originalno crknlo. bi mogoč blo navitje, da neb mel dost iskre? aja na scooter sem dal tud stage6 pro- to mogoče?.

Vsake pomoči bi bil zelo hvaležen. LP Peter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče so valjčki pretežki ? :) ..

hm ne ne sem probal, vendar niso. am definitivno je neki s štromom sem dans ugotovil ker ko sem hotel it spet mal prbavat kak gre se mi je pa začela zadna guma nazaj vrtet. ammm zee me pa zanima kak se magnet al navitje štela?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vžiga ne čist u prvo se morš mal namatrat. dans pa sn ugotovil da je ainlaser šou :headbang: hm motor ko se peleš kdaj pa kdaj vseče iz auspuha. pa še kr noče nikamor vlečt od začetka :mellow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nobedn nebi vedau ka narobe.? neki s štromom je ker če ga na ainlaser vžgem gre motor nazaj če pa na kurbl pa naprej :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nobedn nebi vedau ka narobe.? neki s štromom je ker če ga na ainlaser vžgem gre motor nazaj če pa na kurbl pa naprej :wacko:

Kako nazaj?...a ko zalavfaš motor se kolo vrti nazaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako nazaj?...a ko zalavfaš motor se kolo vrti nazaj?

točno tak. sem mal podrobno pogledal zdej in ko ga palim se magnet začne u pravo smer vrtet potem ko pa spustim use da bo motor laufal pod štangasom se magnet začne vrtet v obratno smer. Zgleda da sem narobe navitje obrnu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tuljava ali pa navitje...sposodi si prvo tuljavo do enakega skuterja preden kaj kupuješ novo in boš videl rezultat...ker posledice pokanja iz izpuha je štrom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo takle je zdej. treba je blo naštelat predvžig in to mi je en naredu zdej je use lepo in prav magnet se lepo zasuče naprej blo je pa čist kontra prej naštelan tak da ni čudno da ni nikamor šlo. zdej pa se pojavu nov problem. od začetka dougo nuca da pride do obratov ko končn pride motorju vtrgi in reees pospešuje kot zmešan. pol ko ma pa to fazo norenja po prbližno 5sekundah po gre pa spet mau bol počasi :D zaj pa nevem kaj bi to lahko blo. sklopka mogoče ? al pa valčki al pa jermen-polinijevga sem not dau. HELP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!