Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Z geiwiza sem jest naroču takrat bat pa cilindr, pa je blo super vse, tko da, mislm da ne morš falit če si iz tm naroču :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak.. motor "laufa", ampak samo pod zaugom, pa še to navije obrate k marija... fergi sem mel že 32 krat narazen, pa ne najdem problema, plovca sta lepo. batič gre lepo gor dol itd...

razpišite se, preden ga v maline potisnem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem če je to krivo :headbang: , imam tesnilo na kolenu, objemka na fergiju pa tut fajn tesni pomojem..sem razdrl pa še enkrat skupaj naredil pa ne pomaga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah vem da je pri meni enkrat to nardilo ko sem fergi pucal pa ga potem nazaj sestavil, ampak ko sem vžgal je začel nabijat obrate, pa sem ga ene parkrat ugasnil s knofom za zasilno ustavitev, ampak to tako da so obrati prišli na recimo 6krpm, potem sem ugasnil in ko se je mašina še mal vrtela sem mu spet dal kontakt da je laufal naprej, ene trikrat sem to naredil pa je potem laufal normalno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premal bencina dobiva. Lahko zarad slabo nastavlenga frgazarja, lahko pa da ti neki ovira dotok bencina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dajte mi povedat, na keri poziciji je igla normalno v fergijo, ter kolk šrauf za zrak štelat..

zdaj sem na airboxu polepil lukniji, a motor še vedno zadušeno laufa, na zaugu pa še vedno nabija obrate...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak, obroček na igli sem dal na najnižjo pozicijo, šrauf za zrak pa sem 3 obrate ven dal...bolje ga ne morem spravit.. gas še vedno ni preveč odziven, zdaj laufa že brez zauga... probal sem peljat, in do 7k ga je morilo.. nad pa se mi je zdelo da bi normanlo vlekel ampak takoj ko je začel vlečt sem spusil raje.. :D .. kaj še lahko sploh naredim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si pogledal kako je s filtrom v fergiju? Da ni tist čist zabasan... al pa v kestlu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dan!

Danes se mi je zgodilo nekaj hudega. Po končani vožnji, se mi je začel izpod rezervarja kadit bel dim. Hitro sm ugasnil motor, pogledal pod pokrov in polil 2l vode, da se mi nebi kaj vnelo. Smrdelo je po zažagani plastiki. Ko se je vsa stvar malo razkadila sem videl, da je scvrlo, po tej strani sodeč, (http://www.oemmotorparts.com/oem5.asp?M=Cagiva&T=MITO%20EV%206%20MARCE%20%20125&Y=1999&L=CA-MITO-4&O=ELECTRICAL%20DEVICES&F=CA-MITO-4_CC&L2=CA-MITO-4_CC Številka kosa:57) CTS kontrolno enoto. Termometer na motorju mi je kazal 60 stopinj.

Mi zna kdo pojasnit zakaj se je to zgodilo, ker meni ne gre v glavo kaj sem delal narobe.Motorja nisem teral, vozil sem se povprečno 60km/h zaradi mokre ceste.

P.s. bodite nežni, če je bila kriva moja neumnost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se je komu dogajalo to da se je pelal pa kr na 1x ko da ni svečka dala iskre ali pa da ni dobilo bencina .... tisto na hitro zadušilo... ( meni se je zaj drugič , pa malo počakam pa potem spet vžge.. kaj bi to lahko blo...???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno maš neke napake na elektroniki...uglavnem meni se to ni nikoli zgodilo. Pa to se ti je dogajalo na mokrem al suhem?

Očitno maš neke napake na elektroniki...uglavnem meni se to ni nikoli zgodilo. Pa to se ti je dogajalo na mokrem al suhem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A je to CDI al elektronka ventila?

Ker mislem da CDI mam še jst nekje, sam nisem doma, pa ne morem pogledat kako zgleda, vem pa da je neki tazga :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Dan

Zanima me kje bi lahko dobil zajlo za števec hitrosti. Sem poklical že v velik trgovin in vsi so rekli da nimajo, a slučajno tud od kakšnega drugega motorja paše?

mogoče poklič tja kjer so uradni dobavitelji za cagivo... Sm pozabu kdo je, vem pa da ga baje imamo pri nas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče poklič tja kjer so uradni dobavitelji za cagivo... Sm pozabu kdo je, vem pa da ga baje imamo pri nas.

Ja samo nikjer ne najdem kdo je zastopnik, nekdo mi je reku da ga sploh ni :S.

Kaj pa od Ducatija bi pasal k sm slišu da sta ful enaki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja samo nikjer ne najdem kdo je zastopnik, nekdo mi je reku da ga sploh ni :S.

Kaj pa od Ducatija bi pasal k sm slišu da sta ful enaki.

A ni Zupin zastopnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni Zupin zastopnik

točno tko!!! Sam v google se napiše naprimer "cagiva zastopnik" in takoj na prvi strani najdeš

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej sm. Samo sm poklical tm k so ene par trgovin naštetih kje so pa so povsod rekli da nimajo. Tako da me zanima.

Kje je pa v Italiji kakšna taka trgovina kjer bi dobil rezerne dele za svojo Cagivo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!