Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Zakj ne pokličeš tja kjer delaš servis in vprašaš kaj bi lahko blo? Mito ma sam eno blokado ane v izpuhu? A ma kdo mitota letnik 2000 pa kok mu gre brez blokade? K jst pa bratranc se kregava, ker on trdi da je njegov mito še z blokadami motor mu gre 165km/h, jst mu pa govorim da je to nemogoče da ma še blokado pa vrti se mu normalno v rdeč polje?!

Ja vrjetn ma zobnike druge tko k jst k so bl za pospeske. Men gre 160 s temi zdej, pa se mi tut vrti do rdecga normalno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še to, v 2go ful teško šaltam, ampak res, k brcam k nor da gre v drugo, mogoče kdo ve kaj bi lahko blo?

Mislem krten, očitno sem staknu Cagivin sindrom in sem dobil občutek da je treba vse vijake zategnit tud unga ki je na ročici sklopke :D

Zdej zadeva dela tko ko mora, tud fergija sem poštimu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk men se čist meša!!!!

jst sploh ne vem kaj bi si kupu!

cagivo mi neu k mi je najlepša pa k gre k budala.....sam a je res da k te enkrat štrom začne zajebavat je pol vse narobe....dejte mi mal povedat kja gre pr mitotu vse narobe??

tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko ga raznese :)

To bi blo nekje najhuj, kaj pa ti neki z elektronko bluziš pa ne vem.

PS: pojdi čez celotno temo pa poglej kaj je blo vse narobe, mislem da več k to ne more bit

PS2: ok lahko ga edin še raznese :)

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja men je en reku da te elktronka lahko začne zajebavat...sam pomoje je to bl za aprilije...no kaj pa glede tegta da ga raznese??kaj to pomen da zariba al kaj???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud zariba lohk kokr vsak motor sam mito je kao najbl naspidiran, sam za moje pojme ni. Raznese pa še jst ne razumem kaj misl sam to je pomojem šala o mitotu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam kermu kol omenim da si mislm mitota nabavt se mi začne smejat pa me čudn gleda...da kaj mi ni jasn......kao motor je drag pa še vozt se ne morš z njim k je skoz rastavlen...tko da ne vem...kaj pravte o tem... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah lej odvisn kok letnik mislš kupt? Moj bratranc ma letnik 2000 zaenkrat nima nobenih problemov pa se je že prevozu letos okol 1000km. Menju je sam gume pa zobnike kr je blo treba drugač mu pa uredu dela. Uni mitoti 95-99 7 speed uni k gredo kao 200km/h sam jih niso nikol vidl uni se pa kvarjo kr dost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst bi 99+...sam a niso 7 speed do leta in vključno z letom 98 99 pa ne več...al kako to...kok je pa vredn mito 00 letnik pa da je dobr ohranjen??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj bratranc je dau 700.000sit sam jih je zlo mal tko da ga je težko dobit sploh pa da je pol še dobr ohranjen. Sej sm prej napisu da so bli do letnika 99 seven speed. Drugač najlepši mito za moje pojme je lucky explorer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ne znate brat...newem koliko strani nazaj je bilo napisano da so 7 speed do vkljucno z 98 letnikom ter nekatere izjeme letnik 99... glede pokwarljivosti mitotow je pa tko...ce bos kupu dobro ohranjenega in bos potem z njim delal tako kot je treba se prawi predno ga zalaufas ga pustis malo laufati v prostem teku ko se peljes ga ne tiscis nad 5000 rpm dokler cagr za temperaturo ne pokaze okoli 60 stopin in pa da uporabljas prawo olje to pa je motul 600 ali pa agip ki ga predpisuje cagiva...tolk o pokwarljivosti in pol se folk sprasuje zakaj mitoti crkujejo. Res pa je da je zelo tezko dobiti dobro ohranjenega

lp

Popravljeno . Popravil denji
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa pozabu si napisat da ga lahko natišiš šele ko ima motor prib. 60stopinj, saj se takrat olje v mašini dodobra zgreje in tudi vsa mašina potem bolje deluje.

če pa boš koj ko je motor mrzel navijal na visoke obrate pa logično da mašina trokira pa zjebeš pol mašine. pa glede ohranjenosti na zunaj. Vsak misli le na gas in na 200km/h potem pa v ovinku izleti ven pa je še en mito odpisan ker ga ne popravi dobro.

to bo vse o ohranjenosti mitotov!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kup si salomonca pa poglej! ful so precenjeni... lih zato bom jest nouga kupu, pa ga bom pol lohk za ful keša prodou .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj je letnik 98 in zelo dobro ohranjen saj ze od samega zacetka pije motul 600 (poznam oba prejsnja lastnika) pa se vzdrzewan je bil pri mehaniku ki se zelo dobro spozna na mitota...je pa brez blokad o koncni pa nima smisla da kaj govorim ker ne bo noben verjel lahko pa se gremo kdaj kam peljat

lp :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mamo nek posnetek kjer je pokazal prek 200 sam bo treba enga da se zadi pele da vidmo kolk odstopa stevc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kup si salomonca pa poglej! ful so precenjeni...  lih zato bom jest nouga kupu, pa ga bom pol lohk za ful keša prodou .)

Najprej bo pa un prodajalc teb za ful keša prodal ;)

Drgač pa jst mam 95l, lahko mene pridete pogledat :D, čeprov ok dans sm res neki šravfov, sam kaj čem, če človk pozab gor dat tesnilo ga more pa pol :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj je letnik 98 in zelo dobro ohranjen saj ze od samega zacetka pije motul 600 (poznam oba prejsnja lastnika) pa se vzdrzewan je bil pri mehaniku ki se zelo dobro spozna na mitota...je pa brez blokad o koncni pa nima smisla da kaj govorim ker ne bo noben verjel lahko pa se gremo kdaj kam peljat

lp :D

A zdj ce tankam not tts-a bo pa kr zaribu...isti ku... je ce mene prasas, motor mi dela k urca pa skos pije tts-a pa tut ze od prejsnega lastnika. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, sploh ni nujno da bo ribnu s tts-om samo olje motul ali pa agip sta sigurno najbolsa za mitota agip se clo cagiwa predpisuje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej a kdo pozna ksnga mehankarja k bi hotu mitota sraufat, pa more bit v okolici lj al pa bliz vrhnike?? Jst sm pelu h unmu borutu z brezovce pa se mu bl neda ukvarjat s tem.Aja za starter rabim da mi ga zrihta.

Popravljeno . Popravil kaduza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej nakratko napiš kaj ti dela štarter, mogoče ti bi znal pomagat.

Če ti pa sploh nč ne dela, pol je pa krepnu :). Drgač pa vsak mehanik za motorje zna mitota šravfat, k je dost bl enostaven ko kaki 4 valnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej nakratko napiš kaj ti dela štarter, mogoče ti bi znal pomagat.

Če ti pa sploh nč ne dela, pol je pa krepnu :). Drgač pa vsak mehanik za motorje zna mitota šravfat, k je dost bl enostaven ko kaki 4 valnik.

Lej mal bl zgori sm napisu kaj mi dela. Uglavnem zdj sm ugotovu da ko se furam z motorjem neki casa pa ga mal zgem, ga ugasnem pa takoj prizgem mi dela starter, ampak ponavad ni pa nc od njega, kt da ga ni. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, varjanta je da ce ti dela click in se slisi iz pod zdica potem imas mogoce prazen akumulator...ce ti pa cez nekaj casa ko ga zges starter normalno dela pa je mozno tudi to da ko se peljes se ti sproti deloma nafila in zato vzge sprazni pa se lahko ker imas mogoce nekje kak stik vsaj tako je bilo pri kolegu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Denji sej možno da ti gre sam jst nevem men moja rska pokaže po števcu 185km/h pa mam polini kit 160,gianellija,rave ventil sam to so že visoki obrati morm probat še na avtocesto enkrat pa da je klančk dol pa da stišim sam se mi škoda zdi. Zdj nevem al ma mito drige prenose al nevem kako gre 200km/h. Če boš kdaj v bližini ljubljane se lahko mal zapeljemo pa probamo zadeve moj bratranc ma isto mitota, sam je letnik 2000 mu gre 170km/h pa se bomo kdaj zapelal ane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!