Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

11let str motor pa samo 22.000km. Hm. se prav je tip delu po 2.000km na leto?

Nekam mal se mi zdi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep lep kako je kej z mašino? pa kok ma kilometrov?

Mašina je dobra nč še ne ropota kilometrov ma 22k km sm ga mav probov pa kr trga.

11let str motor pa samo 22.000km. Hm. se prav je tip delu po 2.000km na leto?

Nekam mal se mi zdi.

Ja sej men tut sa,m kr lepo dela pa kokr jest vem če hoč kilometre dt nazaj morš števc odlomt da ga dobiš narazn poj se pa vid da je blo vrten.Z bleda gaj en imu pa sej ful mav vozu sm ga tko na videz poznov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mašina je dobra nč še ne ropota kilometrov ma 22k km sm ga mav probov pa kr trga.

Ja sej men tut sa,m kr lepo dela pa kokr jest vem če hoč kilometre dt nazaj morš števc odlomt da ga dobiš narazn poj se pa vid da je blo vrten.Z bleda gaj en imu pa sej ful mav vozu sm ga tko na videz poznov.

če pravilno nazaj sestavš se ne vid da je blo vrten...no možno je da ma realnih tok kilometrov...sam močno dvomm...tud jst jih bom pr svojmu nazaj iz 25k na 15k naviu... .) .)

pa bojo pol nasledni mislni da jih mam samo 15k letnik 99 :?

http://avtomoto.siol.net/default.asp?artic...010512071600260

glejte to kaj sm našu...sej najbrž nism edini :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni treba nč števc rastavlat da se nazaj prevrti ;)

Sam men to ne pride upoštev k si pišem kdaj je blo kej menano, pol se pa cifre ne bi ujemale :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če pravilno nazaj sestavš se ne vid da je blo vrten...no možno je da ma realnih tok kilometrov...sam močno dvomm...tud jst jih bom pr svojmu nazaj iz 25k na 15k naviu... .) .)

pa bojo pol nasledni mislni da jih mam samo 15k letnik 99 :?

http://avtomoto.siol.net/default.asp?artic...010512071600260

glejte to kaj sm našu...sej najbrž nism edini :whistle:

u fak 37 km, pa to je več ko je mela 7 speed :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa so se določeni osebki pritoževal kok je mito beden ker je že velik let povsem enak :whistle:

Popravljeno . Popravil the stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej dolenc kdo ti bo pa verjeu da si kej menju če maš ti to na enmu listku napisan?? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to ni za njih, to je zame :)

aja sm mislu da maš ti pol za kupce nadaljne...kao servisna knjiga.. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte mi povedat ke se dobi kkšne dele za ta motor?Me zanima informativno.

Aja pa še to sm pozabu prašat a ma kdo orginal filtr za ta motor ga koj kupm.Zdej je športn gor pa mi ni prov nč ušeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte mi povedat ke se dobi kkšne dele za ta motor?Me zanima informativno.

Aja pa še to sm pozabu prašat a ma kdo orginal filtr za ta motor ga koj kupm.Zdej je športn gor pa mi ni prov nč ušeč.

ej dej me po PM-ju kontakteri...jst menjam :D

dele se da pa dobit iz italije...en z imenom gapi ti jih lahko prpele če rabš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

The stroj določen osebk sem biu jst. In kaj se je spremenilo poleg 2KM več?

nč :D

sam oblika je pa še zmer legendarna...čeprou priznam...tud jst bi rd vidu da kej spremenijo...

evo zdej me pa so driverji mitotov popluvite :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No 10 točk za pravilen odgovor :OK: Ja glede oblike se strinjam - bi jo lahko posodobili (ala ducati 999), ampak glede na to, da so zamenjali menjalnike, fergazerje,... na slabše pa da jim je še vseeno uspel naredit motor z 2 KM več :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No 10 točk za pravilen odgovor :OK: Ja glede oblike se strinjam - bi jo lahko posodobili (ala ducati 999), ampak glede na to, da so zamenjali menjalnike, fergazerje,... na slabše pa da jim je še vseeno uspel naredit motor z 2 KM več :worship:

uprašanje če je to slabš???res da gre manj...sam tud manj jebe .)

dobr sej take razlike s5 ni..sam se pa čut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma to majo napačen podatek, ne sfolga tanov model 37km.

Kej manj problemov... hja ne vem, če 6 speeda odblokeraš je tolk pokvarljiv kot 7 speed.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No 10 točk za pravilen odgovor :OK: Ja glede oblike se strinjam - bi jo lahko posodobili (ala ducati 999), ampak glede na to, da so zamenjali menjalnike, fergazerje,... na slabše pa da jim je še vseeno uspel naredit motor z 2 KM več :worship:

Glede oblike 999ke. Ducati ni več v lasti Cagive, tako da ne bo nič iz tega.

Popravljeno . Popravil Grilzz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No 10 točk za pravilen odgovor :OK: Ja glede oblike se strinjam - bi jo lahko posodobili (ala ducati 999), ampak glede na to, da so zamenjali menjalnike, fergazerje,... na slabše pa da jim je še vseeno uspel naredit motor z 2 KM več :worship:

če maš cajt - denar dandanašnji nikol ni problem - poglej 525 GP

post-1616-1143482504_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nwem ce bi jest hotu predelat zunanjost bi dau gor spredn deu od R1 zadnga pa od tanoce RSke :>

sej lahko rečemo da je rs-ka 2006 huda...sam ne morš dt pa na mitota..zdej se pa že užaljenga počutm :P :P

aja dolenc btw cagive ni več .) ducati jo owna .) opet :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa da še dodam, jst ne vem kje ti dobivaš podatke, sam Ducati pa Cagiva nimata nič skupnega.

Včasih je obstajala Cagiva group (se mi zdi da se je tko reklo), pod to so spadale Cagiva, Ducati in Husqvarna.

Ducati se je pol odcepu (in mu gre trenutno zelo dobro), istega lastnika pa majo trenutno Cagiva, MvAgusta in Husquarna. Vem da je mal nazaj MvAgusto kupil Proton sam jim ni šlo, pa so jo prodali za simbolično ceno :). Komu se pa zdele ne spomnem, vem pa, da ne Ducatiju.

Dopuščam možnost da se je še kaj spremenil, sam močno dvomim ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!