Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Toel o MV Agusti je blo še v delu enkrat :P Jh prov škoda da ne bomo vidl cagive s plastikami od 999 (sej je ta tud huda oblika k je zdej)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am... :> ma kdo za prodat CDI za mitota ? ona taka mala črna škatla ko je na štelu oz na oni plastiki gor... ko so kabli spodaj pod plastiko upam da vete kaj mislim... pa če ma kdo naj pove...

LP Tilen :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima kako bi lahko naredu jst na mitotu najbl ubijalski zvok...to mislm tko da se dere k budala...da se me sliš že 10km stran... :OK:

pa ne brez filtra vožna al pa športn filtr..ker to riba in podobno...mene zanima bl tko če je kšna fora...auspuh odrezat zadn del..pa kaj še...

dejmo mal povedat...risko wants help :P

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ti hocs iz tega mitota narest tisocaka? ah jebiga to je cebelca kaj cmo :> lahk pa prosis probikerja ce ti pove telefonsko od enga k muj naredu denfer. un pa trga gatke :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ti hocs iz tega mitota narest tisocaka? ah jebiga to je cebelca kaj cmo :> lahk pa prosis probikerja ce ti pove telefonsko od enga k muj naredu denfer. un pa trga gatke :>

ej nism mislu bl globok zvok..

jst sm mislu da se deeerrrrrrrrrreeeeeeeeeeeeeeeeeeee tud če tko k čebelca...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sj pravm

rec probikerju

sej je biu že 2x pr men sm slišu kako poje...sam tist ne da ne vem kok od sebe...no na obratih ga res ni meu... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

on ma tut mal svohnej masino...pros ga ce ti ga da za probat..men ga je dau pa ti povem da je bla razlika octina...tko pospeksi k zvok

zdle misles da se strga masini ko se odpre ventil....no z unmu auspuhom dejasnko trga! :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

on ma tut mal svohnej masino...pros ga ce ti ga da za probat..men ga je dau pa ti povem da je bla razlika octina...tko pospeksi k zvok

zdle misles da se strga masini ko se odpre ventil....no z unmu auspuhom dejasnko trga! :>

če sm jst prou zastopu tadeja je reku da mu auspuh še moč uzame...tko da ne vem od kje ti tole trganje..zvok ja..sam kao pa na moči zgubi ne pa pridobi... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah nwem kork hoces jest te silu ne bom heh. jes sm probou pa me je mocno presenetlo, koncne pa nisem probavu tko da nwem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če sm jst prou zastopu tadeja je reku da mu auspuh še moč uzame...tko da ne vem od kje ti tole trganje..zvok ja..sam kao pa na moči zgubi ne pa pridobi... :D

Sam neki ta se zjasnete okrog DUŠILCA. Ti lahko dušilc povečaš, razširiš, odžagaš, prežagaš, dol uzameš, vanj zarnineš še eno cev (da je glasnejši) in motor NE BO NA MOČI IZGUBIL NIČ

Vrjamm da bi mogu to še 1000x povedat da bodo nepoznavalci verjeli, tko d mi je še samo 999 postov od tega ostalo :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam neki ta se zjasnete okrog DUŠILCA. Ti lahko dušilc povečaš, razširiš, odžagaš, prežagaš, dol uzameš, vanj zarnineš še eno cev (da je glasnejši) in motor NE BO NA MOČI IZGUBIL NIČ

Vrjamm da bi mogu to še 1000x povedat da bodo nepoznavalci verjeli, tko d mi je še samo 999 postov od tega ostalo :slap: :slap:

to pa nism sigurn...zakaj majo pol moto gp čist ozke pa kratke auspuhe??.....

ker se tko najmanj zgubi na moči...tm je vrhunska tehnologija...še 998 postov ti je ostal s telim mojim vred

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2-taktni motor pridobiva moč z resonanco, lonec zadnji pri tem nima neke velike vloge.

Tako da če že kaj delaš delaj z resonančno cevjo.

Aja pa kdo ma te fore da športni filter, pa da zariba pa to...get real, športni filter ti je prvo kaj naredi za dober zvok, pa nič ti ne bo ribnil če ga boš dal gor, ker če že kaj pride skoz..je takšne veličine da ne poškuduje cilindra ampak že po poti navznoter zgori :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2-taktni motor pridobiva moč z resonanco, lonec zadnji pri tem nima neke velike vloge.

Tako da če že kaj delaš delaj z resonančno cevjo.

Aja pa kdo ma te fore da športni filter, pa da zariba pa to...get real, športni filter ti je prvo kaj naredi za dober zvok, pa nič ti ne bo ribnil če ga boš dal gor, ker če že kaj pride skoz..je takšne veličine da ne poškuduje cilindra ampak že po poti navznoter zgori :D

sej fora je v mešanci in ne v delčkih ki pridejo v cilinder

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zakaj majo pa pol tok prot športnim filtrom :? :?

zdej pa vi2 pravta da so kr kul... :S:S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žigc je močno narobe če maš ti prevelko cev v izpuhu. Lahko maš ti ogromn izpuh pa notr normalno cev pa je cool. Miha ma pa to narobe da je prevelka. Mu je tud vegelj povedu da to ni uredu k drugač bi za na 2-takt dajal večje izpuhe pa jih ne ker ma to velik vpliv na moč. Glede športnga filtra - ribajo motorji, ki imajo gor športn filtr nimajo pa spremenjenih nastavitev na karburatorju in je v mešanci preveč zraka. Če se to uredu naštima pol je isto kot pri airboxu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najglasneje bi bilo s športnim filtrom, izpraznjenim dušilcem in povečano luknjo na izpuhu.

Podobno sem imel narejeno na skuterju pa se me je ponoči slišalo na več kot 5km zračne linije, samo ko sem se peljal pa ob kaki škarpi me je pa skoraj s skuterja vrglo.

Popravljeno . Popravil Grilzz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2-taktni motor pridobiva moč z resonanco, lonec zadnji pri tem nima neke velike vloge.

Tako da če že kaj delaš delaj z resonančno cevjo.

Aja pa kdo ma te fore da športni filter, pa da zariba pa to...get real, športni filter ti je prvo kaj naredi za dober zvok, pa nič ti ne bo ribnil če ga boš dal gor, ker če že kaj pride skoz..je takšne veličine da ne poškuduje cilindra ampak že po poti navznoter zgori :D

- lonec zadnji ima kar veliko vlogo .) in z resonanco motor ne "pridobiva" moči, ampak se samo zmanjša izguba, ker ne uide toliko goriva direktno v izpuh (ma saj verjetno si itaq mislil isto)

- ZELO napiljen 2taktni motor zariba kot keks, če dobi preveč zraka .)

- lahko utemeljiš, kje je pri 2 taktnem motorju na poti DO cilindra takšna temperatura, da bi večji delci kar zgoreli??

Sam neki ta se zjasnete okrog DUŠILCA. Ti lahko dušilc povečaš, razširiš, odžagaš, prežagaš, dol uzameš, vanj zarnineš še eno cev (da je glasnejši) in motor NE BO NA MOČI IZGUBIL NIČ

ni res

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!