Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Ste morda danes na določeni slovenski moto spletni strani prebrali novico, da Cagiva išče zamenjavo za dvotaktni 125ccm agregat?

Za Mitota namreč iščejo bolj ekološki agregat, kar pa seveda vodi le v zamenjavo 2-taktnika za 4-taktnika. :kva2:

Predvidevam, da boste nad to novico "navdušeni" :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SAj to je dobra novica, potem mora isto storiti še aprilia, pa boste lahko 5 let stare 2T 125ke prodajal po 1mio.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej nism mislu bl globok zvok..

jst sm mislu da se deeerrrrrrrrrreeeeeeeeeeeeeeeeeeee tud če tko k čebelca...

mogoče si mislu tak zvok k mam jst :blush: sam nevem če bom čez tehničnega prlezu :ninja: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče si mislu tak zvok k mam jst :blush: sam nevem če bom čez tehničnega prlezu :ninja: :hmm:

hehe koci...tazga bi meu k ti ja...pa še bl hudga...sam da se dere...mogoče se čudn sliš ....sam najrajš bi tko vidu :D oz. slišu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi prosu enga voznika mitota če bi mi posodu drivers manual da bi si jst to knižco lahko skoperu ker tko mi je mal bedno tist na netu :D

če bi se kdo najdu mogoče....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi folk! Jez bom tut kmal kupu motor pa me kr dost zanima ker 125ccm se najbl splača pa da ni predrag! Razmišlam med cagivo mito, hondo nsr, aprilio rs, yamaho tzr...pa če je še kj tazga! Pa more bit 125. Tnx!

Fuck is good and fuck is funny,

many people fucks for money,

if u don't have got the money,

fuck yourself and keep the money!

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi folk! Jez bom tut kmal kupu motor pa me kr dost zanima ker 125ccm se najbl splača pa da ni predrag! Razmišlam med cagivo mito, hondo nsr, aprilio rs, yamaho tzr...pa če je še kj tazga! Pa more bit 125. Tnx!

Fuck is good and fuck is funny,

many people fucks for money,

if u don't have got the money,

fuck yourself and keep the money!

:D

jao ker offtopic...ja kup kar ti paše..če hočš bit res hitr pol kup mitota...če ti pa hitrost ni tok važna pol pa ostalo kup...sej ostali so tud hitri....odloč se za tistga k ti je najbolši(oblika itd) pa glede keša...največ je aprilij pa hond...mitotov ni sploh nič...tko da moli da ga boš sploh dobu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao ker offtopic...ja kup kar ti paše..če hočš bit res hitr pol kup mitota...če ti pa hitrost ni tok važna pol pa ostalo kup...sej ostali so tud hitri....odloč se za tistga k ti je najbolši(oblika itd) pa glede keša...največ je aprilij pa hond...mitotov ni sploh nič...tko da moli da ga boš sploh dobu .)

Ok tnx ane! Sam prašam. Ja hitrost je menkr dost pomembna sam eni pravjo da rab ta mito kr hitr dele menat? A je to res a kva? Kerga maš pa ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok tnx ane! Sam prašam. Ja hitrost je menkr dost pomembna sam eni pravjo da rab ta mito kr hitr dele menat? A je to res a kva? Kerga maš pa ti?

dej mi pošl tvoj msn po PM-ju da ne bova tuki smetila...drugač pa vozm mitota ja...oziroma če se temu reče vožnja... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej mi pošl tvoj msn po PM-ju da ne bova tuki smetila...drugač pa vozm mitota ja...oziroma če se temu reče vožnja... :BUA:

Mhm. Evo moj msn: anze00@hotmail.com! Itak ni fore! Tut če še kdo vid! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej mi pošl tvoj msn po PM-ju da ne bova tuki smetila...drugač pa vozm mitota ja...oziroma če se temu reče vožnja... :BUA:

dej povej po resnici in napiš da ga zaenkrat samo gledaš :D

drgač pa se sam odloč, če hočeš res moč in hitrost /kokr pač 125cc lahk da od sebe) kup rs-ko al pa mitota, drgač pa hondo, yamahe so pa bl stare že pa oblika je strara

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj reesko no pa niso mitoti najhitrejsi....cist odvisn je kwa mu nardis

drgac pa je bedarija kupt tist kar ti ostali recejo. kups tist kar je teb vsec opa kar teb pase....najboljs da gres vse probat pol bos pa vidu. jest sm najprej hotu kupt rsko pa mi ni nekak sedla med noge sm pa kupu mitota.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej mi pošl tvoj msn po PM-ju da ne bova tuki smetila...drugač pa vozm mitota ja...oziroma če se temu reče vožnja... :BUA:

Kaj reesko, a ste spet jebe :huh: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi folk! Jez bom tut kmal kupu motor pa me kr dost zanima ker 125ccm se najbl splača pa da ni predrag! Razmišlam med cagivo mito, hondo nsr, aprilio rs, yamaho tzr...pa če je še kj tazga! Pa more bit 125. Tnx!

:D

KLIK ME!!!

Sicer pa izberi tisto katero dobiš najboljše ohranjeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj reesko no pa niso mitoti najhitrejsi....cist odvisn je kwa mu nardis

drgac pa je bedarija kupt tist kar ti ostali recejo. kups tist kar je teb vsec opa kar teb pase....najboljs da gres vse probat pol bos pa vidu. jest sm najprej hotu kupt rsko pa mi ni nekak sedla med noge sm pa kupu mitota.

a maš tok velzga al kako to??

Kaj reesko, a ste spet jebe :huh: :P

mah ne s5...še zmer...še nism porihtu...pomoje da bo tale sobota že skrajni čas...upam...ker upam da bo pred penzijo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a maš tok velzga al kako to??

ah...oblika mi ni sedla...

kok mam pa jest velcga pa sam jest vem. ce te pa srbi to da sm reku da niso mitoti najhitrejsi ti pa jest ne morm pomagat...sploh pa niti ni blo niti misljen kakorkoli ponizevalno sam kaj ko se neki prepotentni mladci tukej za vsak qurac razpizdijo...no pa to ne leti zdle nate...sam je u kontextu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še zmer 129km/h. Zakj? zato k če jo boš v izpuhu pustu bo motor še vedno blokiran ker jo ima samo v izpuhu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se prav noben ne bi dau za prekoperat drivers manual-a...

hinavci eni :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ga mam ampak je pdf. file

jah to mam tud jst...sam jst bi rabu knižco..da lahko u roke primeš...ker to na kompu mi je glupo :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah ni isto..sej bom probu dobit tuki na forumu...sam vidm da usi misljo da jst jem liste pa mi nočjo posodt :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!