Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Pa prim enkran v roke in bo podobno kot da bi knjižico držal :P A pri kašnem pooblaščenem prodajalcu pa tega ne bi blo :? Sej bo najbolj da sprintaš, pol urediš in spneš (tko sm jst naredu s knjižco za mobitel)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

faq ei!!!!

kwa je pa ta huda :kva2: :kva2: kaj bi ji delu :winkiss: :winkiss:

post-6806-1144350404.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej feltne jo lepšo nardijo...

to je pa moja :wub:

sam morm obveznotko dt feltne...pa bo lepša k rdeče ker rdečo ma vsak kurac .) pa nism mislu kot žalitev

post-6806-1144352200_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko jst odgovorim :P

čez 200 :D

ne eni grejo po števcih čez 200...to zdej za 7 speede govorim...6 speedi grejo pa mal mn...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ti bom lahk povedu za 6 speeda :blush: (reesko pšššššt :devil: ) k bom skalibriru števc od bicikla (kaže do 300 :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te mitoti pa res letijo. KOk pa gre brez izpuha? Qualos prosim ne sprašuje tako bednih vprašanj ker maš na vsakih 10 strani napisano kok gre mito...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te mitoti pa res letijo. KOk pa gre brez izpuha? Qualos prosim ne sprašuje tako bednih vprašanj ker maš na vsakih 10 strani napisano kok gre mito...

Ja rečmo da mam res na usakih 10 strani napisan kok gre sam da to use preberem pa najdem rabm prbližn...hm...tko kšn let!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne tko like en dan si uzam čas pa preber use pa pomojem ne boš nč več prašu. Belive me...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da malo zamorim mitodriverje, ki imajo zgleda precej nafrizirane števce.

Obrati so nastavljeni na 12k, čeprav se mi zdi da ima na 11,5 že rdeče.

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej kok gre mito brez blokade u mašin! :hmm:

Evo sedaj ti bom tu napisal pol pa ne sprašuj več okol, evo vse podatke mam osebno iz motorjev s katerimi sem se imel priložnost peljat:

-Cagiva Mito 7-speed (l.1995) 195km/h

-Aprilia RS125 (l.1995) 205km/h

-Aprilia RS125 (l.2000) 175km/h

-Honda NSR (l.1999) 135km/h, več nisem imel priložnosti, pa mislim da je bila zablokirana razen gianellija

-Yamaha TZR (l.1994 se mi zdi) 150km/h...komaj, sumim da je bilo nekaj na motorju narobe

Pa še čist na hitro moja Aprilia, Mito ter TZRka so bili motorji pred uvedbo zakona 11kw, tako da so bili praktično serijsko razen zobnikov, no ja tu pa tam mala dodelava :D

2000 Aprilia je bila odblokirana, ginelli, karbonkse membrane, drugi zobniki, rave ventil.

Čisto vsako 125ko lahko spraviš do tam nekje 220, odvisno kako globok žep imaš za tole ter koliko si težak.

Ni drago motor naviti..drago je tak motor vzdrževati .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da malo zamorim mitodriverje, ki imajo zgleda precej nafrizirane števce.

Obrati so nastavljeni na 12k, čeprav se mi zdi da ima na 11,5 že rdeče.

IPB Slika

a ti rd provoceraš :naughty:

mah sej tko je...ta tema je bla že 10000000x obdelana...ampak pač mitoti grejo hitrej kot ostalo...kok hitrej nej pa usak pr seb določ .)

aja pa lahko maš zobnike menane tko da je čist use drugač lahko kot tvoj izračun .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da malo zamorim mitodriverje, ki imajo zgleda precej nafrizirane števce.

Obrati so nastavljeni na 12k, čeprav se mi zdi da ima na 11,5 že rdeče.

to maš res sam zvrti se pa do 13,5k :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti rd provoceraš :naughty:

mah sej tko je...ta tema je bla že 10000000x obdelana...ampak pač mitoti grejo hitrej kot ostalo...kok hitrej nej pa usak pr seb določ .)

aja pa lahko maš zobnike menane tko da je čist use drugač lahko kot tvoj izračun .)

Reesko, se boš mogu enkrat s full speed mem njega peljat (da ga malo prepiha :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se ne vrti 15k... The stroj focus fanatic je meu ali še ima chesterfieldko in reesko nebi nč prepihu njega.

Aja grilz pozabu si 7 prestavo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se ne vrti 15k... The stroj focus fanatic je meu ali še ima chesterfieldko in reesko nebi nč prepihu njega.

Aja grilz pozabu si 7 prestavo .)

mislm da bi ga .)

ej focusfanatic...kdaj maš cjt??greva probat...če maš še...če ne pa povej komu si prodou :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm da bi ga .)

ej focusfanatic...kdaj maš cjt??greva probat...če maš še...če ne pa povej komu si prodou :D

mhm focusfanatic nima vec motorja .... prodal pa ni nobenmu oz. itk ne bi imel nobenmu za prodat ker je sesuta ..... pa kar ma se zej je edino kestel .. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja grilz pozabu si 7 prestavo .)

To so podatki za tanovga s 6 prestavami.

Futura je AF-1, ne RS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so podatki za tanovga s 6 prestavami.

Futura je AF-1, ne RS.

dej nared še za 7 speeda prosm :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hei..

Vem da je že blo ziher nekje napisno ampak se mi ne da 200 str. brskat..

Kje lahko kupim oz. naročim zajlo za števec? najblojše ok mb, ce če pa je kje drugot pa tut nič narobe..

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!