Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

kere gume najbl priporocate za na mito

pa ne me napizdt k nism nc brav nazaj O:-)

Na Mita gre kar hočš, tud 208RR, tko da lohk daš kar hočš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Mita gre kar hočš, tud 208RR, tko da lohk daš kar hočš

to ubistvu sprasujem za frenda

ja gledu sm pa d208 rr d208 gp in qualifier od dunlopk

gp me mal mikajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve kje bi lahko gianellija za mitota naroču...ker v celu na scooterkit...so mi poslali da trenutno ni dobalvjiv? ker tecnigas RSG pa ja malo predrag 80k...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve kje bi lahko gianellija za mitota naroču...ker v celu na scooterkit...so mi poslali da trenutno ni dobalvjiv? ker tecnigas RSG pa ja malo predrag 80k...

LP

najboljši izpuhi za 2T so Jolly Moto, cene se vrtijo okrog 300€, nism pa prepričan

Za đianelije ne vem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja za jollya sm slišal ja...pa se ga da v slo kje naročit??? al ga je treba v italijo iskat?

Po moje da se ga da naročit v SLO...

Če hočeš boljše performanse kupi Jollyja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede gum moraš tud računat da pri 125ki ni tazga pojemka pa pospeška kot pri težjih motorjih, tko da se guma počasneje segreje. Zato sem se jst tud odloču za navadne 208, ki se prej segrejejo in držijo optimalno. Z RR pa vprašanje, če bi na pravo temperaturo segrel, hladna pa ne drži tako kot more. Qualifier koker sem prebral tle, majo tud kratko dobo ogrevanja.

Mel sem gor že d207 pa d208, z obema sem bil zlo zadovoljen brez zdrsov, razen enkrat ko sem šel malo preko roba :rolleyes: ampak se je dalo popravt.

Če bo pa kolega probal RR pa naj poroča kako se obnese :)

Kar se tiče pa avspuhov je blo pa že večkrat povedano kolk se splača.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede gum ..... jst mam zadno gumo 160 in sicer dunlop sportmax d207 RR .... pa ne vem ka blodis k se segrejejo cist tkoj .... in drzijo tud dobr .... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok tko k sm mal brov kle to use o mitotih pa njihovih težavah me mal zanima a se ga še useen splača nabavt pa kok prbližn na let kuštajo stroški za dele?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh itq d se ga splača nabavt :OK: al je mito

ja za dele pa tko: največ gre za benz pa olje, računaj enih 10l olja na leto (odvisn kok se boš vozu, naj bi bil pa za okoli 1000km liter) pol pa gume (komplet 55k), bat pride okoli 25k, pa kašno olje za menjalnik 2,5k (menjaš na 5000 km) pa zavorno olje (okoli 1000 sit) pa ploščice (original so precej drage, okoli 20k komplet), sveča okoli 2,5k pa še kakšne malenkosti se najdejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok koci tnx! Res se morm kr kmal odločt kva bom kupu pa bi se rd pozanimov da se nam preveč nategnu! Mito usi pravjo da res leti kar je ful ql sam se pa tut mal hitrej uničuje od (za)ostalih motorjev! :D Mogu sm pa zvedet kok kuštajo deli da vem če jo bom lah vzdržvou!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok koci tnx! Res se morm kr kmal odločt kva bom kupu pa bi se rd pozanimov da se nam preveč nategnu! Mito usi pravjo da res leti kar je ful ql sam se pa tut mal hitrej uničuje od (za)ostalih motorjev! :D Mogu sm pa zvedet kok kuštajo deli da vem če jo bom lah vzdržvou!

:lol1: zaostalih :OK:

ne sej ni tk fajn drago če gledaš pol

gume maš za 2 leti, ko jih enkrat zamenjaš, bat: nardiš generalno in se potem 15k km voziš brez skrbi, sam pred vožnjo ga moraš ogret pa pravo olje not vlivat (ala motul 600) pa nebi smelo bit problemov

to da se ful uničuje lahk reče tist, ki ga ne zna ali ne more pravilno vdrževat (ogret pred furo pa olje), ampak kot sm reku, če ga tko vzdržuješ ko sm napisu maš bat vsaj za 15k km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki me zanima... najbljižji mi je zupin center v podplatu.....a se da tam dele za mitota naročit??

natančneje bi zajlo za števec rabil...oz. če kdo ve za koga ko jo prodaja...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kaj so hibe oz. slabe lastnosti mitoja?torej kaj se rado kvari?

na kaj bi naj bil še posebaj pozoren pri nakupu?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kaj so hibe oz. slabe lastnosti mitoja?torej kaj se rado kvari?

na kaj bi naj bil še posebaj pozoren pri nakupu?

LP

to smo že 10000X povedal...ampak usen ti lahko povem...

mito rd popije benz :D pa rd mena kšn bat pa cilindr če ne delaš pravilno z njim :D

drugač pa isto kot ostale navite 125-ke 2T...povsod je potrošni material...s tem da od mitota mašina je najbl navita in najbl pasja :devil: :devil: tko da mogoče je mal bl občutljiva...k greš pa kupt..pa pros enga tuki s foruma da gre s tabo k ma mitota...ker najbl ve kaj je lahko narobe .) tko da ne vem...pros enga...pa bo to to

SREČNO .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En od med problemov je, da ti nea vžge na gumb. Saj jaz mam taki problem. Še vedno nea vem kaj je narobe! Ova okrogla,železna naprava zraven akumolatorja ki daje elektriko na štarter ni hin, gumb na belanci tudi ni hin, štarter tudi ne. Res nea več vem kaj bi lahko blo "kaput". Imate vi kakšno idejo?

Lp. Jimi

Popravljeno . Popravil Jimiboni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!