Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

En od med problemov je, da ti nea vžge na gumb. Saj jaz mam taki problem. Še vedno nea vem kaj je narobe! Ova okrogla,železna naprava zraven akumolatorja ki daje elektriko na štarter ni hin, gumb na belanci tudi ni hin, štarter tudi ne. Res nea več vem kaj bi lahko blo "kaput". Imate vi kakšno idejo?

Lp. Jimi

Z ohm metrom premer kable k gredo do štartrja pa boš vidu če u kablh problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En od med problemov je, da ti nea vžge na gumb. Saj jaz mam taki problem. Še vedno nea vem kaj je narobe! Ova okrogla,železna naprava zraven akumolatorja ki daje elektriko na štarter ni hin, gumb na belanci tudi ni hin, štarter tudi ne. Res nea več vem kaj bi lahko blo "kaput". Imate vi kakšno idejo?

Lp. Jimi

Veš da imava isti problem!!!??

Jaz še sicer nisem nič probaval menjavat..ampak mi gre že rahlo na k****, da ga morm nonstop potiskat...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh se mi zdi d baha nuca za vse prestave, da bo dal v un programček, in bo vidu končno hitrost :devil:

ne pomoje je bahec to mislu k mu je napisu...

ker mene skoz sprašuje mene kok mam razmerje...k ga matra da bi z aprilio mitota prehitu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker mene skoz sprašuje mene kok mam razmerje...k ga matra da bi z aprilio mitota prehitu :P

...an impossible task... :P

zakaj to, sej ma skor vsak drgač, pač ko menaš ketno si lahk naročiš drugačno razmerje tk d to ni lih važno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidva k vama na gumb ne užge. A sta sigurna da ni akumulator hin? Ker jst sem tud reku da ni šans...pa je bil :). Tko se sliš kot da brni štarter, potegne pa ne.

Če vama pa še to ne nardi, pol pa pojma nimam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dej užgita ga na kleme...mogoče vama bo pa to pomagal...ker če bo vama tko užgou pomen da je akumulator v pizdici .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glejte...akumolator mam total hin(niti polnit se ga ne da). Samo sem včeraj novega kupo. Zaj bom vse skup proklopo pa novi aku. not dal. Če zaj nebo vžgal bom popizdo. Meni se tudi močno zdi da je nekaj z kabli narobe. Samo nevem kje??? A ve kdo za koga v mariboru ki se ukvarja z elektroniko, da bi mi to malo pogledal. Sn bil v avstriji pa mi avstric reko da bom moral motor 3 tedne pri njemu pustit da bo ugotovil kaj je narobe :wacko: .

Aja, pa je to normalno da ko maš motor v Leru(neutral) da še ti zraven zelene lučke, rdeča za olje gori, čeprav mam kesl za olje na Full ???

Popravljeno . Popravil Jimiboni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glejte...akumolator mam total hin(niti polnit se ga ne da). Samo sem včeraj novega kupo. Zaj bom vse skup proklopo pa novi aku. not dal. Če zaj nebo vžgal bom popizdo. Meni se tudi močno zdi da je nekaj z kabli narobe. Samo nevem kje??? A ve kdo za koga v mariboru ki se ukvarja z elektroniko, da bi mi to malo pogledal. Sn bil v avstriji pa mi avstric reko da bom moral motor 3 tedne pri njemu pustit da bo ugotovil kaj je narobe :wacko: .

Aja, pa je to normalno da ko maš motor v Leru(neutral) da še ti zraven zelene lučke, rdeča za olje gori, čeprav mam kesl za olje na Full ???

ja to da svet za olje je kul..ker to je zato da vidš če ti lučka sploh dela .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glejte...akumolator mam total hin(niti polnit se ga ne da). Samo sem včeraj novega kupo. Zaj bom vse skup proklopo pa novi aku. not dal. Če zaj nebo vžgal bom popizdo. Meni se tudi močno zdi da je nekaj z kabli narobe. Samo nevem kje??? A ve kdo za koga v mariboru ki se ukvarja z elektroniko, da bi mi to malo pogledal. Sn bil v avstriji pa mi avstric reko da bom moral motor 3 tedne pri njemu pustit da bo ugotovil kaj je narobe :wacko: .

Aja, pa je to normalno da ko maš motor v Leru(neutral) da še ti zraven zelene lučke, rdeča za olje gori, čeprav mam kesl za olje na Full ???

ja to je tut pr men delal ko sm meu prazn aku. pa sm hotu vkurblat pa ni blo nič

pol sm pa luči ugasnu pa še enkat gumb stsnu pa je upalu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk!!! Ponosno vam povem da sem zrihtal problem :OK: :OK: :OK:

Samo akumolator sn menjal. Sprve je vžgal :D

Hvala vsem za nasvete!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh da nisi ti zdej varovalk skuru :OK: jst sm enkav vezu na aku od traktorja (300Ah, trenutni tok 900A) pa je sam klik naredlo

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

punce neki me zanima....

kje bi lahko dobu zajlo za sklopko za mitota... :? :?

k sm opazu da je mal natrgana :BUA: :BUA:

pa rabm zamenat <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glejte...akumolator mam total hin(niti polnit se ga ne da). Samo sem včeraj novega kupo. Zaj bom vse skup proklopo pa novi aku. not dal. Če zaj nebo vžgal bom popizdo. Meni se tudi močno zdi da je nekaj z kabli narobe. Samo nevem kje??? A ve kdo za koga v mariboru ki se ukvarja z elektroniko, da bi mi to malo pogledal. Sn bil v avstriji pa mi avstric reko da bom moral motor 3 tedne pri njemu pustit da bo ugotovil kaj je narobe :wacko: .

Aja, pa je to normalno da ko maš motor v Leru(neutral) da še ti zraven zelene lučke, rdeča za olje gori, čeprav mam kesl za olje na Full ???

Offtopic: Kolk si dal za akumulator?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve kolk je v SLo?

v eni trgovini sm gledal...6500 sam so bol poceni tut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 speed ma 14/41, 6 speed se mi zdi da pa 14/38, če si to mislu.

hvala :OK:

...an impossible task... :P

hah nic ni nemogoce ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!