Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

policijo, pa opisat avto. pa ga zasij prasca!

kurci sunday driverji straci....avto dajo sam ven ko je lep vreme..prekleti idioti...

sj motor se bo ze postimou, sam da si u redu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je dobo kak udarec kam motor ?? drgač pa je možno da ti ga je samo zalilo al pa da iz onih cevk pol ko so za odvod goriva če ga je preveč al pa kaj da so zadelane...ker ko je mene vrglo je blo isto da ni hoto vžgat na začetku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki nism najbolš dojel...letu si s ceste...in teb pa motorju ni nč???

to ne razumem najbolš...motor je kao brez prask??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobr, da ni blo kej hujšga... .) Sm ti penzionisti so pa res nevarni, mene je tud že stara ženska zbila k je trikotnik prevozila... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap..tako je resko. Še sam nea morn verjet. Bom slikal kje sn dol letel iz ceste. Nisn padel, kao iztiril sem :D pa se pelal dol po (cca. 50°) bregu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi se peljal po 50 stopinjskem hribu bi se pa močno polomu tok je naklon na najbolj strmih smučarskih progah. Drugač pa maš srečo da je use uredu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi edini, ki se mu je to zgodilo, jaz sem je odnesel z resnimi poškodbami in presenetljivo skoraj nič poškodovanim motorjem :BUA:

V glavnem važno da tebi ni nič, motor se vedno da popravit al pa kupit novega :)

Kaj pa če bi ga poskusil dat v ler pa naj te nekdo porine, če še tega nisi delal, pa daj v prvo in spusti kuplongo.

Sicer ne vem točno kako ima mito, poglej kako je z dovodom goriva, mogoče on switch ko je za on, off pa rezervo?

Kar se pa tiče preveč KM v prometni,

mene je policija ene 3x ustavila, pa nikol ni nič nobeden rekel, kubikaža je bolj tist kar jih zanima .)

Pa če voziš kolk tolk po pameti, se ne bo vtikoval v tebe, majo dost drugega dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me za izpuhe za L 95. znamka ni pomembna sam da ni prek 80 k....

Kdo prodaja Arrow,gianeli,shark,jolly moto....pri nas?

A se splača it v italijo po njega??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me za izpuhe za L 95. znamka ni pomembna sam da ni prek 80 k....

Kdo prodaja Arrow,gianeli,shark,jolly moto....pri nas?

A se splača it v italijo po njega??

walda da se ga splača .)

sam rajš ga naroč prek kšnga foruma oz. strani pa boš cenej čez pršu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm...pa je že kdo naročeval prek teh tujih strani?? kok pride kaj poštnina?

ker na scooterkit.com majo gianeli pa tecnigas sam gianelia se trenutno ne da dobit tecnigas pa nevem če je vreden svojga denarja (77k)...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej đianeliji za mitota so na eni italjanski strani 50k...sam ne vem točno kje... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej đianeliji za mitota so na eni italjanski strani 50k...sam ne vem točno kje... :?

sej pr nas tut stane 50k če ga naročiš....sam ni dobavljiv trenutno

Te pa prosim poglej če se ti da kje je tista stran..

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk včeraj sn motor šraufal in ugotovil sledeče:

Iskra je, motor ni zalit, svečka je suha, vergla tudi...... veste kaj je problem? Motor bencina nea dobi. Kot da bi bil fergazer zamašen. Kaj mi priporočate? kaj naj naredim?

Lp. Jimi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk včeraj sn motor šraufal in ugotovil sledeče:

Iskra je, motor ni zalit, svečka je suha, vergla tudi...... veste kaj je problem? Motor bencina nea dobi. Kot da bi bil fergazer zamašen. Kaj mi priporočate? kaj naj naredim?

Lp. Jimi

fergi dej dol...pa tist k je med fergijom pa cilindrom dej dol...pa mal odpri tiste "lopute"..(to so gapijevi nasveti) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fergi dej dol...pa tist k je med fergijom pa cilindrom dej dol...pa mal odpri tiste "lopute"..(to so gapijevi nasveti)

Ja to glede lamel je zate k maš stikalo na off <_<

Drugače pa jst nisem pošteku a ti je motor padu al ne? ker drugače samo fergi dol vzem, poglej iglo, spuci dizo, spuci kolektorčke pa dej nazaj...če ti je pa motor tja k kšno travco (ne ganjo .) ) zalegu, pa poglej airbox če je usran, poglej koleno, al pa poglej če ti slučajno ni staknil cevke za benz dol z tanka .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to glede lamel je zate k maš stikalo na off <_<

Drugače pa jst nisem pošteku a ti je motor padu al ne? ker drugače samo fergi dol vzem, poglej iglo, spuci dizo, spuci kolektorčke pa dej nazaj...če ti je pa motor tja k kšno travco (ne ganjo .) ) zalegu, pa poglej airbox če je usran, poglej koleno, al pa poglej če ti slučajno ni staknil cevke za benz dol z tanka .)

NAJPREJ pa poglej kako maš stikalo...ker jst k sm se z gapijem pogovarju pa mi je reku če mam stikalo slučajn izklopleno..pa jst tko mah neeee....tko da poglej to!!!!

isto se je pr men obnašu(k ne bi dobil benza)

good luck .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav

namen imam nakup tega motorja

prosim da mi priporočate kaj naj gledam pri nakupu na kaj bom pozoren

ali ima motor serijsko blažilec belance

namerava kupiti letnik 98

zanima me nakup bata

koliko le ta stane in kaj je treba na generalki vse menjat

koliko je vas stala generalka

prosim za čim več odgovorov in nasvetov..

hvala za odgovore in lep pozdrav

slika pod priponko

lovro

Cagiva Ljubitelj

post-10979-1146053702_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: ne tega kupit, to je šeu reesko gledat pa je reku d je vse zjebano, model ga je baje kar iz drvarnice privleku, žice za izpušni ventil je mel snete, motor še ni bil na servisu, nikoli!!! in pravi da gre okoli 150 brez blokad, kar je za cagivo malo, pa barvi se reče mavrica edition :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav

namen imam nakup tega motorja

prosim da mi priporočate kaj naj gledam pri nakupu na kaj bom pozoren

ali ima motor serijsko blažilec belance

namerava kupiti letnik 98

zanima me nakup bata

koliko le ta stane in kaj je treba na generalki vse menjat

koliko je vas stala generalka

prosim za čim več odgovorov in nasvetov..

hvala za odgovore in lep pozdrav

slika pod priponko

lovro

Cagiva Ljubitelj

NE KUPT TEGA :nono: Smo šli jst, gapi pa reesko gledat ta motor, tip prvleku tole iz ene drvarnce, v kateri je blo ene 100 crknenih podgan :slap: Motor je brez spredne bremze, zadnja guma je toook sfukana, da se vid 30cm šiva... Tačka zadne bremze je took čudn narjena, tko da bo lih kar stran padla. Tip na motorju nima vkloplenega izpušnega ventila... (tip sploh ne ve za kaj se to uporabla) :blink:

V oglasu piše, da je original barva... ampak k prideš tja, vidš da je original barva rdeča, pa na zadnjem delu je barva spokana, zato je čez naleplena modra folija. Vetrobransko steklo je počeno...

Če nočš keša stran vržt, pol ne tega kupt :closedeyes:

Tip nima nobenih računov od servisa, pa še to... k boš ga tja šou gledat, pa k boš tja v tiste jebine pršu... ti bo tip napisu SMS, da ga ni doma... :D Pol smo mu pa pozvonil... je pršu pa odpret :lol1: :lol1: :lol1:

Odloč se sam ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!