Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

:lol1: ne tega kupit, to je šeu reesko gledat pa je reku d je vse zjebano, model ga je baje kar iz drvarnice privleku, žice za izpušni ventil je mel snete, motor še ni bil na servisu, nikoli!!! in pravi da gre okoli 150 brez blokad, kar je za cagivo malo, pa barvi se reče mavrica edition :D

hvala za opozorilo

zmenjeno

dej mi pa plosim še malo povej na kaj naj bom previden pri nakupu takega motorja

pa na vsa ostala prašanja ko sem jih zastavu

hvala

lovro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko ga pa z nekaj vloženega denarja zrihtaš da bo tip top.

Drugače pa ima cagiva serijsko blažilnik, kolk res kej pomaga ne vem :). Generalka je odvisna spet kaj menjaš, če je to bat, olja, tesnila, kak ležaj, svečka potem te pride okoli 40k + delo. Pri nakupu je spet teško rečt na kaj bit pozoren, najbolj je da vzameš enega sabo, ki se mal spozna na to pa bo že on pogledov kakšen je. Kaj vse tare Cagive pa si lahko prebereš v tej temi, vseh 200 in še nekaj strani :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko ga pa z nekaj vloženega denarja zrihtaš da bo tip top.

Drugače pa ima cagiva serijsko blažilnik, kolk res kej pomaga ne vem :). Generalka je odvisna spet kaj menjaš, če je to bat, olja, tesnila, kak ležaj, svečka potem te pride okoli 40k + delo. Pri nakupu je spet teško rečt na kaj bit pozoren, najbolj je da vzameš enega sabo, ki se mal spozna na to pa bo že on pogledov kakšen je. Kaj vse tare Cagive pa si lahko prebereš v tej temi, vseh 200 in še nekaj strani :)

svaka čast

najače forum do zdj

najhitrejši odzivi pa vse

fantje vse pohvale vam

pa to je spet tema za druge topike

ker prodaja kakšnega,

katerga na avtonetu se splača vzet z 11 kw!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko ga pa z nekaj vloženega denarja zrihtaš da bo tip top.

Drugače pa ima cagiva serijsko blažilnik, kolk res kej pomaga ne vem :). Generalka je odvisna spet kaj menjaš, če je to bat, olja, tesnila, kak ležaj, svečka potem te pride okoli 40k + delo. Pri nakupu je spet teško rečt na kaj bit pozoren, najbolj je da vzameš enega sabo, ki se mal spozna na to pa bo že on pogledov kakšen je. Kaj vse tare Cagive pa si lahko prebereš v tej temi, vseh 200 in še nekaj strani :)

Ja cagive majo blažilnik krmila že serijsko, sam na tem motorju (mawrica edišn) ga ni, ker ga je prejšn lastnik verjetno dol dau, pa prodau naprej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja cagive majo blažilnik krmila že serijsko, sam na tem motorju (mawrica edišn) ga ni, ker ga je prejšn lastnik verjetno dol dau, pa prodau naprej :D

kok pa pridejo te zadeve

zanima me okvirna cena servisa tega motorja če bi ga že kupu pa ga pol porihtu tk kot je treba

tisti ko ste ga že videli v živo

hvala za odgovore

lovro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk...kaj vi mislite, a se mi je vžig prestavo zaradi uradca? Danes bil nehanik pri meni, pa pojma nima kaj bi blo, ker je vse vredi. Benzin tudi dobi motor. Pa v avspuho mi samo nazaj poka. Mislite da bi z štart sprejem vžgal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok pa pridejo te zadeve

zanima me okvirna cena servisa tega motorja če bi ga že kupu pa ga pol porihtu tk kot je treba

tisti ko ste ga že videli v živo

hvala za odgovore

lovro

Za ta motor bi rabu še ene 250k, da bi biu res zrihtan tko kot more .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk...kaj vi mislite, a se mi je vžig prestavo zaradi uradca? Danes bil nehanik pri meni, pa pojma nima kaj bi blo, ker je vse vredi. Benzin tudi dobi motor. Pa v avspuho mi samo nazaj poka. Mislite da bi z štart sprejem vžgal?

ja ej to pa res možno veš, sploh se nism spomnu. lahk da se ti je res magnet premaknu...

pel k mehaniku da ti poštela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ej to pa res možno veš, sploh se nism spomnu. lahk da se ti je res magnet premaknu...

pel k mehaniku da ti poštela

je biu kakršnkoli udarec v motor?? al pa ga je ki nabilo da na bregu ni ravno ?ker pol je to čist možno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri ogledu poglej čist vse. Pošlati tačke(možnost padca), uteži na koncu krmila, špegle in žmigavčke. Čez celo plastiko z roko pejd, da vidš če se kej začuti. Poglej kako je guma znucana-če so robovi čist pobrani je več možnosti da je bil motor paden....

Poglej lufte med plastikami, kako je disk pojet, kako je ketna namazana in če je napeta. Če ni pomeni da je bil motor več al manj zanemarjan. Poglej mal kako je umazan pod plastiko in kako zgleda avspuh(znaki zdrsa) umazanija, rja, če je bil ponovno varjen. Preglej če se mogoče plastike kej preveč gibljejo. Nujno preglej šravfe na mašini, če kupuješ cestaka mu reč nej zname plastiko dol. Vpraši ga kako olje je v mašini in kako je vlival za mešanco. Vpraš na kolk km je pucal filter in kako če je spucal kdaj fergazer. Vpraaj za račune od servisov, če je delal sam ga mal povprašej kako in kaj, da boš dobil občutek, če je tip škljomp al obvlada. Poglej tudi kolk zaorne tekočine je v mašinci. Preglej lufte...

Ko vžgeš motor ga pridno poslušaj, glavo dej na obe strani, če kaj ruži že ni v redu... Mal dodaj gasa(ne preveč).... Ko se greš vozit, počasi ga segrej(vpraš njega če je treba motor prej ogret-če reče da absolutno, pol veš da ga je prej segrel...) ko se voziš ga stisni do rdečga(ni treba lih red njegovo hišo) pri tem poslušaj mašino, spusti gas, spet poslušaj, na mestu lahko še sklopko stisneš da vidiš če kaj ruži... Pri okrog 100km/h spusti balanco in če ful ruka in trese pol je nekej narobe in če vleče kam tudi ni preveč dobr. Probaj nagibe v ovinku, pejdi 2× čez ovinek, bodi pozoren na to kako se motor uleže v ovinek. Če se da na obe strani lepo založit je z motorjem verjetno vse v redu...

Če kupuješ motor za katerega ti je lastnik reku da mu je padu v garaži... Če so praske daljše od 1-2cm in so v smeri kjer bi motor mogu bit popraskan v ovinku(od spredej proti ritki) ti najverjetneje nabija buče.

Poglej kako odvajajo vilce. Prav tako zavore.... Poglej koliko olja je ko je motor še ugašnjen in neogret(ko ga vžgeš ga pumpa pošlje po mašin in rabi neki časa da se vrne v karter).

Pazi da ni na feltni kake vdolbine ali da ni celo zvita...

Poglej koliko je nategnjena ketna(na zadnji vilci imaš šravfek in ponavadi nalepkico), če je že proti koncu mu lahko kaj zbijaš ceno.... Prav tako poglej tudi zobnike-čes o zelo špičasti jih bo treba kmalu zamenjat....

Prešlatej vse in pazi na to kolk se stvari premikajo....

Aja, prej ko kupiš motor malo poglej slike na tem linkuKLIK, da vidiš kako motor izgleda. Da ne bo pol motorja manjkalo :D

Če sem še kaj pozabu nej kdo napiše, jest nimam več idej..

Sem se pa razpisal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaka čast

tole bo men prišlo zelo prav

hvala za čudovite nasvete

pripomogel si mi za zelo lep nakup dobrega motorja.

prijazno in lepo se zahvaljujem za hiter in poštiman odgovor.

hvala

lovro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozabil sem napisat

a kdo pozna katerega ko prodaja mito

tam nek do 400 sit

pa da ima 7 stopenski menjalnik

v prometni nujno 11 kw napisano

prosim za pomoč

lovro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk vem ni mel nobeden serijski 7-speed Mito 11Kw v prometni :?

Pa tudi dvomim da je šel to dat kdo naknadno vpisat, pomoj boš moral tole kr sam naredit.

Popravljeno . Popravil FocusFanatic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri ogledu poglej čist vse. Pošlati tačke(možnost padca), uteži na koncu krmila, špegle in žmigavčke. Čez celo plastiko z roko pejd, da vidš če se kej začuti. Poglej kako je guma znucana-če so robovi čist pobrani je več možnosti da je bil motor paden....

Poglej lufte med plastikami, kako je disk pojet, kako je ketna namazana in če je napeta. Če ni pomeni da je bil motor več al manj zanemarjan. Poglej mal kako je umazan pod plastiko in kako zgleda avspuh(znaki zdrsa) umazanija, rja, če je bil ponovno varjen. Preglej če se mogoče plastike kej preveč gibljejo. Nujno preglej šravfe na mašini, če kupuješ cestaka mu reč nej zname plastiko dol. Vpraši ga kako olje je v mašini in kako je vlival za mešanco. Vpraš na kolk km je pucal filter in kako če je spucal kdaj fergazer. Vpraaj za račune od servisov, če je delal sam ga mal povprašej kako in kaj, da boš dobil občutek, če je tip škljomp al obvlada. Poglej tudi kolk zaorne tekočine je v mašinci. Preglej lufte...

Ko vžgeš motor ga pridno poslušaj, glavo dej na obe strani, če kaj ruži že ni v redu... Mal dodaj gasa(ne preveč).... Ko se greš vozit, počasi ga segrej(vpraš njega če je treba motor prej ogret-če reče da absolutno, pol veš da ga je prej segrel...) ko se voziš ga stisni do rdečga(ni treba lih red njegovo hišo) pri tem poslušaj mašino, spusti gas, spet poslušaj, na mestu lahko še sklopko stisneš da vidiš če kaj ruži... Pri okrog 100km/h spusti balanco in če ful ruka in trese pol je nekej narobe in če vleče kam tudi ni preveč dobr. Probaj nagibe v ovinku, pejdi 2× čez ovinek, bodi pozoren na to kako se motor uleže v ovinek. Če se da na obe strani lepo založit je z motorjem verjetno vse v redu...

Če kupuješ motor za katerega ti je lastnik reku da mu je padu v garaži... Če so praske daljše od 1-2cm in so v smeri kjer bi motor mogu bit popraskan v ovinku(od spredej proti ritki) ti najverjetneje nabija buče.

Poglej kako odvajajo vilce. Prav tako zavore.... Poglej koliko olja je ko je motor še ugašnjen in neogret(ko ga vžgeš ga pumpa pošlje po mašin in rabi neki časa da se vrne v karter).

Pazi da ni na feltni kake vdolbine ali da ni celo zvita...

Poglej koliko je nategnjena ketna(na zadnji vilci imaš šravfek in ponavadi nalepkico), če je že proti koncu mu lahko kaj zbijaš ceno.... Prav tako poglej tudi zobnike-čes o zelo špičasti jih bo treba kmalu zamenjat....

Prešlatej vse in pazi na to kolk se stvari premikajo....

Aja, prej ko kupiš motor malo poglej slike na tem linkuKLIK, da vidiš kako motor izgleda. Da ne bo pol motorja manjkalo :D

Če sem še kaj pozabu nej kdo napiše, jest nimam več idej..

Sem se pa razpisal :D

:worship: :OK: Hvala, enkratno razpisano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lahka gdo prosim pomaga najti enega mitota

350-400 sit

7 prestav pa 11 kw

pa okol 98-l.

več nas je bolš je

hvala

lovro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej na bolho. Kupi salamonov oglasnik, vpiši iščem blablayadeyade <_<

hehe

pošlihtano

ja sj to delam zmeraj ko pride neki novega

logično

pregledu cel net pa ič kaj pametnega

mislu sn pač da če vi kerga prodajate al pa da kerga poznate sj ni blema probu sm

hvala vseeno za odgovore in za topel in dober sprejem na forum

hvala

lovro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe

pošlihtano

ja sj to delam zmeraj ko pride neki novega

logično

pregledu cel net pa ič kaj pametnega

mislu sn pač da če vi kerga prodajate al pa da kerga poznate sj ni blema probu sm

hvala vseeno za odgovore in za topel in dober sprejem na forum

hvala

lovro

Potem bo pa potrebno še malce počakati, na žalost--> upam, da ga boš čim preje imel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej model...a kupš mojga mitota??

za ceno mi pošl PM pa to..da ne bova tuki smetila...99letnik pa 11kw 7 prestav(limited edition)...je pa k nov...sej upraš ostale :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaka čast

tole bo men prišlo zelo prav

hvala za čudovite nasvete

pripomogel si mi za zelo lep nakup dobrega motorja.

prijazno in lepo se zahvaljujem za hiter in poštiman odgovor.

hvala

lovro

:D

Hvala za hvala :D

Ampak vedi da Mitota boš zelo težko dobil dobro ohranjenga, če boš dobu kakega 6-speeda pa da je dobr ga vzami... Ker priložnost zamujena, ne vrne se nobena. In ohranjen Mito je loterija :closedeyes:

Škoda k se tko lep motor razjebe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej burek mislm da so trije mototi res hudi u sloveniji....

moj,probikerjev,pa denzijev .)

(pa nč se ne hvalm sam tko povem...ker mi mamo res generalke poštimane in dela res use tko k je treba .) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej model...a kupš mojga mitota??

za ceno mi pošl PM pa to..da ne bova tuki smetila...99letnik pa 11kw 7 prestav(limited edition)...je pa k nov...sej upraš ostale :D

Mislim reesko, kaj je pa zdaj to, pa saj..................pa to ni..................kaj.........kako.............potem boš vsaj kaj novega kupil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!