Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Mislim reesko, kaj je pa zdaj to, pa saj..................pa to ni..................kaj.........kako.............potem boš vsaj kaj novega kupil?

hehe...mah sej to ne prodajam zdej tko zares...če kdo kup ga nej uzame...če pa ne...pol se bomo pa vozil :kva2: :kva2:

k itq mi je škoda k sm ga zdej čist u nulo napedenu...in je motor res 1A .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...mah sej to ne prodajam zdej tko zares...če kdo kup ga nej uzame...če pa ne...pol se bomo pa vozil :kva2: :kva2:

k itq mi je škoda k sm ga zdej čist u nulo napedenu...in je motor res 1A .)

"Nč prudajat" in . :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kk se motor iz 17kw spravi na 11kw in potek vpisa v prometno?

Imam izpit samo do 11kw.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kk se motor iz 17kw spravi na 11kw in potek vpisa v prometno?

Imam izpit samo do 11kw.

to smo malo nazaj debatirali v eni temi...če ne v tej pa od aprilie RS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri ogledu poglej čist vse. Pošlati tačke(možnost padca), uteži na koncu krmila, špegle in žmigavčke. Čez celo plastiko z roko pejd, da vidš če se kej začuti. Poglej kako je guma znucana-če so robovi čist pobrani je več možnosti da je bil motor paden....

Poglej lufte med plastikami, kako je disk pojet, kako je ketna namazana in če je napeta. Če ni pomeni da je bil motor več al manj zanemarjan. Poglej mal kako je umazan pod plastiko in kako zgleda avspuh(znaki zdrsa) umazanija, rja, če je bil ponovno varjen. Preglej če se mogoče plastike kej preveč gibljejo. Nujno preglej šravfe na mašini, če kupuješ cestaka mu reč nej zname plastiko dol. Vpraši ga kako olje je v mašini in kako je vlival za mešanco. Vpraš na kolk km je pucal filter in kako če je spucal kdaj fergazer. Vpraaj za račune od servisov, če je delal sam ga mal povprašej kako in kaj, da boš dobil občutek, če je tip škljomp al obvlada. Poglej tudi kolk zaorne tekočine je v mašinci. Preglej lufte...

Ko vžgeš motor ga pridno poslušaj, glavo dej na obe strani, če kaj ruži že ni v redu... Mal dodaj gasa(ne preveč).... Ko se greš vozit, počasi ga segrej(vpraš njega če je treba motor prej ogret-če reče da absolutno, pol veš da ga je prej segrel...) ko se voziš ga stisni do rdečga(ni treba lih red njegovo hišo) pri tem poslušaj mašino, spusti gas, spet poslušaj, na mestu lahko še sklopko stisneš da vidiš če kaj ruži... Pri okrog 100km/h spusti balanco in če ful ruka in trese pol je nekej narobe in če vleče kam tudi ni preveč dobr. Probaj nagibe v ovinku, pejdi 2× čez ovinek, bodi pozoren na to kako se motor uleže v ovinek. Če se da na obe strani lepo založit je z motorjem verjetno vse v redu...

Če kupuješ motor za katerega ti je lastnik reku da mu je padu v garaži... Če so praske daljše od 1-2cm in so v smeri kjer bi motor mogu bit popraskan v ovinku(od spredej proti ritki) ti najverjetneje nabija buče.

Poglej kako odvajajo vilce. Prav tako zavore.... Poglej koliko olja je ko je motor še ugašnjen in neogret(ko ga vžgeš ga pumpa pošlje po mašin in rabi neki časa da se vrne v karter).

Pazi da ni na feltni kake vdolbine ali da ni celo zvita...

Poglej koliko je nategnjena ketna(na zadnji vilci imaš šravfek in ponavadi nalepkico), če je že proti koncu mu lahko kaj zbijaš ceno.... Prav tako poglej tudi zobnike-čes o zelo špičasti jih bo treba kmalu zamenjat....

Prešlatej vse in pazi na to kolk se stvari premikajo....

Aja, prej ko kupiš motor malo poglej slike na tem linkuKLIK, da vidiš kako motor izgleda. Da ne bo pol motorja manjkalo :D

Če sem še kaj pozabu nej kdo napiše, jest nimam več idej..

Sem se pa razpisal :D

pa ti si ja nor...gdo ti bo pa dal motor da se boš ti izživlju na njemu :nono:

jaz bi te po petih minutah iz dvorišča vrgu...bom jaz teb plastike dol dajal, pa kaj še :lol1:

sploh pa za peljat :slap: jasno, pa dvakrat čez ovinek :krneki: pa do rdečga polja bi ga ti tišču :o psiho!!!

a mi lahka gdo prosim pomaga najti enega mitota

350-400 sit

7 prestav pa 11 kw

pa okol 98-l.

več nas je bolš je

hvala

lovro

ejga fantk, tazga MITO-ta NI!!!

Ti bi 7speed z 11Kw v prometni, pa z originalnim batom glihkar zamenjanim in ne z več kot 12k km pa ma da gre že v šesti 195km/h in da sedma sam še bolj vleče. Jasno da za max 400ksit

pa kje vi folk žvite?? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ti si ja nor...gdo ti bo pa dal motor da se boš ti izživlju na njemu :nono:

jaz bi te po petih minutah iz dvorišča vrgu...bom jaz teb plastike dol dajal, pa kaj še :lol1:

sploh pa za peljat :slap: jasno, pa dvakrat čez ovinek :krneki: pa do rdečga polja bi ga ti tišču :o psiho!!!

ejga fantk, tazga MITO-ta NI!!!

Ti bi 7speed z 11Kw v prometni, pa z originalnim batom glihkar zamenjanim in ne z več kot 12k km pa ma da gre že v šesti 195km/h in da sedma sam še bolj vleče. Jasno da za max 400ksit

pa kje vi folk žvite?? :lol1:

kaj si pa ti tok živčn :angry:

če kdo pride gledat motor mu ga daš za vozt....ni mu trba lih usake kaplce benza štet :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ti si ja nor...gdo ti bo pa dal motor da se boš ti izživlju na njemu :nono:

jaz bi te po petih minutah iz dvorišča vrgu...bom jaz teb plastike dol dajal, pa kaj še :lol1:

sploh pa za peljat :slap: jasno, pa dvakrat čez ovinek :krneki: pa do rdečga polja bi ga ti tišču :o psiho!!!

Mal pazi kaj govoriš, ja? Očitno še nisi motorja kupoval, prodal ga boš pa težko če boš reku da se ne sme it peljat. Meni bi se zdelo kukr da je z motorjem kej narobe če ti noče dat za vozt... Poleg tega pa:

1.Kerga 2T se ne stiska do rdečga? Za to so narjeni, ker drugače ne grejo "nikamor"...

2.Kerga Mitota se ne stiska do rdečga?

3.Sej ovink ni zato da se ga spelje po tački, ali po kolenu, ampak greš ohk tudi bolj počas, važno je kolk motor lepo pade v ovinek...

4.To ni izživljanje ampak zagotovilo da si boš kupu v redu motor. Če pa TI nisi pošten, je pa tvoj problem, in še vedno tvoj motor....

5.Če si pošten in nimaš nič na vesti ti tudi poliestrov ne bo težko dat dol... Al spet kej skrivaš???

6.Kaj se sploh glasiš, k nimaš nobenga konstruktivnega razloga za to...

A ti k si kupu motor si pršu, pogledu, ti je bil LEP in si ga kupu? Nisi nč pošlatu? Nč testne vožnje? Aja, sej si pol doma k si ga dal dol s prikolice opazu da slučajno ko spustiš balanco zavija sam pa nikakor noče v lev ovinek....

Dej mal pomisl...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal pazi kaj govoriš, ja? Očitno še nisi motorja kupoval, prodal ga boš pa težko če boš reku da se ne sme it peljat. Meni bi se zdelo kukr da je z motorjem kej narobe če ti noče dat za vozt... Poleg tega pa:

1.Kerga 2T se ne stiska do rdečga? Za to so narjeni, ker drugače ne grejo "nikamor"...

2.Kerga Mitota se ne stiska do rdečga?

3.Sej ovink ni zato da se ga spelje po tački, ali po kolenu, ampak greš ohk tudi bolj počas, važno je kolk motor lepo pade v ovinek...

4.To ni izživljanje ampak zagotovilo da si boš kupu v redu motor. Če pa TI nisi pošten, je pa tvoj problem, in še vedno tvoj motor....

5.Če si pošten in nimaš nič na vesti ti tudi poliestrov ne bo težko dat dol... Al spet kej skrivaš???

6.Kaj se sploh glasiš, k nimaš nobenga konstruktivnega razloga za to...

A ti k si kupu motor si pršu, pogledu, ti je bil LEP in si ga kupu? Nisi nč pošlatu? Nč testne vožnje? Aja, sej si pol doma k si ga dal dol s prikolice opazu da slučajno ko spustiš balanco zavija sam pa nikakor noče v lev ovinek....

Dej mal pomisl...

pravilno napisano,js se kr obrnem ,če reče da neda za probat((testno vožnjo))

pol mi logika govori da neki skriva :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

Mal pazi kaj govoriš, ja? Očitno še nisi motorja kupoval, prodal ga boš pa težko če boš reku da se ne sme it peljat. Meni bi se zdelo kukr da je z motorjem kej narobe če ti noče dat za vozt... Poleg tega pa:

1.Kerga 2T se ne stiska do rdečga? Za to so narjeni, ker drugače ne grejo "nikamor"...

2.Kerga Mitota se ne stiska do rdečga?

3.Sej ovink ni zato da se ga spelje po tački, ali po kolenu, ampak greš ohk tudi bolj počas, važno je kolk motor lepo pade v ovinek...

4.To ni izživljanje ampak zagotovilo da si boš kupu v redu motor. Če pa TI nisi pošten, je pa tvoj problem, in še vedno tvoj motor....

5.Če si pošten in nimaš nič na vesti ti tudi poliestrov ne bo težko dat dol... Al spet kej skrivaš???

6.Kaj se sploh glasiš, k nimaš nobenga konstruktivnega razloga za to...

A ti k si kupu motor si pršu, pogledu, ti je bil LEP in si ga kupu? Nisi nč pošlatu? Nč testne vožnje? Aja, sej si pol doma k si ga dal dol s prikolice opazu da slučajno ko spustiš balanco zavija sam pa nikakor noče v lev ovinek....

Dej mal pomisl...

:OK:

pa ti si ja nor...gdo ti bo pa dal motor da se boš ti izživlju na njemu :nono:

jaz bi te po petih minutah iz dvorišča vrgu...bom jaz teb plastike dol dajal, pa kaj še :lol1:

sploh pa za peljat :slap: jasno, pa dvakrat čez ovinek :krneki: pa do rdečga polja bi ga ti tišču :o psiho!!!

ejga fantk, tazga MITO-ta NI!!!

Ti bi 7speed z 11Kw v prometni, pa z originalnim batom glihkar zamenjanim in ne z več kot 12k km pa ma da gre že v šesti 195km/h in da sedma sam še bolj vleče. Jasno da za max 400ksit

pa kje vi folk žvite?? :lol1:

:wacko: :slap: :nono: :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok dost o tem no....

mene zanima pr keri temperaturi motorja začnete tišat vaše lubice...60?? al kok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: :cry: :cry: :cry:

jst pa nea bom mogo met take lubice ko jo mate vi

pizda niker na netu ni nobenga mitota nikjer

tisti ko pa so so pa cene take al pa so sfrizerani

pa jeboga-neki ej

tistga ko sm mislu kupit mi ga je pa tip enmu drugemu prodal

I NEED YOU HELP

lovro

Popravljeno . Popravil !_CaGiVA_MiTo_!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: :cry: :cry: :cry:

jst pa nea bom mogo met take lubice ko jo mate vi

pizda niker na netu ni nobenga mitota nikjer

tisti ko pa so so pa cene take al pa so sfrizerani

pa jeboga-neki ej

tistga ko sm mislu kupit mi ga je pa tip enmu drugemu prodal

I NEED YOU HELP

lovro

buzi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ka moreš glih mitota kupit,kup začasno eno aprilijo al pa hondo,pa pol prodaj ko bo kak mito dobr gor prišu :) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj ti kupuješ mitota??

ker bi rd ušparu?? :grrr :grrr

ne da se pr mitotu šparat...največ boš dal..pa največji so stroški vzdrževanja .)

če ti je škoda keša pol ne kupuj mitota kup kšno nsr-ko .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ka moreš glih mitota kupit,kup začasno eno aprilijo al pa hondo,pa pol prodaj ko bo kak mito dobr gor prišu :) .)

dej mi pol miljona pa bon naredu točno to kar si mi reku

!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej mi pol miljona pa bon naredu točno to kar si mi reku

!!!!

Oprosti, ampak če niti 500k nimaš potem si boš pa žal težko kaj lepo vzdrževanega teh firm privoščil. Toliko te pride samo vzdrževanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja za kuk gnarja bi pa rad ti cagivo kupu :?

jah jst sem študiru tam do 440k

se vam to zdi premal ali kaj

jst mislim da je cena čist realna

podobna tej sam da ni nafriziranna

cagiva

Popravljeno . Popravil !_CaGiVA_MiTo_!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če jo boš dobu si kr dobr.

pa da boš dobu dobro ""ne zgonjeno"".

vso srečo pri iskanju :OK:

hvala :slap:

Popravljeno . Popravil !_CaGiVA_MiTo_!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej mi pol miljona pa bon naredu točno to kar si mi reku

!!!!

k kupš motor morš met vsaj še 150k prpravlenih...registracija...pa servis pa benz pa to...

se prav 450-150...300k

ti si lahko prvoščiš mitota za 300k...kup unga mavrica edition k je pocen :naughty: :naughty:

to je najbolš da je pocen...nimaš lepšga :lol1: :lol1:

rajš kup zrihtan motor... taki sfukani so jeba .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k kupš motor morš met vsaj še 150k prpravlenih...registracija...pa servis pa benz pa to...

rajš kup zrihtan motor... taki sfukani so jeba .)

kolk ste pa vi dali za svoje mitote

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!