Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

mislim da se da naročit neki z glavo al pa brez...sam nevem več ki se bom pozanimal pa če najdem ti dam link...drgač pa se da cilinder tut obnovit...sam če misliš še dolgo met motor kupi nov cilinder

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sj ni treba linka hvala vseen. ne bom dau kita notr. sva se z denjijem pomenila pa prav da se ne splaca tok. tko da bom vidu kok je sploh za zamenat al pa za obnovit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sj ni treba linka hvala vseen. ne bom dau kita notr. sva se z denjijem pomenila pa prav da se ne splaca tok. tko da bom vidu kok je sploh za zamenat al pa za obnovit.

ja upaj da je čim manj za menjat :xx:

pa zakaj rabš cilindr ti je ribnu :?

k drgač ti lahk jst dam od enga cifro ko ma še doma komplet mašino pa se zmenta, lahk pa tut cilindr posebej kupš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če je tok narobe če se da 1x!!! v mitota tts :?

k pomoje more delat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če je tok narobe če se da 1x!!! v mitota tts :?

k pomoje more delat...

ej....raj ne vsaj po mojem mnenju....sploh k maš zdej motula not.....pa raj ne mešat ane.....raj prid do mene pa ti za prvo silo še pol litra posodm .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja upaj da je čim manj za menjat :xx:

pa zakaj rabš cilindr ti je ribnu :?

k drgač ti lahk jst dam od enga cifro ko ma še doma komplet mašino pa se zmenta, lahk pa tut cilindr posebej kupš

ne sj bom zdele vidu ce je cilinder sploh za menjat. ce pa je bomo pa vidl

ribnu, hm nwem pomoje ne. so pa sli zobniki u qrac, sam bom generalko delou.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima kje bi lahko dobil najbolj poceni celinderkit za mitota? Na ebayu sn gledal za 420€, 165ccm od Polini-ja. Pa še to, če dam jaz toti celinder gor morn pol obvezno avspuh menjat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=81272

Mene pa zanima če je ta oglas od kerega od vas? mam namen kupit nekaj takega pa pač vprašam če je od koga tukaj... .) saj prej še tak morn skutera prodat hehe... :D

nop, mislm da ne..

ps.: a se se komu zdi da tole ni originalna barva ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se men tut zdi d ni original barva k preveč na fluorescentno vleče sam kok je pa ta mito leeeep :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni slab ne. drgac nism mislu odtenka. mislm da s mel 1998 mitoti vsi kombinacijo z belo barvo. cel rumen je prsu vn sele 2000 pomoje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni slab ne. drgac nism mislu odtenka. mislm da s mel 1998 mitoti vsi kombinacijo z belo barvo. cel rumen je prsu vn sele 2000 pomoje

A ni meu gapi čist rumenga, pa letnik 1998?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj zaj mi noben noče povedet kak je kaj z 165 kiti??? :( Na kolko km je treba bat menajt pri takem celindru pa je treba avspuh tud menjat če dam to gor ali lahko mam originalnega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj zaj mi noben noče povedet kak je kaj z 165 kiti??? :( Na kolko km je treba bat menajt pri takem celindru pa je treba avspuh tud menjat če dam to gor ali lahko mam originalnega?

ni ti treba menjat auspuha. bat, nwem na isto k pri 125

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gapi je mel 2000...grčo da tega ne veš :P

pomoje je treba bat mogoče mal prej menat...uprašte rsmaniaca(jančija :P ) bo on vedu bl točno...čeprou ma aprilio...sam je isti kurac...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti slučajno se ne menja bata kokr pri 125ccm .) Če maš srečo ti zdrži 3000km tko da ne svetujem .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komi 3000 km

to se pa spufaš na batih :D res pa da za hitrost je treba več $$$$$$$$$$$$$ .)

ka pol ga pa stopi,al ka ko zariba

Popravljeno . Popravil brzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!