Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

sej te motorji če so dobr ohranjeni zdržijo velik pa še preveč .)

sam je treba redno servise delat pa menat kšne stvari .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj se mi zdi da je bil ta motor tko lepo prebarvan, pa da so kilometri zelo nerealni? Kod pr 12k km nardi generalno, sicer pa kdo nardi 12k km v 8letih? nevem no, pomoje da je to bolj nateg kot ne... nalepk Cagiva pa nima ker so original težko dobavljive ali pa predrage,m pa je pol kr Ducati gor vrgu :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh kaj drage, sej sploh ne rabš dajat gor original...poglej moje (pod slike) za 3k vse kar jih je gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj se mi zdi da je bil ta motor tko lepo prebarvan, pa da so kilometri zelo nerealni? Kod pr 12k km nardi generalno, sicer pa kdo nardi 12k km v 8letih? nevem no, pomoje da je to bolj nateg kot ne... nalepk Cagiva pa nima ker so original težko dobavljive ali pa predrage,m pa je pol kr Ducati gor vrgu :?

motor ima realne kilometre

saj če bi dobro bral moje poste bi vidu da je motor mel le 4 leta realne vožnje

se pravi 4 sesone po okoli 4-5 mesecev

za kar so pa kilometri več ko pa realni

zakaj je bil bat menjan pa ne vem

sam vem da mi piše v servisni ko je zadeva bila na servisu da je bil menjan bat in da je not3 dan bat velikosti B

kaj to pomeni ne vem če ke ve mi prostim naj odgovori

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pet batov... A B C D E....

to pomen da je bil motor zariban...in da je blo treba mal cilindr popravt(povečat) pa dat drug bat notr-->>večji .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kake barve gori armaturka na mitotu? k0ci ti si si sam dal plave lučke not?

sam :grim drgač pa gori originalo tako rumeno belo, pač barva žarnic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam isto k koci :fredy:

je koci povedu kako pa kaj :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in ke rečmo nabavš te lučke za u armaturko pa kok kuštajo k men res hudo zgleda?

dobiš jih na skuterkitu (če boš delu to mi povej al pa msn pa ti jih zrihtam oz naročim na tvoj naslov) pridejo pa mislim da 925sit/kom, rabiš jih pa 5

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2x merilec hitrosti

2x merilec obratov

1x toplota :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej če maš vkloplen ventil... :D

ressko

kje se to pogleda če je ta ventil prikloplen ???? :? :?

I,m Noobie :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor ima realne kilometre

se pravi 4 sesone po okoli 4-5 mesecev

za kar so pa kilometri več ko pa realni

Jst nardim tok kilometrov v 3/4 sezone.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svaka čast

moje vprašanje???

ve gdo??

hvala lepa

lovro

ko daš kontakt se mora slišat zvok ---> zzzzk-zzzzk.....če tega ni pol ni prkloplen oz. sploh servo ne dela, lahk se pa sliš pa ni povezan z zajlo na loputo, in tut ne bo delu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ressko

kje se to pogleda če je ta ventil prikloplen ???? :? :?

I,m Noobie :D

tank dej dol..oz ga dvign tok da vidš "ožilje" pod tankom...

no in k daš kontakt...ti more nardit tko k je koci reku...zzzkk zzzzk...to odpre pa zapre izpišen ventil...če tega zvoka ni pr teb pomen da ga sploh v štrom nimaš povezanga...če pa ti nardi poglej bl na levi strani motorja je pod tankom(v smeri če bi sedel na motorju) in se tak "krogec" more premaknt mal v eno smer(zavrtet) pol pa s5 zavrtet v prvotno stanje...in če se ti to nardi pol je delno kul...če maš pa še zajle na temu "krogcu" gor pol je pa sploh kul...pa da vidš da ti use lepo dela...

sam tuki ni pol kul k maš en drug problem... :blink:

tko da poglej to...

pa povej a teb noče čez 8k rpm it al kako?? :?

da ti pomagam kaj gledat sm na netu najdu eno fotko...upam da ti bo kej pomagal :D

post-6806-1147442027_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj vi meni povedet kak nastavit izpupni ventil...če je možno prosim če malo poslikajte kak ga imate vi nastavljenega, ker men se zdi da bi cagiva mogla bolj potegnit kot meni zaj. Meni komaj pri 9k obratih začne motor vlečt in pri 11tisoč pa že zgubi moč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

usaka ti čast ressko

pohvalno lepo napisano

sm pogledu

motorček je vse se premika

pa še zvrtel se mi je pol v obrate ko sm ga mal del vozu da se je ogrel

mater me je skor dol vrklo ko je potegnu nad 8k rpm

hvala za vse

in še enkrat svaka čast

lovro!! :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no lepo :OK:

ej sam možno da teb ni hotru na visoke potegnt ker je bil motor mrzel...in pol ne vleče dobr k le hladn k trokira pa to... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobiš jih na skuterkitu (če boš delu to mi povej al pa msn pa ti jih zrihtam oz naročim na tvoj naslov) pridejo pa mislim da 925sit/kom, rabiš jih pa 5

Ok tnx za tist glede armaturke sej se bom še neki pozanimov pa nabavu motor pa ti pol mejbi spet pišem če se da kej zrihtat! A je to lahko zamenat rečmo tko k žarnce a je kej bl kompliciran!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti kr jst povem...

treba je uzet dol masko spredno..pol pa lepo zamenaš par lučk k pridš zravn...to je na izi...pol je pam treba hupo pa števc celotn dol odšraufat pa daš dol..oz sam tok da si prostor nardiš..pol pa lepo zamenjaš pa sej fejst nadrkaš pa bo šlo...treba se bo mal znajdt :)

ayde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!