Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Sej ni noben reku da je kej narobe, sam tko je izpadlo kukr da ti pa ful obvladaš.... Sej nism nč kej tazga mislu...

GSX-R .)

Mah tko je napisu tisti post o enem ki misli da zna vozt, kukr da Risko pa ful obvlada ki ima 2000km(al nevem kolk, uglavnem ne tolk dost) za sabo da bi govoru kako se en neki "hvali" s svojim znanjem....

Krneki uglavnem... Nima veze :D

burči burči burči :grrr :grrr :grrr

un tip misl da vse ve o motorjih ne ni se šlo za znanje vožnje motorja....in jst ne mislm da najbolš vozm pa največ vem ker vem da to ni res .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja moraš dat večjo dizo, če maš zdej original (več zraka, treba več benza). Če si za stvar jo midva menava, prej sem mel odprt filter, zdej sem pa zapru nazaj in je diza prevelka, mi zaliva. In nikjer ne dobim manše, tko da sej ti pravem, lahk me tud na msn dodaš pa se kej zmenva :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo jaz zaj nea vem kolko mam dizo :? Vem pač da mam Mikuni 35 fergija. Kaj če pa nebi nič dize menjavo?

Kaj bi blo pol? Ker tam na ebayu nič nea piše da je treba dizo menjat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo jaz zaj nea vem kolko mam dizo :? Vem pač da mam Mikuni 35 fergija. Kaj če pa nebi nič dize menjavo?

Kaj bi blo pol? Ker tam na ebayu nič nea piše da je treba dizo menjat.

am ne bi ti delal prow ... ena od posledic bi blo tko ... kadar bi dal po gasu bi ti zamorilo .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jets mam 310 dizo notr na 35 mikuniju pa športn filtr.LSeveda je blo treba naštelat frgazr da jer dobr delal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jets mam 310 dizo notr na 35 mikuniju pa športn filtr.LSeveda je blo treba naštelat frgazr da jer dobr delal.

mhm kok ti pije ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm kok ti pije ?

jao dej bahc pššššššt :D

kaj pol vsi samo kok ti pije...če hočš d nekam gre mora neki spit jebemu

če še nisi pogruntu je to drag šport in če maš 125cc 2T cestaka ne morš gledat porabe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao dej bahc pššššššt :D

kaj pol vsi samo kok ti pije...če hočš d nekam gre mora neki spit jebemu

če še nisi pogruntu je to drag šport in če maš 125cc 2T cestaka ne morš gledat porabe

si raj zatiskaš oči ane? :naughty: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao dej bahc pššššššt :D

kaj pol vsi samo kok ti pije...če hočš d nekam gre mora neki spit jebemu

če še nisi pogruntu je to drag šport in če maš 125cc 2T cestaka ne morš gledat porabe

ma ne ne ...samo .... n wem no....... ka jst mam ful raztelan fergy .... pa jst ne vem no .... komu kej to nastavit .... pa dizo mam notr 125 pa mam odprt airbox ...... tle mi pa od 310 neki pravte :D res da je mikuni 35 samo ...... mhm ... :D a pol bi mogu jst saj ene 200 notr dat ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baha prpel k men .) a se nisva neki menla?

Jets mam 310 dizo notr na 35 mikuniju pa športn filtr.LSeveda je blo treba naštelat frgazr da jer dobr delal.

Če maš ti dizo 310 not mam jst qurac premera 5m. Če bi jo mel, bi ti motor tok zalil k da bi namest svečke dal not vrtni šlavf pa odpru vodo! Sm mu na mitotu dizo 140mm pa je bla ful ful ful prevelka in je blo nemogoče nastavt motor ne da bi ga zalival. Okol 130 diza je čist kul.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo bi meni(informativno) lahko zrihtal takšno dizo ki mi motor nebi zalivalo ko bo šport filter gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baha prpel k men .) a se nisva neki menla?

Če maš ti dizo 310 not mam jst qurac premera 5m. Če bi jo mel, bi ti motor tok zalil k da bi namest svečke dal not vrtni šlavf pa odpru vodo! Sm mu na mitotu dizo 140mm pa je bla ful ful ful prevelka in je blo nemogoče nastavt motor ne da bi ga zalival. Okol 130 diza je čist kul.

Ti bom sliko poslov kwa piše gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baha prpel k men .) a se nisva neki menla?

Če maš ti dizo 310 not mam jst qurac premera 5m. Če bi jo mel, bi ti motor tok zalil k da bi namest svečke dal not vrtni šlavf pa odpru vodo! Sm mu na mitotu dizo 140mm pa je bla ful ful ful prevelka in je blo nemogoče nastavt motor ne da bi ga zalival. Okol 130 diza je čist kul.

jest mam tut 310 gor btw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kwa je zdej to...eni majo 120 dizo eni 130 eni pa 310 :eek: :eek:

a je to normalno??ni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ocitno je...men motor povlece boljs k baba :"> :kva2: :kva2: :kva2: :whistle:

Bogi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baha prpel k men .) a se nisva neki menla?

Če maš ti dizo 310 not mam jst qurac premera 5m. Če bi jo mel, bi ti motor tok zalil k da bi namest svečke dal not vrtni šlavf pa odpru vodo! Sm mu na mitotu dizo 140mm pa je bla ful ful ful prevelka in je blo nemogoče nastavt motor ne da bi ga zalival. Okol 130 diza je čist kul.

ma ja sva se !!!! samo zadne cajte te nikol nikjer ne dobim :D iao :D dej se morva res zment da mi nastelas u nulo zej masinco :P uglavnm sm probu neki sam carat ..... pa sm dal notr dizo od 135 ... in sm na mestu ustimu (v leru) da je kar pekla glava :P samo taknu sm gas pa je skocilo na obrate mmm njam :P samo je pa en problem .... mal preden mi je hotlo odpret mi je zacelo ful trokirat pa skor da ni hotlo odpret ... zej ne vem al je to diza kriva al pa bi mogu tud RAVE nastelat ??? kr drgac je melo tud ful vec moci na nizjih obratih jst sm kar gledu kko lepo je teklo .. :)

mja no uglavnm se morva zment :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je razlika na skuterkitu če kupš samo dušilc al pa cel avspuh??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je razlika na skuterkitu če kupš samo dušilc al pa cel avspuh??

a ti ne leti ful vec zej ko mas nalepko od akrapota gor ? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa res zanima kako je kej s temi izpuhi...kok stanejo pa to...un technigas mi je hud :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!