Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Tko je prov, še ene trikrat citerejte te dve sliki, da bodo na 2 straneh. Tudi zgornjo objavo se ponavadi ne citera.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno po čakanju enega celega meseca sem dobil dele za moj motor. Celinder,bat,ojnico,tesnila.

Za vse skupaj sn 130k! Kaj vi menite sn dal preveč? Bi lahko kje drugje dobil ceneje?

PS: Ebay rulllz!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kukr vzameš, glede na to da je to še 1/4 motorja potem ni malo

Popravljeno . Popravil Stric Burek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi mitodriverji majo skrajšan auspuh, samo tale je malo pretiraval

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mene prašaš mi je to krajšanje izpuha kr malo neumnost. Zakj se gianelli ali arrow prodajata v normalni velikosti. Če bi bil kratek bolši bi izdeloval take. Pa še estetsko mi je lepše če je izpuh malo daljši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Denzi je mel skrajšanega, mitofreak ma skrajšanega, pa reesko je tud reku da si ga bo skrajšu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za druge nwem ampak men se pozna na koncni in na pospekih, pa se skos konstanrno vlece, mal vec ma navora predn se odpre ventil tko da ni pol take razlike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za druge nwem ampak men se pozna na koncni in na pospekih, pa se skos konstanrno vlece, mal vec ma navora predn se odpre ventil tko da ni pol take razlike

za kuk si ga pa skrajšu :? pa to si cev pred dušilcem skrajšu,aldušilec???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nwem 7 al pa 8 cm, Denji mi je, dusilc

heh pa ma ta freak res skrajšan dušilc :OK:

če hočte vidt razliko, kliknte tam ko je mitofreakov post uno slikco cagiva mito driver in prve dve slikce so, ko se vidi razlika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Denzi je mel skrajšanega, mitofreak ma skrajšanega, pa reesko je tud reku da si ga bo skrajšu.

jo dej reesko če boš res krajšu dušilc bi ti lahk jst dau uno naluknjano cev ko je not, ker je moja prelomjena in bi teb lih prav pršla, sam mal bo jo mogu pobrusit ker ni naravnost zlomjena, ti bi men dau pa tvojo celo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma skor da ne verjamem da bi bla sprememba ....

ni treba jest ti samo povem, tut ce ni, je pa opazna pri zvoku....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni treba jest ti samo povem, tut ce ni, je pa opazna pri zvoku....

ja to ja ... to itak .... :OK: samo da bi kej pridobilo na pospeskih in koncni pa skor da ne verjamem ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka slučajno kdo ve če je tista manjša cevka, ko gre od ferglna do tanka za podtlak :? pr meni sta dve, ko gresta od ferglna do tanka, ena je za benz, je druga pa podtlak :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj meni v tanku nekaj piska? vsakih 10s mi nekaj zapiska kot da bi mel neko žival noter :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj meni v tanku nekaj piska? vsakih 10s mi nekaj zapiska kot da bi mel neko žival noter :BUA:

piščanček? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj meni v tanku nekaj piska? vsakih 10s mi nekaj zapiska kot da bi mel neko žival noter :BUA:

ja to je tut men delalo pol sem ga pa k veterinarju pelu pa je mitovsko podgano not najdu :devil:

ne veš ka je to...pritisk naraste pa zrak ven sili skoz tesnilo in pol tuli, probaj se nasloniti na tank ko sediš na sedežu, bo tudi tulilo

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jo dej reesko če boš res krajšu dušilc bi ti lahk jst dau uno naluknjano cev ko je not, ker je moja prelomjena in bi teb lih prav pršla, sam mal bo jo mogu pobrusit ker ni naravnost zlomjena, ti bi men dau pa tvojo celo :?

ej k bo to delu majst denzi če boš zravn lahko zamenava ja... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa je huuuuudddddd :wub: :wub: :wub: :winkiss: :winkiss: :wub: :wub: :wub: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!