Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

ej gapi sam bi ti še verjel če bi reku da bosta na daelimu kej delala sam k si pa reku da bosta vrt preštihala pol pa to noben ne verjame...k sta oba take finoče da še moja pokojna prababica veš preštiha k vidva :D

jutr ob 8ih...sam folk če bo gapi predobr naštelu da ne boste jezni če bo mito s5 dokazu da je (na)boljši...now eat me :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej gapi sam bi ti še verjel če bi reku da bosta na daelimu kej delala sam k si pa reku da bosta vrt preštihala pol pa to noben ne verjame...k sta oba take finoče da še moja pokojna prababica veš preštiha k vidva :D

jutr ob 8ih...sam folk če bo gapi predobr naštelu da ne boste jezni če bo mito s5 dokazu da je (na)boljši...now eat me :D

hah kaj pa ce mamo vsi tud aprilie raztelane ? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hah kaj pa ce mamo vsi tud aprilie raztelane ? :P

sej klasičen izgovor če te kdo dol poči :D fergi mam razštelan bla bla :D pač se bo treba sprijaznt d aprilia ne gre tok ko mito pa konc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto sn šel k mehaniku ko mi motor šraufa. Skor sn se razjokal. vse je samo ležalo. mašino ma kuj na mizi gor...fergatez pa kuj na tleh leži. Ma kdo abciger za Cagivo? Bi ga potreboval da bo magnet dol dobil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja si ga kaj okurcu,kak dela z stvarmi,da js vidim ,da mu fergi na tleh leži(kr tak razmetan),ga v rit nabrcam .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato si motor servisiram popolnoma SAM! :OK:

Abciger, pa BTW, se dobi že za 4k... in to UNIOROV!!

Mam pa tud enega iz italije za 5€ :blink: :OK:

Eh... Nabrcaj mehanika!

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej klasičen izgovor če te kdo dol poči :D fergi mam razštelan bla bla :D pač se bo treba sprijaznt d aprilia ne gre tok ko mito pa konc

hehe koci...čak kdaj greva mi2 že pit?? :devil: :P :D :P :D :OK: :OK: :kva2:

.....was ist abciger?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok zdej mi je pa gapi naštelu mitota pa še mal smo ga tko predrkal...in mito gre k fuknen :kva2: :kva2: the monster is ready for race :naughty: :naughty:

tnx gapi car si :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej gapi kok bi mi računu da bi mi fergazer naštelu na mitotu? če je sploh to narobe ne vem....... še.

Ma nč. jurja al pa 2 bi mi dal lih tok da cajta ne fuknem stran pa ga v 2 urcah naštimava. Al pa še mn odvisn od sreče. Ker letnik maš, ker fergi pa iz kje si?

Samo še krila prilepimo in že smo v zraku a

Al pa v kšnem avtu k se nekdo voz 180 km/h skoz rovte :angry2: ane risko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nč. jurja al pa 2 bi mi dal lih tok da cajta ne fuknem stran pa ga v 2 urcah naštimava. Al pa še mn odvisn od sreče. Ker letnik maš, ker fergi pa iz kje si?

Al pa v kšnem avtu k se nekdo voz 180 km/h skoz rovte :angry2: ane risko

ma pedri so teli vozniki B kategorij...mankal je sam par decimetrov pa mene ne bi blo več :BUA: :BUA: ...lih si ga uštimu pa da bi se pol razfuku pol pa res odlom... :( :BUA: :(

drgač pa kot sm ti že reku največji car si...pa sej veš kaj sm ponoč sanju :P :P :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Reesko si mel isti problem z totimi B vozači. Sploh nas(nas motoriste) ne upoštevajo na cesti. :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst sm šou v en izi ovink ene 150 recmo...se ne spomnem sam po filingu povem...pa se na takmu ovinkcu morš usen mal nagnt če je taka hitrost...pa se sam en kombi zapele vn iz ene stranske ceste...pa me je sigurn vidu...sam pedr je mislu da bo potegnu k za mano je blo kr dost avtov...pa ni hotu čakat pofukanc en :angry2:

no in sm jst zabrabu spredno bremzo in mi jo je čist zablokeral...pa sm komi odvozu...tko da s tem se ni za igrat...pazte nase .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je letnik 94 fergi je delorto sm pa iz Škoflce to je pod Lj kkšne 4 km stran.

Zakon dellorto :OK: dej boš prletu en dan k men v črnuče pa bova zrihtala ok :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!