Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Jst tut tko pravm :naughty:

Drgač moto gp uporabla izpuhe k so narejeni za 990cc 4 taktnike, 125cc in pa 250cc klasa pa mogoče uporablja jolly moto, ampak jst mislm da to nima noben ker ima večina yasuni pa metrakit .) če sm se pa zmotil me pa popravi :OK:

popravljam te! 125cc in (verjetno tudi) 250cc je jolly moto v odpsredju. za več kot 400ccm pa mislim da jolly niti ne dela.

Res pa je da jih je (skoraj) nemogoče dobit v SLO. jolly moto na moji hondici je uvožen direktiva iz Munchna. Zdaj, ko mi je pa počla 1 fedrca pa imam pič**ijo ker je treba po novo v tujino :OK: Ampak poglejmo to iz dobre plati. Končno bo foter kaj primakno za mojo vožnjo v tujino :OK: :OK:

Če pa nuca kdo kakšnega jolly motota oz. kakšen izpuh za motocikel, pa imam kolega, ki za svoj servis redno hodi po dele v tujino. Tak da PM če je kaj česar v slo ni za dobit.

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodajata se dva nova mitota...

mito1

mito2

kere cene majo to???seprav če jst mojga k je res porihtan dam na net za 650k ne bo nč narobe??pa še novejši letnik mam?? :P :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena je odvisna od ponudbe in povpraševanja, jst osebno pa ne bi nkol dal tolk za tak motor, sploh unga k mu je treba regler menat :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se pa strinjam...mitoti majo večjo vrednost kot nor aprilie...ker jih je ful mal...in čim je ker gor sploh pa zdej sred sezone...pol je doooost vredn...no sej men je kul...jst ga itq že mam :P

P.S.zdej bo zloooo lep vreme...tko je fotr reku da je slišu napoved prej tako...tko da ...gremo na vožnjoooo :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

popravljam te! 125cc in (verjetno tudi) 250cc je jolly moto v odpsredju. za več kot 400ccm pa mislim da jolly niti ne dela.

Res pa je da jih je (skoraj) nemogoče dobit v SLO. jolly moto na moji hondici je uvožen direktiva iz Munchna. Zdaj, ko mi je pa počla 1 fedrca pa imam pič**ijo ker je treba po novo v tujino Ampak poglejmo to iz dobre plati. Končno bo foter kaj primakno za mojo vožnjo v tujino

Nism mislu da me tko popravš. Prlep kšno slikco kjer se bo to vidlo, ker jst sm gledu pa gledu pa jolly moto nisem nikjer zasledu. Isto na dirkah AA tut ne vem če sploh kdo uporabla jolly moto, pa grem stavt da bi jih če so res tko dobri .) Slikce :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se pa strinjam...mitoti majo večjo vrednost kot nor aprilie...ker jih je ful mal...in čim je ker gor sploh pa zdej sred sezone...pol je doooost vredn...

se strinjam sam tole je pa mal pretiravanje:glare:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mitoti so tak al tak že muzejski primerki ko so tak redki :P joke

Popravljeno . Popravil the stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tot drugi ni vredn 600k...poznam lastnika...sicer on je kr lepo delal z motorom...ampak je prejšn lastnik delal mal grdo...drgač pa ga je že prodajal pa mislim da z nižjo ceno kot zdaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"""tot drugi ni vredn 600k...poznam lastnika...sicer on je kr lepo delal z motorom...ampak je prejšn lastnik delal mal grdo...drgač pa ga je že prodajal pa mislim da z nižjo ceno kot zdaj"""

hahaha dripci pojma nimate sam tolk da bote wedl nabawte si mitota pol pa govorte kolk je wredn k enkrat v njega nekej denarja zmeces pol je wrjemte men tud nekej wredn

lp

Popravljeno . Popravil _maLi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"""tot drugi ni vredn 600k...poznam lastnika...sicer on je kr lepo delal z motorom...ampak je prejšn lastnik delal mal grdo...drgač pa ga je že prodajal pa mislim da z nižjo ceno kot zdaj"""

hahaha dripci pojma nimate sam tolk da bote wedl nabawte si mitota pol pa govorte kolk je wredn k enkrat v njega nekej denarja zmeces pol je wrjemte men tud nekej wredn

lp

ga mam. vem kako je to. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha dripci pojma nimate sam tolk da bote wedl nabawte si mitota pol pa govorte kolk je wredn k enkrat v njega nekej denarja zmeces pol je wrjemte men tud nekej wredn

Ti nimaš pojma! Recimo za primer lahko jst ne vem kako hudo natunam avto, dam ne vem kako avkustiko notr, mu nardim hud styling itd. pa ne bo zato čist nč več vreden, ampak kvečemu manj. To pa da si ti mogoče kej zamenu v mašini pa to se pa šteje kot servis ne pa da zvišuje vrednost motorju. Kdo ti je pa kriv da si kupu mitota? če ga maš ga še vzdržuj ampak zato motor ne dobiva na vrednosti, ampak kvečemu pada z leti. Jst svojga 2000 letnik, z komplet obnovleno mašino (zdej jo ma koci) nisem mogu prodat za 700k pa je bla komplet mašina skor menana. Včas pomislm da so eni dobesedno zafrkavate in da mislte da če je pa to vaš motor da je pa vreden 50% več kot ostali. :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz poznam Lastnika prvega mitota...pa morn povedet daj je zlo očuvan Mito. Gre ko sneta sekira pa plastike so tud kot nove(motor še ni bil paden). Cena pa se mi tudi zdi malo previsoka :BUA:

PS: men je tak vseeno, jaz bom tak zaj mel mitota z komplet novo mašino :OK: pa še takega dobrega mehanika mam ki mi ga b v nulo porihtal :OK: (pravi CarLazar je)

Lp. Jimi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, sam za na polico :P

ne drki offtopicov :angry2:

(vračam ti :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

600k za unga mitota si lohk v .... utakne. Usi mal precenjujejo mitote dobr je za 100k dražji od nove rse, sam usen če zdj gledamo bo on recimo dobu 50k več od mene za še 3 leta starejši motor od mojega. To se mi zdi nesmiselno. Kaj use vidš glede teh mitotov ne morm verjet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej!

Mislim da mi je crkno termostat za vodo pognat v kiler...ker voda se je zagrela na normalno temp. (65°C) kiler pa je biu mrzl... in mi ga je razneslo na nekaj mestih...tak da ko dam malo več gasa začne špricat ven na 3 mestih tu nekje...a mogoče kdo ve ki ma mito ta termostat???kiler je pa zdj itaq fuč... sam zalit bi ga mogo na novo...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

600k za unga mitota si lohk v .... utakne. Usi mal precenjujejo mitote dobr je za 100k dražji od nove rse, sam usen če zdj gledamo bo on recimo dobu 50k več od mene za še 3 leta starejši motor od mojega. To se mi zdi nesmiselno. Kaj use vidš glede teh mitotov ne morm verjet.

mau jih je ves. za letnik 98 al pa 99 SE se da dobit kr vec kokr je vredn...ok ni to 100 jurjev. ampak vseen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej mitofreak...mi k mamo 7speed...pa to je itq 2T...to bo velik vredn...k bojo hotl mulci met 2T sploh pa 7speed čez neki časa k bojo usi mel 4T k ne grejo nikamor...mi bomo mel velik na vrednosti :P :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@kukec1, bi si upal trdit da tega termostata ni, voda tko in tko stalno kroži. Termostat je tam kjer je še ventilator, da ga uklopi. Večja verjetnost je da se ti je kaj zamašilo al pa kej ne tesni dober pa curla tam kjer ni treba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

voda ne more skos krožt ker pol bi bil motor podhlajen v hladnem vremenu, kar pa ni dobr za motor

pomoje ma not nekje termostatski ventil, ki dodaja v cilinder hladno vodo ko se le ta v njem segreje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!