Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

no moj plan zaenkrat:

kupil bom cilinder od letnika 98 (če seveda paše gor, kdo kaj ve :? ) pa ferglna 35 mikuni

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no moj plan zaenkrat:

kupil bom cilinder od letnika 98 (če seveda paše gor, kdo kaj ve :? ) pa ferglna 35 mikuni

hm lej

dons al pa ju3 jest najbrz mofo nazaj dobim, pa sm delu generalko pa nwem a mij menu tut cilinder al pa ne. tko da ce je menjou, ti lahko prodam mojga. v kaksnem stanju je boma pa vidla k nwem. je pa drgac 73037 DA bad ASS cilinder :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdj sodeč po tem da je motor zgublu obrate, mislm da je zaribu ponavad je tko. Kok si meu pa km prevoženih z batom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem kok jih je blo, ga je gapi nazadne menu

mislm pa d jih več ko 10k ni moglo bit ker se un ko je meu pred mano ni velik vozu k ni meu registracije

mitofreak....če ti bo pri generalni menu cilinder pol pomen da ni več dobr, potem vrjetn tut zame ne bi prišel v poštev :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem kok jih je blo, ga je gapi nazadne menu

mislm pa d jih več ko 10k ni moglo bit ker se un ko je meu pred mano ni velik vozu k ni meu registracije

mitofreak....če ti bo pri generalni menu cilinder pol pomen da ni več dobr, potem vrjetn tut zame ne bi prišel v poštev :?

no sj pravm da se pogleda....drgac pa najbrz ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koci, čisto isto je meni delalo ko sn verglal. Pa sn si tudi mislo da ni nič kaj hujšega. Pomoje ti je iglični ležaj vtrgalo tak kot meni. Ker meni tudi ni zadnjo kolo zagrablo, men je se samo dol ugasno. 120k so me prišli deli :BUA: Keri letnik je že tvoj mito?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrawlen folk mene zanima ce ker od was ve kje bi loahko dobu bat 55, 98 z enim batnim obrockom(sport) (wertex), ker sm biu u trstu in mi je prodajalc reku da ta bat sploh ne obstaja se u katalogu mi je kazov pa me zanima ce je to res, ker ga ma en moj kolega tko da, ce bi mi lahko kdo kej pomagow ker ga nujno rabm

hwala wam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koci, čisto isto je meni delalo ko sn verglal. Pa sn si tudi mislo da ni nič kaj hujšega. Pomoje ti je iglični ležaj vtrgalo tak kot meni. Ker meni tudi ni zadnjo kolo zagrablo, men je se samo dol ugasno. 120k so me prišli deli :BUA: Keri letnik je že tvoj mito?

2000 je letnik

vrjetn ga bom porihtu pa prodal

pol bom pa izpit za 25kw naredu pa kupu ninjo 636 al pa gsx-r600 pa bo mir

uglavnem nikol več 2T :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koci moje sožalje :( :( :(

drgač pa si še mene tok prestrašu s tem da se kr ne upam vozt :( :BUA: :( :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@_maLi_, pošli sporočilo uporabniku gidl ali pa tukaj poišči tel ali mail, pa povpraši.

Torej mam še jst en problem :), iz nekje mi kapla olje iz menjalnika, pa ne najdem iz kje, dekelc lepo tesni tud mokro ni tam. Sem iskov iz kje bi kej teklo pa nekak mi ne uspe najdet :), je mel že kdo podoben problem?

Kaplice olja se nabirajo zraven sprednega zobnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej najlepsa ti hwala dolenc amm drugac pa za olje poglej ce ti slucajn pusca pri semeringu tam k mas zobnik

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok pubeci :P

men skoz(oz 95%) časa svet štop lampa...nevem kaj bi to blo...sej učasih mi ne svet sam mot me to k folk za mano ne vel kdaj zabremzam pa nočm da me kdo v ritko :D

pa še prazne mi akumulator morm ga skoz filat....kaj bi to blo...ne mi rečt poglej če je kje stik ker to nevem kaj nej pa kako nej gledam...k jst si predstavljam da mi je šou un stikau za bremzo..na tački...ker tm na ročki je kul...vsaj zdi se mi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ovo tačko kaj je za zadnjo bremzo malo gor potegni, pomoje ni čisto gor pa je stikalo za štop luč vklopljeno. Vsaj pri meni je tak blo. :P

Aja pa bi bilo možno se zmenit, da bi začeli pisat v pravi slovenščini? Ker jaz polovico ne razumem kaj vi pišete pa pomoje je še tu marsikateri z istim problemom. :)

PS: pa brez zamere

Popravljeno . Popravil Jimiboni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje nisi mene mislu vsaj upam da ne ker jst govorim žabarščino :D

sm pogledu tačko za bremzo(zadno) pa sm odklopu pa še kr skoz svet...no pol sm se pa spredne lotu.in je un stikau k nardi "klik" uničen.ker deluje tko da k je un lulček(una bunkica) zuni da svet stop luč če je pa notr k stisneš ročko za bremzo pa gre notr una bunkica(un lulek :P ) pol pa ugasne...no in men k sm ta zajebani glup italjanski mehanizem razstavu učasih dela učasih ne. a ma kdo to stikalo al kako bi to rešil?? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no in zdej sm pogledu svečko....bele barve je elektroda, un obročk ko je okol je pa črn

pa ko probaš verglat tak čudn kovinski zvok spušča ko ga prej nikol ni (ko bi se obročk čist na izi zatikal za izpušni kanal al pa nwem :?

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje nisi mene mislu vsaj upam da ne ker jst govorim žabarščino :D

sm pogledu tačko za bremzo(zadno) pa sm odklopu pa še kr skoz svet...no pol sm se pa spredne lotu.in je un stikau k nardi "klik" uničen.ker deluje tko da k je un lulček(una bunkica) zuni da svet stop luč če je pa notr k stisneš ročko za bremzo pa gre notr una bunkica(un lulek :P ) pol pa ugasne...no in men k sm ta zajebani glup italjanski mehanizem razstavu učasih dela učasih ne. a ma kdo to stikalo al kako bi to rešil?? :? :?

jst ti swetujem da dokler ne dobis nowga stikala tega odklop, pa k bos bremzow tzadno prtisn tolk da bojo tisti k so zatabo wedl da bremzas ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no in zdej sm pogledu svečko....bele barve je elektroda, un obročk ko je okol je pa črn

pa ko probaš verglat tak čudn kovinski zvok spušča ko ga prej nikol ni (ko bi se obročk čist na izi zatikal za izpušni kanal al pa nwem :?

ej k sm jst kupu mitota mi drug dan ni hotu užgt...na noben način...in je isto meu tak glup kovinski zvok...pol je pa MI(danka lepa :P ) pršu pa mi je posodu svečko(k mu je še zmer nism vrnu :D ) in je takoooooj kresnu...pol sm se pa vesel ceu dan vozu :D ...probi mogoče je to...

jst ti swetujem da dokler ne dobis nowga stikala tega odklop, pa k bos bremzow tzadno prtisn tolk da bojo tisti k so zatabo wedl da bremzas ;)

sm že to naredu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no in zdej sm pogledu svečko....bele barve je elektroda, un obročk ko je okol je pa črn

pa ko probaš verglat tak čudn kovinski zvok spušča ko ga prej nikol ni (ko bi se obročk čist na izi zatikal za izpušni kanal al pa nwem

Če imas srečo ti je samo svečka crknila. Vsaj po tem kar si napisal. Ker če bi ti ribnu bi ti blokiralo gumo. Ko boš dal pa novo svečko pa obvezno nastavi fergazer, ker človek teb pomoje mešanca sam na luft dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dolenc:

men tut pri prestavni ročici ven olje meče potem pa se na ketno prenese pa se ketna maže...

reesko: to pomoje ni kirv šalterček za štop..jaz niti nimam na zadni bremzi šalterčka...pa včasih ko belanco zaklenem mi štop gori :? malo čudno a?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dolenc:

men tut pri prestavni ročici ven olje meče potem pa se na ketno prenese pa se ketna maže...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do zdaj še nism pa sem glih včeri pogledu pa ga je blo dost

pa sm okol 1500 km nardil....

drugo jutro je malo mastno spodaj kakih 5 kaplic..ker ostalo pa itaq u spojler steče.. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kukec vozm aprilijo ampak še zmer pa vem da ma mito pozicijske luči če balanco zakleneš skrajno levo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dolivat moram, sicer do zdej sem sam enkrat rabu, ker počas kapla, pa nov problem je še, prej je lepo vse blo. V sredo se bom do enga mehanika zapelu pa bo mal počekiru, sam je avto mehanik, tko da upam da mu kej rata, men ni. Če ne pa nasleden teden moto mehaniku, ko kej zvem vam povem če še koga to muč :)

To z zaklepanjem je pa označeno na klučavnici kako more bit obrnjeno, če preveč obrneš se ti luč prižge, pol se pa ljudje čudjo zakaj se jim je akomulator spraznu :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!