Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

mojmu se mal cez 7k. je reku mehanik da je nastelov ventil. mislm...nwem kok je mu strga sam cutn da tkrt hoce povlect pol morm pa gas spustit... :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk..dočakal sem. Moj Mito je spet doma z na novo narejeno generalko. :OK:

Zaj pa bomo ajnfahrali pa negovali motor, da bo "ewig" laufal :OK:

Delo me je prišlo 25k....kar dobra cena za 10ur dela. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je tut dons končno ratal poštimat mitota da dela tko k je treba čeprov sm že čist živce zgubu.U petk pa registrirat poj se bomo pa vozil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je tut dons končno ratal poštimat mitota da dela tko k je treba čeprov sm že čist živce zgubu.U petk pa registrirat poj se bomo pa vozil :)

Končno :OK: Pol v soboto obvezno na Bled na pjačo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_maLi_ si zadel, to da mi pušča olje je tist semering pr zobniku kriv. A kdo mogoče ve oznako tega, al pa kolk je to velko, da vem kerga kupet? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

((Dolenc )) no wids=) sam zj bos bl tezko dobu ta semering vn edin ce bos masino podirow alpa ce se bos ksne nowe tehnike spomnu ce se jo bos powej se men;)

aja ce bote kj okol bleda hodil powejte wsi k ste kle iz okolice gorenjske da gremo na eno turo do bohina;) k bo res zakon zgledal sami mitoti! ;)

uzivancija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

((Dolenc )) no wids=) sam zj bos bl tezko dobu ta semering vn edin ce bos masino podirow alpa ce se bos ksne nowe tehnike spomnu ce se jo bos powej se men;)

vse se da...samo vecjo macolo je treba vzet :>

aja ce bote kj okol bleda hodil powejte wsi k ste kle iz okolice gorenjske da gremo na eno turo do bohina;) k bo res zakon zgledal sami mitoti! ;)

uzivancija

supr jest sm za :> povejte nekje, sj mamo dost tem za nabijanje :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heheh ce bo macolo uzeu bo poj mogu ceu blok menat hah :yea1: :yea1:

amm ja lej tkole je jst morm zj pocakat ksn tedn da dobim bat iz nemcije pol se bomo pa zmenl edin ce se bote prej zmenil brez mene :BUA: :BUA:

sej wsi skos na forumu wisimo se bomo ze zmenl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

((Dolenc )) no wids=) sam zj bos bl tezko dobu ta semering vn edin ce bos masino podirow alpa ce se bos ksne nowe tehnike spomnu ce se jo bos powej se men;)

aja ce bote kj okol bleda hodil powejte wsi k ste kle iz okolice gorenjske da gremo na eno turo do bohina;) k bo res zakon zgledal sami mitoti! ;)

uzivancija

jst sm tud za ..... al bom mogu kupit nalepko cagiva ? :slap: ceprov nism iz gorenske no bi pa prsu eno turco ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

walda walda wse se bomo zmenl se sam da jst postimam :D uglavnm ce pride kdo z aprilijo ni panike ! samm problem je u temu da bomo dirkal pol do bohina :yea1: :yea1: to pa spet ni dobr :hmm: :hmm: no ja alpa ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bomo dirkal zato k smo/ste kolegi jest ga pa vec k 100 ne smem tisat :>

aja edn je prasou kok je hitrost u 7 pri 6,7k rpm

ucer sm stestirou

pri 6k je 90

pri 7k pa 100

lih predn se odpre ventil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zajebawam se mitofreek :slap: jst bom bat menow tko da ga nesmem tisat kolk KM si naredu do zj z nowim batom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zajebawam se mitofreek :slap: jst bom bat menow tko da ga nesmem tisat kolk KM si naredu do zj z nowim batom?

v to nism nisi dvomu :>

do zdj sm naredu 134mkjou

bom jih pa 500. pol pa nazaj k mehaniku da mi da dobro zveco notr pa nastela pa jo to!

aja vozs pa tko....predn ti hoce odpret ventil prestavs al pa spustis gas. sicer pa 5.6.7 prestava sploh ne grejo cez 7k ce ze prej ne gres cez

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki me zanima glede dimenzij gum...

a b bla kaka razlika če bi dal spredi 120 zadaj pa 160 široko gumo?npr. v obrabljivosti robov pa te finte,lega v ovinku...

ker lahk jih dobim skor za isto ceno kot pa 110,150..

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz bi dau cimbol siroke kar bi jih sprawu gor (tko k ze mam zadej) spredi pa tko k je 120 se mi zdi

Popravljeno . Popravil _maLi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej k ma 7speed mito mogoče spredaj 110 gumo?

k men piše v homologaciji d je 100, mam pa 110 (guma je bla prej na 7 speed mitotu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej mitofreak...men grejo tud višje prestave čez 7 k rpm..k si reku da ne grejo...tud če že prej ne šaltam čez 7k rpm..

drgač sm pa učer probavu po tanovi avtocesti v ljubljani k je še niso odprl(tm zravn grčarja)...pa mi je števc kazu 170..na izi :D

pa sm meu u peti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!