Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

looool...kaj sm pozabu povedat....jst učer šmekam vs jezn po tanovi avtocesti...pa tko eni muloti tm...tok stari k jst(16)....in pol tko uletijo kje s skutrji...pa jst ga gonm k prfuknen...ene 170 sm šou...uni tko kao neki zajebani...pa mi kažejo nej se ustavm...pa se ustavm...pa rečejo kok mi gre kej to..pa rečm mah okol 120...pa oni ja a upaš dragat...pa jst tko pogledam njihove skutiče...so bli usi napedenani....use kar je blo možn so mel gor...in grem jst vs živčn dragat...da me ne bo kdo dol udaru slučajn...in pol se je izkazal da ga mito še zmer rula...stouku sm jih k prasce....sam gledal so me...

hehe...mitoooo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa reesko ni bil vec zivcn :> suprca :)

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh malo je pa treba tudi za dušo narest.

Jaz sem tudi zadnjič šel v dom za ostarele pa sem malo stare veterane pretepal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ful problem prehitet 50ccm skutrje :slap: al pa 70ccm ;)

eh grčo :angry2: , ne mu vzet veselja no :D vidš d žaluje k ni izpita naredu, pa se je mogu mau znort

sej bo v drugo risko :OK: (jst sm tut :blush: )

Eh malo je pa treba tudi za dušo narest.

Jaz sem tudi zadnjič šel v dom za ostarele pa sem malo stare veterane pretepal.

:lol1: ta grilzz ma zmeri neke ubijalske :D fak zdej sm se pa res nasmeju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

+35 :>

evo se ena nova adicija na mojo Spelco....zdj pa samo se sprednja guma pol je pa dost :>

[attachmentid=73716]

[attachmentid=73717]

post-3531-1151073623_thumb.jpg

post-3531-1151073640_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

looool...kaj sm pozabu povedat....jst učer šmekam vs jezn po tanovi avtocesti...pa tko eni muloti tm...tok stari k jst(16)....in pol tko uletijo kje s skutrji...pa jst ga gonm k prfuknen...ene 170 sm šou...uni tko kao neki zajebani...pa mi kažejo nej se ustavm...pa se ustavm...pa rečejo kok mi gre kej to..pa rečm mah okol 120...pa oni ja a upaš dragat...pa jst tko pogledam njihove skutiče...so bli usi napedenani....use kar je blo možn so mel gor...in grem jst vs živčn dragat...da me ne bo kdo dol udaru slučajn...in pol se je izkazal da ga mito še zmer rula...stouku sm jih k prasce....sam gledal so me...

hehe...mitoooo :P

Jao res se je za veselit :slap:

To je približno tko k da bi šu jst prot teb dragat :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh malo je pa treba tudi za dušo narest.

Jaz sem tudi zadnjič šel v dom za ostarele pa sem malo stare veterane pretepal.

:lol1: :lol1: :lol1: :OK: Hvala, da si me mal nasmejal dons

Popravljeno . Popravil Pleya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Risko pedi enkrat prot pleyi drag da vidmo če je mito sposoben moviestar premagat :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ful problem prehitet 50ccm skutrje :slap: al pa 70ccm ;)

ja grčar teb bi bil :grim ;)

za ostale pa:

jst sploh nism vedu kok grejo tisti skutiči..ker oni takoj k so pršli so me neki izzival men pa nč ni blo jasn...sam sm pol vidu da to ni to...sej koci je enkrat govoru da ma skut lahko tud 20KM+...pa nevem kaj use menan...pa ta jajca se da dobr nafrizerat....tko d ane bi preveč pametni... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja grčar teb bi bil :grim ;)

za ostale pa:

jst sploh nism vedu kok grejo tisti skutiči..ker oni takoj k so pršli so me neki izzival men pa nč ni blo jasn...sam sm pol vidu da to ni to...sej koci je enkrat govoru da ma skut lahko tud 20KM+...pa nevem kaj use menan...pa ta jajca se da dobr nafrizerat....tko d ane bi preveč pametni... .)

Kukr jst vem ma Gilera 180 23KM :glare: sam nisi napisu s kakšno kubaturo si dragu :) zato se pa folk mal zeza :D

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa sej to je tko...nikol ne veš kok so natunana ta jajca tko da me je blo mal strah...sam un debil je mislu da to ne gre nikamor(mito)...sam pol je vidu da ni meu za burek...spelu sm k penzionist(3k rpm) pol pa čist na izi mim njega... :D

btw...sm se vozu prej...pa sm opazu da če mam pr 7k rpm mi gre motor 108(skor 110 :P ) ...vi pa pravte da vm gre 100...a mam menjane zobnike al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jernej, komplet team predelava prinese okol 24-25HP, pa to še ni višek tunninga .) Ampak mitota pa ni šans da prehiti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa sej to je tko...nikol ne veš kok so natunana ta jajca tko da me je blo mal strah...sam un debil je mislu da to ne gre nikamor(mito)...sam pol je vidu da ni meu za burek...spelu sm k penzionist(3k rpm) pol pa čist na izi mim njega... :D

btw...sm se vozu prej...pa sm opazu da če mam pr 7k rpm mi gre motor 108(skor 110 :P ) ...vi pa pravte da vm gre 100...a mam menjane zobnike al kaj?

pomoje mas ti original, jest mam zadi za en zob vecjiga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v prometni ma napisan 11kw/15KM srgač jih ma pa 35KM... :OK:

pa preber si celo temo..je pomoje 13miljaužntkrat napisan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej koci..une mini žmigovce k jih mava...men je enga kr skurl...drug se mi je pa razpadu :grim :slap:

tko da to so jajca...zdej mam pa spredi original zadi pa une mini kurčeve blinkerje...tko da nism več navdušen nad mini kurčiči...

to sm pa zato napisu ker prej k mi je en žmigovc skurl mi je kr neki jebou celotn štrom na motorju...učasih luči niso delale učasih užgt ni hotu ipd...tko da če vs kej jebe poglejte vsako najmanjšo malenkost :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Risko boš šu enkrat proti mojmu 70cc skuterju :naughty: sam da ne boš pol joku :P

P.S. kake skuterje so pa mel uni? a je biu kšn rumen? pa kšna aprilia leonardo z kšnim izrazitim kretenom gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rumen ? ce misls tega k jest, najbrz ves da s5 ne dela :> ga je mel do dons pr men doma, k muj crknu nekje na kokrci :> ja, 50 cilindr :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Risko boš šu enkrat proti mojmu 70cc skuterju :naughty: sam da ne boš pol joku :P

P.S. kake skuterje so pa mel uni? a je biu kšn rumen? pa kšna aprilia leonardo z kšnim izrazitim kretenom gor?

Un kreten ma rdečga leonardota ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rumen ? ce misls tega k jest, najbrz ves da s5 ne dela :> ga je mel do dons pr men doma, k muj crknu nekje na kokrci :> ja, 50 cilindr :>

Govorim o folku iz podutika in okolice .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

my bad..

no jest mam pa sam se 200km za narest pol pa nazaj k mehaniku da nastela pol pa...GASAAAAAAAAAAA pol pa prodat :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!