Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

nwem bomo se vidl. ampak glede na to da je ohranjen U NULO, 160k za generalko, nove gume, ketna, zobniki. pokrov za zic....bo cena krepko nad 550k sit...ce ga pa nam prodau bo pa pac moj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh jebiga :> nobenga ne silm da ga kup :>

sploh pa vsah k ma 2t ve kok je notr vlozenga casa, predvsem pa dnara....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej dej ga ti na net...pa bom še jst dau svojga še za 50k višjo ceno... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ga nis lih kupu ?

drgac pa bi blo to ql ja :> da bi folk mislu dase vsi za tok prodajajo :> sj en iz kle tut 1997 letnik prodaja za 600 :> bova midva izpadla pocen haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sn v Avstriji videl mitota :wub: ki se je po zadnji vozil na parkirišču. Morn probat jaz zaj to :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sn v Avstriji videl mitota :wub: ki se je po zadnji vozil na parkirišču. Morn probat jaz zaj to :D

am ti probavaj tega ne

ker že tak izgledaš "nevaren" na cesti da bi še pa po zadnjli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker olje naj dam v menjalnik? al pa vsaj kaksno viskoznost...

pa pliz hitr :>

aja, tm k je una palcka za cekirat kok je olja...a je una crtica minimum al maximum?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker olje naj dam v menjalnik? al pa vsaj kaksno viskoznost...

pa pliz hitr :>

aja, tm k je una palcka za cekirat kok je olja...a je una crtica minimum al maximum?

pomoje minimum ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sem pa štimal motor od zyabota. Ja konc ej. Ta motor ma glede na to da je letnik 94, dellortov fergazer 28 ki je imel notr dizo 50!!! halo? še skuterji majo okoli 80, mito je mel pa 50 :? Cilinder je kar od enga druzga motorja, pa še motorček za izpušni ventil ima pokvarjen. Tko da nažalost je zyabo en od tistih k so ga nategnli z mitotom. Če kdo pozna unga modela iz kostanevice pri krki nej ga ene parkrat okol kepe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne. On ma enga rdečga mitota une tastare oblike. dal je pa zanga 230k ampak če mene vprašaš je to preveč glede na to kaka je mašina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jej pa res :blush:

tisto je zlabo :D

drgač pa sploh nism vedu da je tle na dolenskem še kakšn mito, vem zame pa za dolenca, pa en je sesipan do kraja in ne bo nikol več vozen, za druge pa ne vem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rdeči leonardo to more bit gabrovšk k je od gapija "best" frend :D

Drugač pa risko skuter 50ccm pa tud če ma 70ccm kit notr nima nobenih šans proti odprtim 125ccm.

Pa tud z 180ccm so bli že usi neki ponosni pa tud ne gre nikamor mogoče samo spele hitrejš kar je pa nad 100km/h pa skuter prepočas dobiva. Probi z kakšnim skuterjem 500ccm pol se boš pa lepo namatru to ti je mal bolši iziv .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh jebiga :> nobenga ne silm da ga kup :>

sploh pa vsah k ma 2t ve kok je notr vlozenga casa, predvsem pa dnara....

Se strinjam itak!!

jst mam se 100km za nardit :OK: :OK:

O:-) O:-) kdaj se gre u bohn pol na en điro?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugač pa risko skuter 50ccm pa tud če ma 70ccm kit notr nima nobenih šans proti odprtim 125ccm

Ne vem no. Moj dirkaln skuter ma mal več kot 20hp na gumi, pa cca 65kg prpravlen na vožnjo. 125cc odprte majo pa 23kw kar nanese okoli 32hp na gredi, če pa upoštevamo trenje menjalnika, verige itd pa znese na gumi okoli 25hp tm nekje. Ma pa suho maso 115kg recimo. Zdej pa ne vem kdo bi biu hitrejši. bi blo treba sprobat :OK:

Rdeči leonardo to more bit gabrovšk k je od gapija "best" frend

Ja neki tazga. Po podutiku se itak širjo govorice kok me je prefuku pa to, a v resnici je vsakič k me je vidu spizdu k svinja, klub temu da mu jst sploh nč nism hotu :huh: jao ta folk :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=805276

A mogoče ve kaj je narobe s tem motorjem? ker se resno zanimam za nakup, na ogled še nisn šou tako da ga še v živo nisem videl pa vas vprašam če mogoče keri pozna al pa kaj da se neom zastonj dol vozo če je motor zjeban? ker je zelo nizka cena pa mi je mal sumljivo... Če pa je z motorjem vse vredu pa sn resen kupec :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta motor se je od začetka prodajal za 450k semen zdi...sam se že kr en cajt prodaja tko da je malo ceno spusto če piše da rabi nujno denar za avto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gapi podatk za valerosi aprilio je biu 34KM na gredi in pa 30,5KM na zadnjem kolesu. To bi blo res treba probat. Drugače je pa ta motor od frenda, pa laufu mu je skos uredu tko da se ni za bat če ga bo kdo kupovou. Poznamo se pa od takrat k smo bli skupaj pr grčarju. Če kdo misl nej to kup ker se splača sploh pa nevem zakj je šou tok pod ceno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gapi podatk za valerosi aprilio je biu 34KM na gredi in pa 30,5KM na zadnjem kolesu

Jah to je pomoje larifari. K recmo tanova R1 k ma 180hp al tm nek, ji na dynotestu pokaže okol 150hp na gumi. to je 30hp razlike. ajde je motor tut težji za skor 100kg samo vseeno. med 6-9 hp bi 125ke mogle met izgub.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!