Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=805276

A mogoče ve kaj je narobe s tem motorjem? ker se resno zanimam za nakup, na ogled še nisn šou tako da ga še v živo nisem videl pa vas vprašam če mogoče keri pozna al pa kaj da se neom zastonj dol vozo če je motor zjeban? ker je zelo nizka cena pa mi je mal sumljivo... Če pa je z motorjem vse vredu pa sn resen kupec :D :P

bil je totalka ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil je totalka ....

Ahaaaa :D No to me je zanimalo :P Najlepša ti hvalaaaaa :OK: Škoda ne... ker druge pa ni nobene vrei cagive v SLO ko bi se prodajala zaenkrat kolko vem :BUA: Mogoče om šou v italijo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pejt probat če se lepo pelje ne :D k veš kok pr nas ocenjo totalko, sam d vid da je motor na tleh pa ena plastika počena že od daleč vpije ˝to je totalka, se nimamo kej več ment...˝ :angry2:

če ga v ovinku nič ne piga al pa ven zanaša ali celo vleče v ovinek, potem najverjetneje ni nič narobe, pa preden se greš pelat pogledaš če so gume v liniji in pravokotno na podlago (seveda rečeš nekomu ki je s tabo naj se vsede gor in motor drži naravnost)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta lastnik je zame en najvecji cudak...sori vid k to beres....jst bi ti ga takrt za 460 kupu k sva bla zmenjena...sam si reku da ga bos obdrzu...takrt si me orng zajebu k sva se zmenila da pridem gledat pa use...sam zdej si si pa sam kriv....za 200k ga prodej zarad mene...

sori sam sm jezn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gapi podatk za valerosi aprilio je biu 34KM na gredi in pa 30,5KM na zadnjem kolesu. To bi blo res treba probat. Drugače je pa ta motor od frenda, pa laufu mu je skos uredu tko da se ni za bat če ga bo kdo kupovou. Poznamo se pa od takrat k smo bli skupaj pr grčarju. Če kdo misl nej to kup ker se splača sploh pa nevem zakj je šou tok pod ceno.

S kje je drgač ta model :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S kje je drgač ta model :?

sezana

Ahaaaa :D No to me je zanimalo :P Najlepša ti hvalaaaaa :OK: Škoda ne... ker druge pa ni nobene vrei cagive v SLO ko bi se prodajala zaenkrat kolko vem :BUA: Mogoče om šou v italijo :)

ma ne sam mi je pravu frend da ga je model ful hudo ustimu in da res ne bi pogruntu da je bil totalka ...... tko da pomoje je dobr ustimu k ta frend je tud motorist :) drgac pa pejd sam pogledat a .. pa mal spusti krmilo kadar se bos pelu pa ce bo kej zavival pol pust stat :D drgac pa ce bo lepo naravnost pelalo pol pa zakon a ... pa mal gume preglej se da ne bo to kej zavival po svoje itd ... :) drgac pa mislim da je motorck kul saj kokr sm slisu pravit :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=805276

A mogoče ve kaj je narobe s tem motorjem? ker se resno zanimam za nakup, na ogled še nisn šou tako da ga še v živo nisem videl pa vas vprašam če mogoče keri pozna al pa kaj da se neom zastonj dol vozo če je motor zjeban? ker je zelo nizka cena pa mi je mal sumljivo... Če pa je z motorjem vse vredu pa sn resen kupec :D :P

Pejt ga gledat, ni nč narobe z njem.

bil je totalka ....

Ni biu totalka, ampak sam plastike sesute. Plastike je druge kupu in motort lepo poštimov nazaj.

Ahaaaa :D No to me je zanimalo :P Najlepša ti hvalaaaaa :OK: Škoda ne... ker druge pa ni nobene vrei cagive v SLO ko bi se prodajala zaenkrat kolko vem :BUA: Mogoče om šou v italijo :)

pogledat pejt, pa boš vidu da je ql motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons ob treh mam jest tazadn izpit tko da kadarkol pol do septembra :> :D :D :D :D :D

ja kaj grewa donz pol =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo

tale slika prkazuje električne povezave na mitotu pa me zanima če kdo ve kje prideta une dve varovalke k sta pod voznikovim sedežem?

Desno varovalko (če sediš na motorju) mi skur če balanco obračam. To je vrjetn kkšn sktik kje a?? Kva vi pravte??

Popravljeno . Popravil zyabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

une varovalke so škatlica s številko 10

skuri ti jih pa ja...ker imaš nekje stik in prebija......poglej v bližini balance če imaš kje kako olupljeno žico in jo izoliraj (povij z izolirtrakom)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo

tale slika prkazuje električne povezave na mitotu pa me zanima če kdo ve kje prideta une dve varovalke k sta pod voznikovim sedežem?

Desno varovalko (če sediš na motorju) mi skur če balanco obračam. To je vrjetn kkšn sktik kje a?? Kva vi pravte??

100% zmigovci. te poglej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sm dobre fotke naredu

sej kovac ga bi mogu ze slisat k greva doskat na rakitno

bi pa tut rad slisu pa vidu od kdaj se igor ubada z 2taktno tehniko :?

Popravljeno . Popravil miha
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je naredu enemu, ki ga pozna še ne pomeni da se ukvarja s tem ;) Prej je mel pa tega mitota tale človk, sej je pa že na prvi strani govora o temu motorju

post-3961-1151672234_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj res. so rekli da zvari ne zgledajo lih enaA :> tuki k je lonc gor nasvasan :>

sm vedu da se od nekje spomnm tega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega pa straza pozna...mi je zanc slike kazu...men je ubijalski...kaj pa vi pravte pa newem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo my work of art :D

[attachmentid=74234]

[attachmentid=74235]

je vertex je bil ja :D

[attachmentid=74236]

no....za v smeti pa spet ni :blush:

[attachmentid=74237]

post-9362-1151695623_thumb.jpg

post-9362-1151695639_thumb.jpg

post-9362-1151695673_thumb.jpg

post-9362-1151695720_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!