Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

ja miha sej ga poznam,sam nikol ne zahod,da bi se slišal kej,zmer neki enkat slaba guma,enkat nova guma... hehe,sam zame že skor preglasn,tvoja ma ubitačnga :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo my work of art :D

[attachmentid=74234]

[attachmentid=74235]

je vertex je bil ja :D

[attachmentid=74236]

no....za v smeti pa spet ni :blush:

[attachmentid=74237]

fajn ti ga je dol pobralo ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja miha sej ga poznam,sam nikol ne zahod,da bi se slišal kej,zmer neki enkat slaba guma,enkat nova guma... hehe,sam zame že skor preglasn,tvoja ma ubitačnga :OK:

hehe počag da bi ga jst dubu :P ga bi slišu od mihata je pa na fertiiik hud :OK: :OK: :kva2:

a kdo koga pozna al pa ce ma kdo kšno usuto mito bi rabu šaltarčke pa ročke nej mi powe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje igor ni nikol nobenmu naredu izpuh za 2 takrtn motor. Niti trstenjakov slavc se ne spomne da bi kdaj komu delal. Prav pa da se njihove nalepke da povsod kupt in da si pol "muloti" limajo po vseh mogočih stvareh, pa pravjo da jim je akrapovič izpuh naredu. In v fabrki so drgač jezni k pravjo da je na tistih izpuhih čist drgačn material in čist drugačna tehnika varjenja, tko da vbistvu mečejo slabo luč na fabrko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh pa tale izpuh temu mitotu kvečjemu škoduje kokr da bi biu dobr. Isto je pr bratrancu k ma nekak tako velk izpuh in ma motor velik manjšo moč kokr z original. Pa debate glede tega domnevnega "akrapoviča" so stare že kr precej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

sicer pa tole bolj pase v vomitorium :slap: :slap:

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da bi jst tega najdu ko ma ta motor bi ga tko tepu :angry2:

res je za kozlat :SS

poglej kje ma luči zadne :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ne rečem da je grd

od spredi je malo jače za pogledat

sam od zadi je pa katastrofalen

veliko veliko preveč prostora kjer je guma

če mene prašaš

je mito kakršn je, najlešpši

brez kakršnih koli sprememb

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglejte si samo kak avspuh vstran štrli :SS

Drugače pa je nekaj posebnega :grim

Za 2000€ se prodaja na Ebay-u

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

omg :slap: tu da bi auspuh speljal pod sedežom bi blo mogoče nekak...tak pa je grd od vzadaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ne se ti jebat take k pa to delajo z motorjam je pa treba sam pomorit =P jjooookee men osebno je res bedn najlepsi je tko k je!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantki mito mi je zaribu... :cry: :cry: :cry:

tok sm jezn da vm jutr use povem kako pa kaj je blo... :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa jeb..... mu m... ku.... jajc italijanski pof.... :angry2:

jst bom tu prodau, joke

d mi bo šenkat ribnlu bom u jark porinu, tank odpru d se razlije pa zakuru

pol me pa ne bo več jeb....

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve kaj o tem mitotu oziroma pozna lastnika? Če je vse res kar piše da je menjano, potem z motorjem ne bi smelo bit nič narobe :P Za kilometre pa upam dat roko v ogenj da so nazaj zavrteni...

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=907264

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega jst poznam...no tko na msnju ga mam

je kr skuleran, mislm d bo

pomoje je pa dal ceno tok nizko ker nujno rab keš k se je pelu z kroslo pa je čist navdušen pa bo kupu 250cc kroso...sej je reku da rajši mena motor, sam če ne bo bo pa prodau

sam da ne bo kdo misli...to ni njegov mito, ta ma nemško tablco...pa reku je da je potreben štrihanja

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantki mito mi je zaribu... :cry: :cry: :cry:

tok sm jezn da vm jutr use povem kako pa kaj je blo... :cry: :cry:

OMFG risko !?!? pa dej ne me zejbavat .... jao ???? kaj je blo ?? in kaj ti je ribnlo ?

n wem no ... sklepm da nisi menju lezajev na gredi :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja fak....js ga niti zakurblat več ne upam...k zadne cajte vsi po forumu pišejo kak jim motoriji zaribajo...

reesko upam da ga boš hiter uštimav pa se vozo naprej ko si glihkar izpit naredu :OK:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao to je že za zjokat. Vesel sm za naše naslednje generacije da se bodo vozil z tko lepimi motorji s tem da bodo notr bile 4-taktne mašine. Ker kar je pa višek je pa višek :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tkole je blo...jst frajer sm v petek dobu vozniško...in sm v petek se že vozu in se mi je srtgala zajla za sklopko sm mogu prevozt vse rdeče(pa še en dan nism meu izpita :P )...no in pol sm zamenu v soboto dopoldne sm delu(in me je na poti do šihta en skor povozu mater mu nasadim :angry2: )...to so bli najbrž znaki k jih nism šteku :P

no in v soboto ob 5ih smo štartal na morje...šli smo pa jst z mitotom pa en s cbr125 ostali pa z navitimi skutrji k grejo čez 100...no in jst sm jih "mogu" lovit in smo se skor skoz vozil 130 140 in to je v 7mi pa ventil je skoz odprt...možno da je to vzrok da zariba...no in tm nekje v črnemu kalu je motor kr ugasnbu če sm stisnu sklopko...in pol sm jst k smo prispeli na cilj mal dvignu štantgas in motor je lepo delu...pol zvečer(ponoč) smo šli mi v heinekena(predn smo šli sm dau jst poleg tega da mi motor sam mešanco dela še jst v tank 2dcl olja) mal šmekat in smo se fural...pol pa ob 3eh zjutri sm hotu mal pošminkerat in sm se pelu 30 z motorjem čez portorož...sam naenkrat je motor začeu zgublat moč...in pol sm pa parkiru tm pr enmu kolegu...in smo drug dan vidl da mi je svečko zalil(nevem zakaj možno ker je bla premočna mešanca in je zapacal use skupi)...no in pol sm dobu nove svečke motor pa ni hotu užgt...meu je kompresijo in use...pol smo ga pa porinl po hribu...in je čudežno užgou...in je biu čist zamorjen panikamor ni hotu it pa kadil se je k s pizde...pa sm mislu to je preveč olja pač se bo mal spucu pa bo pol lepo delu...pa mi motor pod 6k rpm je crknu...in sm ga skoz na obratih držu...no in sm se do doma prpelu tm k smo bli nastanjeni...in drug dan zjutri(učer zjutri) sm pa stoču vn bencin iz tanka(premočna mešanca) in sm natoču čisti bencin notr...motor mi je pa še zmer delu sam mešanco...no in sm se spustu po hribu motor pa ni nikakor hotu užgt...ker prejšnje dni mi je vsaj užgau čeprav je bil zamorjen...no in kar naenkrat je neki čudn počl notr....in sm stisnu sklopko pol sm jo pa mal spustu pa mi je zablokeral ....no to je blo moje ribanje bata ki je mel 3000 km....pa zmer je biu ogret motor dobr ulaufan in use...razložte mi zakaj mi je k sm zdej podru sm vidu da mi je obroček nabil v glavo da mi ga je utrgal...zakaj se je to zgodil...olja je blo preveč ne premal :?

zdej bo pa ena orng generalna padla spet :BUA: :(

( a sm se razpisu :naughty: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tkole je blo...jst frajer sm v petek dobu vozniško...in sm v petek se že vozu in se mi je srtgala zajla za sklopko sm mogu prevozt vse rdeče(pa še en dan nism meu izpita :P )...no in pol sm zamenu v soboto dopoldne sm delu(in me je na poti do šihta en skor povozu mater mu nasadim :angry2: )...to so bli najbrž znaki k jih nism šteku :P

no in v soboto ob 5ih smo štartal na morje...šli smo pa jst z mitotom pa en s cbr125 ostali pa z navitimi skutrji k grejo čez 100...no in jst sm jih "mogu" lovit in smo se skor skoz vozil 130 140 in to je v 7mi pa ventil je skoz odprt...možno da je to vzrok da zariba...no in tm nekje v črnemu kalu je motor kr ugasnbu če sm stisnu sklopko...in pol sm jst k smo prispeli na cilj mal dvignu štantgas in motor je lepo delu...pol zvečer(ponoč) smo šli mi v heinekena(predn smo šli sm dau jst poleg tega da mi motor sam mešanco dela še jst v tank 2dcl olja) mal šmekat in smo se fural...pol pa ob 3eh zjutri sm hotu mal pošminkerat in sm se pelu 30 z motorjem čez portorož...sam naenkrat je motor začeu zgublat moč...in pol sm pa parkiru tm pr enmu kolegu...in smo drug dan vidl da mi je svečko zalil(nevem zakaj možno ker je bla premočna mešanca in je zapacal use skupi)...no in pol sm dobu nove svečke motor pa ni hotu užgt...meu je kompresijo in use...pol smo ga pa porinl po hribu...in je čudežno užgou...in je biu čist zamorjen panikamor ni hotu it pa kadil se je k s pizde...pa sm mislu to je preveč olja pač se bo mal spucu pa bo pol lepo delu...pa mi motor pod 6k rpm je crknu...in sm ga skoz na obratih držu...no in sm se do doma prpelu tm k smo bli nastanjeni...in drug dan zjutri(učer zjutri) sm pa stoču vn bencin iz tanka(premočna mešanca) in sm natoču čisti bencin notr...motor mi je pa še zmer delu sam mešanco...no in sm se spustu po hribu motor pa ni nikakor hotu užgt...ker prejšnje dni mi je vsaj užgau čeprav je bil zamorjen...no in kar naenkrat je neki čudn počl notr....in sm stisnu sklopko pol sm jo pa mal spustu pa mi je zablokeral ....no to je blo moje ribanje bata ki je mel 3000 km....pa zmer je biu ogret motor dobr ulaufan in use...razložte mi zakaj mi je k sm zdej podru sm vidu da mi je obroček nabil v glavo da mi ga je utrgal...zakaj se je to zgodil...olja je blo preveč ne premal :?

zdej bo pa ena orng generalna padla spet :BUA: :(

( a sm se razpisu :naughty: )

A ma ti si bil z mitotom pred heinekenom..... k jaz sem bil tudi s tuonotom.....

pol sem te vidu k ti ni šlo nikamor po portorožu.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm vidu tuonota ja...hehe...sm šou zanalš mal gledat če bi kdo s kje prletu pa bi biu kej pametn... :D

ja sej sm se počas čez portortož vozu...ker so ns v 2eh dneh 3x kapi pofukal <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!