Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

sm vidu tuonota ja...hehe...sm šou zanalš mal gledat če bi kdo s kje prletu pa bi biu kej pametn... :D

ja sej sm se počas čez portortož vozu...ker so ns v 2eh dneh 3x kapi pofukal <_<

Pa če meni je težu policaj zaradi diod..... ajde ne rečem če bi se vozu.... ma ki je motor stal na mestu.... kr neki......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm vidu ja...2 modri tik nad tablco..hehe...

pa vidu sm 2rski...sm mislu da je ža bahec...k je bla ena ista..sam sm zravn pršu pa sta modela misnla da bosta nevem kaj mi nardila sam sm ju spustu dol za šalo(dokler je še delu :angry2: :angry2: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm vidu ja...2 modri tik nad tablco..hehe...

pa vidu sm 2rski...sm mislu da je ža bahec...k je bla ena ista..sam sm zravn pršu pa sta modela misnla da bosta nevem kaj mi nardila sam sm ju spustu dol za šalo(dokler je še delu :angry2: :angry2: )

Jah ta bahec.... že 3 mesce štela motor......

koliko pa ti je šel mito?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah je kr šou...nism nikol šou do končne k mi ga je blo zmer škoda...

a lahko kdo pove ZAKAJ MI JE ZARIBU PROKLET KURC POFUKAN OD MITOTA :angry2: :angry2: :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@: pure two stroke spirit

:lol1: o ja čista 4Taktarska kajla :OK:

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tri taužnt je zdržu...vem da je mal :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah je kr šou...nism nikol šou do končne k mi ga je blo zmer škoda...

k baha je reku da ni opazu razlike med rs pa tvojim mitotom.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takrt ja...pol je pa gapi pršu...pa je neki drknu notr....pol je pa že šou bl.. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa gapi tut točno ve zakva ti je motor kr naenkrat štangas zgubu, pa zakaj ti je ribnu .) ampak ti bo to v živo povedu, da ne bo preveč folka vedl :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takrt ja...pol je pa gapi pršu...pa je neki drknu notr....pol je pa že šou bl.. .)

pol maš že možnost.... zakaj je ribnlo.... ma veš kaj ti je šlo pomojem ležaji..... k se mi je zdelo da ti žvižgajo po zvoku.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa gapi tut točno ve zakva ti je motor kr naenkrat štangas zgubu, pa zakaj ti je ribnu .) ampak ti bo to v živo povedu, da ne bo preveč folka vedl :D

ja al pa če bi povedu da od zdaj naprej še drugi lahk merkamo da ne bomo nardil lih tega :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dej mal pretiravate o tem kako mito "pusti" vzadaj RSo... jo prehiti za par metrov ja ne pa da jo tako da voznik misli da ima v leru <_< .

bedni ste že vi z mitoti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ti si bedn .)

vsi ste bedni...... ker enim gre... drugim pa ne...... pa saj to sploh ni važno.......

važno je kdo ga v ovinke lepo polaga.... na ravnini pa itak ve vsak po gasu dat.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To mu je vse gapi zrihtu. Sam to nebi smel bit nč narobe če so unim skuterji zdržal vsi naviti pol bi mogu teb tud mislm da. Pa nisi do mene pršu kokr si oblubu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se js sm ga tud mel not na en batn obroček,pol sm nesu pa v trgovino,če lahk dobi takega,je pa reku da se nedajo dobit .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bat z enim obročkom pa sm reku secret piston ker ostali ne vejo kje se ga še da dobit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj če je mel raven bat? Jebiga, takega je hotu verjetno, če je šlo zarad tega v kurac pa se ne ve. Dvomim da bi šlo zarad ravnega bata v P.M.

Motorke majo tudi ravne bate...

Pač, prešvoh mašina je, prešvoh materiali mislm, konjev je preveč :D

Drgač Gapi, zakaj ne poveš kje si zrihtu, alpa vsaj poveš da lohk ti zrihtaš? Boš zaslužu kakega jurija alpa 2, pa še folk bo srečnejši ;)

Vseeno lohk poveš kaj je šlo pr Riskotu u kurc ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!