Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Ja nevem no, sam pri 7 speedu je ravni bat z enim obročkom serijsko, tud ni ga tak problem dobit :)

Kaj je tle taka skrivnost če ma serijski bat noter pa ne vem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobi se use bate z dvema obročkoma do mere 55.98 z enmu pa ravno glavo se pa dobi do 55.97, 55.98 pa zlo težko k sva ga z denzijm iskala k prfuknena,k so jih nehal delat.

Ja nevem no, sam pri 7 speedu je ravni bat z enim obročkom serijsko, tud ni ga tak problem dobit :)

Kaj je tle taka skrivnost če ma serijski bat noter pa ne vem

Orginal bat Asso Werke je velik lažji k pa vertex ma tut tanše stene pa drži dl cajta okol 15k km.Samo ga pa plačaš tut fajn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač Gapi, zakaj ne poveš kje si zrihtu, alpa vsaj poveš da lohk ti zrihtaš? Boš zaslužu kakega jurija alpa 2, pa še folk bo srečnejši

Zato ker ima patent teh batov andreani team iz italije k ga uporabljajo v svojih 125cc dirkalcih. In se ga ne da dobit ker jih izdelujejo posebej za njih. Slučajno je biu tm en v garaži in sem ga dobu. Pa sem sicer riskota prosu nej bo tih sam vidm da je vsem povedu. Tko da če to slučajno pride na ušesa km v italijo bomo mel hude probleme. Je pa fora bata v materialu, posnetih robovih in njegovi teži. Po zunanjosti je pomoje tak kot kak običajni vertex al pa kej .) in tut dvomim da bom še kdaj tak bat lahka zrihtu, oz tut če bo kšna možnost bom raj stran pogledu k vidm da ne zna tole ostat med 4 očmi. Sej zato je pa riskotu tko letu motor takrt k sm mu ga nastavu.

Kaj bat z enim obročkom pa sm reku secret piston ker ostali ne vejo kje se ga še da dobit.

Drgač se ga sploh ne da dobit.

Popravljeno . Popravil gapi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tole kar je zdj priletelo iz tvojih ust jst prvič slišm pa sva z riskotom dost na vezi. Vedl smo samo da ma nek posebn bat notr nismo pa vedl da je tok specialen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao folk ej....

jst sm sam reku da mam bat z ravno glavo pa en obroček pa da je lahek pa da bo dlje zdržu...sam vidm da je kurac zdržu...še lesen bi več :angry2:

nehte kr neki nabijat...če noben ne ve zakaj mi je zaribu vsaj tih bodte pa ni treba klobasat kr neki .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer vidim da me dosti opravlaste v tej temi ... drgac pa sm naredu porpavce zej se pa loti stimanje jeaaa :OK:

jao folk ej....

jst sm sam reku da mam bat z ravno glavo pa en obroček pa da je lahek pa da bo dlje zdržu...sam vidm da je kurac zdržu...še lesen bi več :angry2:

nehte kr neki nabijat...če noben ne ve zakaj mi je zaribu vsaj tih bodte pa ni treba klobasat kr neki .)

no uglavnm ....

reku si da si dal cist bencin pol v rezervar a ne .... a si mogoce pogledu da ti ni maybe ojlna pumpica sla ? .... no oz lahk bi gapi povedu kaj je blo ? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to sm tud že jst premišlevou bahec moj... :BUA:

ej fantki...a ni obstajala ena stran k si lahko kupu CELOTNO mašino za mitota za 700€...sm 100% da je bla...še gapi k je biu prej pr men je reku da obstaja to...a mi kdo pove k se je ne spomnem :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to sm tud že jst premišlevou bahec moj... :BUA:

ej fantki...a ni obstajala ena stran k si lahko kupu CELOTNO mašino za mitota za 700€...sm 100% da je bla...še gapi k je biu prej pr men je reku da obstaja to...a mi kdo pove k se je ne spomnem :?

ej sprobaj tko a ... dej oljno pumpico dol zadej tam kjer vrti pa jo zavrti szi masino za vrtat pa poglej ce bo skocilo kej olja ven ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

juhu v peti prestavi je su zdele 163 :naughty: :naughty:

vec mucenja mu pa nism prvosu mam sele 1000km po generalki

tko da mam se dve prestave viska hehe :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj nej rečem...mitofreak gejči :P

ja sam tista mašina je rabljena al kako??

pa kako je s temi mašinami na motorize.de pa www.geiwiz.de ...a to so nove al obnovljene al kako?? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Risko dj povej mi na msnju kaj je blo nč več me ne klikneš :P

Mitofreak ti bi pa tud lohk do mene pršu mal pokazat kako ti zverina laufa :P

Ker jst do kranja ne grem ker ne maram une ceste sej veš zakj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti janči mene nikol ne klikneš :angry2: :cry:

no kako je s temi mašinami...a so čist nove al so obnovljene al kako??kako to poteka pa kaj use dobiš zraven?

http://www.motorize.de/product_info.php/products_id/86

tole si oglejte..men se zdi fuuuuuuuuuuuuulllllllll pocen...tko da povejte kaj mislte da res dobim tuki...a dobim use menjalnik bat cilinder pa use to...pa NUJNO JE :P :D

a ma kdo kšne izkušnje s to stranjo...motorize.de...ker ste neki o njej govoril :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mitofreak ti bi pa tud lohk do mene pršu mal pokazat kako ti zverina laufa :P

Ker jst do kranja ne grem ker ne maram une ceste sej veš zakj :D

:> ja sj mogoc u nedelo al pa pondelk bom vidu :>

ja vrjamm ja :> hhee

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res dejte povedat...jst sm dobu pravkar odgovor da mašine ne prodajo drugam k v nemčijo...drugam ne prodajo :angry2:

@justaboy: kaj sploh rabš ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej risko ti si tut en pajac....

k nisi reku d maš bratranca u nemčiji :?

pa k njemu pošl keš pa naroči na njegov naslov pa je :OK:

pol ti pa magar on pošle al greš pa iskat al pa če se on tle oglas kdaj

za motorize ne vem, vem pa da geiwiz pošiljajo v slovenijo

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut motorize posle u slovenijo samo je to kr draga zadeva 15 evrov je samo nakazilo na nihov tekoc racun.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res dejte povedat...jst sm dobu pravkar odgovor da mašine ne prodajo drugam k v nemčijo...drugam ne prodajo :angry2:

@justaboy: kaj sploh rabš ti?

jaz rabim stevce,.....ce mas ti bratranca v nemciji bi lahk pol res njemu to poslali pa moj foter vecinoma vsak tedn gre skozi nemcijo pa bi lahk pol pobral,....se zmenma jutr na msnji!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej risko ti si tut en pajac....

k nisi reku d maš bratranca u nemčiji :?

pa k njemu pošl keš pa naroči na njegov naslov pa je :OK:

pol ti pa magar on pošle al greš pa iskat al pa če se on tle oglas kdaj

za motorize ne vem, vem pa da geiwiz pošiljajo v slovenijo

jaz rabim stevce,.....ce mas ti bratranca v nemciji bi lahk pol res njemu to poslali pa moj foter vecinoma vsak tedn gre skozi nemcijo pa bi lahk pol pobral,....se zmenma jutr na msnji!

mam bratranca ja...k je odvetnik...sam nej me nategnejo...je reku da jim bo ceu motor v rit zatlaču...na drugi strani bo pa povsem nov mito vn pršu(čez usta)...

ja sam a so te mašine nove al so obnovljene...če so obnovljene me zanima kok dobr je to narjen..a je kšna garancija itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah z garancijo ne vem kak bo samo ni treba spet moto gp bata z 43hp+ not tlačit, k pol vidš kaj se zgodi

če bi mel navaden bat za to bi lepo delo pomoje, pa že tko je preveč navito z navadnim batom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebo vas moto gp bat??kakšn motot gp bat??jst nism meu tazga bata ker drgač bi motor bl šou kukr je šou(nikamor)...jst sm meu bat z ravno glavo pa e znim obročkom pa ful lahk je biu...to je to...pa en čudn material...sam tak bat je 5x slabši k original vm povem...pa gapi reč kar hočš .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah slabši odvisno kje, na dirkah je bolši ker je lahek ampak zelo malo zdrži

ti pa rabiš bat za vsakdanjo uporabo, zato mora bit težji in vzdržljivejši

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma tist bat tud za dirkat ni narjen ampak za praskat po jajcih...cena je bla pa za 2 bata...ne pretiravam :BUA:

jajca...no sej ni važn...ne omenjite mi ga več :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!