Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

a mi kdo od vas prosiiiim pomaga kupt cilindr pa bat na ebayu???lepo prosim :? :D

Mas kakega nagledanega?Jaz grem jutri poslat denar za svoj prvi nakup in upam da se bo dobro izsel,....

mi posles po PMju stevilko tistega majstra v kamniku?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mislš od veglja al od koga druzga?

ja,....vendar sem ze dobil,....

sicer :topic: Mi lahk ti poves kako dizo pa zobnike mas na rski z kitom pa do kolk se ti zvrti(lahk na pm)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pravte na kit na mitotu...jst bi rd meu original sam kurac to...k se ne dobi nč...sploh pa za pametno ceno ne :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pravte na kit na mitotu...jst bi rd meu original sam kurac to...k se ne dobi nč...sploh pa za pametno ceno ne :(

mislim da kit na mitotu nei bla pametna rešitev...lahk vidiš da so tote mašine že fajn navite pa že zdaj mitoti ribajo...tak da bi vrjetno z kitom se še bol kvarlo...ker tam je več moči in so dosti večje obremenitve kar pa dvomim da bi motor dolgo zdržal...to je moje skromno mnenje...če ma kdo izkušnje naj pove drgač pa če maš dnar ga probaj dat not :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komentirajte tole

[attachmentid=75439]

kva??? a si to odrezu a ti je odtrgalo :eek: :eek: :eek: :eek: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene samo zanima če je na desni strani odtrganine tisto rdečo slučajno kri?

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj tele 125-ke...al eni padejo....drugim pa crkujejo...usi smo na slabem...najbl zanimiv mi je pa to da teli 4T nimajo nobenih problemov tud s padci ne(sej ne da jim prvoščm... :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dečki dajte počasi vozit drugače se boste vi polomli :cry: :cry: :cry:

Ne hitro vozit...jebemo mater :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odtrgal gaj na 2 dela.Tist tm je barva,men ni nc pa punci k sm jo imu gor tut nc sreca v nesreci.Tko da se mav zamislte predn se usedete na motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ola folk kko kej?:D

sm se mal oglasu k nimm kej za delt u službi:PPP

aja ful mi je zow za unga tipa k je pršu mojo pogled(če je na motosvetu) sam prsežm da mi je blokirlo gumo k sm na parkirišče pršu:D:S smeh sam to se sam meni lahko zgodi...k dan prej sm pa 200 km naredu

tko da sry:PPP aaa neki d prašm a ploščice kump kr u TCju al raje u italiji???

ajde folk ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odtrgal gaj na 2 dela.Tist tm je barva,men ni nc pa punci k sm jo imu gor tut nc sreca v nesreci.Tko da se mav zamislte predn se usedete na motor.

ka misliš pa zaj z motorjem naredit :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobrodošel v klubu zdej si ratu pa "ta praw motorist" .) btk za motor :doze: sam d si ti pa pupa cela :OK: ...motor lahko kupš nov sebe pa bl težko....pa za eno mašo dej :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka misliš pa zaj z motorjem naredit :? :?

Popraviv me stane 180k z vsemi novimi deli tko da bom do nasledne sezone postimov

Dej če se ga boš po delih znebu, bi jst rabil števček za temperaturo :)

Motor se bo postimal tko da nam nc prodav.

owo se ena slika

post-10533-1152788511_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejga Wilzz dej mal več povej kva si tko redkobeseden, kva je blo, kje to??? itd itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zgodil se je tkole.

Ja iz stranske ulce je prsu en starejs ata se vklucu na prednostno.Hotu sm ga prehtet poj je pa koj set zacev zavijat prov pocas u ulco notr BREZ Zmigavca takrt sm mu pa prletu iz strani v bok avta.Motor je prelomil na pov mene je nabil u tank pa u klucavnco tko da sm pokrivu kluc pa udru tank za 3 cm.

post-10533-1152791712_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Wilzz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!