Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

fak...pa te nebo popravilo prišlo malo več kot 180:? Daj še kakšno sliko od celega motora...kaj so vse plastike fasale? fak stari...moje sožalje....jaz bi se dal obesit da bi mojga lepotca skup zlomo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gestel je 150 evrov.Najdrazji je luc 250evrov ....tko da nanese 750 evrov toj pa tocno 180k.Skp bom pa dav sam pa Denzi bo pomagov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zgodil se je tkole.

Ja iz stranske ulce je prsu en starejs ata se vklucu na prednostno.Hotu sm ga prehtet poj je pa koj set zacev zavijat prov pocas u ulco notr BREZ Zmigavca takrt sm mu pa prletu iz strani v bok avta.Motor je prelomil na pov mene je nabil u tank pa u klucavnco tko da sm pokrivu kluc pa udru tank za 3 cm.

Pozabil si povedati da si prehiteval skozi križišče...

Pa še komentar na sliko z prejšnje strani na odtrgan geštel: Trdnost okvirja res na nivoju; dobr da niso na zložljivega ROG PONYja namontiral V8 :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš nov tank kupu te bo prišlo več kot 180k. Modri dirkač je reku, da je tank 900 €, to nanese 216k.

A si staremu vsaj žmigavc razbil? Ker je to edini način da dokažeš, da ni uporabil žmigavca ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u sory vsem nee sm fliw 900 je blo vse skupi sam meni so dali predračun u italiji zastopnik za cagivo 300erow

pa ti lahko predračun pokažm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj mito je par dni nazaj spučal neke čudne kovinske zvoke ko je prišel na visoke obrate, je mel že kdo kak podoben problem :? Včeri sem ga mal pregledal pa ne zgleda nič narobe, olje lepo papca, v menjalniku ga je pa tud dost, tud ni videt da je kak šravf odšravfan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele sem ga pucal pa sem najdu napako. Poču mi je lonc od avspuha, mislem jaooo.

Upam, da mi ga bo en kolega posodu, da lahk še na piknik pridem, tale dan mi ni naklonjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa sam zanima ce bi mev kdo takele felge za prodt al pa kje bi jih dubu

[attachmentid=75752]

mogoče bi se dalo kej dubit u italiji sam tezko...preglej ebay pa ta jajca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah ne spomnem se več :whistle:

k skoz po kolenu vozm...

a ma kdo kapo oz glavo za cilindr za cagiva mito????NUJNO KUPIM!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!