Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

neke sem na hitro skup spacal da bi vido kak od spredaj zgleda...sam men je čist mimo na oni sliki je malo večji bad look samo nebi mogo tak nareit zarad luči....ker pol nevem kak bi kaj svetloba prišla do cestišča....

[attachmentid=78016]

post-7857-1154969398_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa je spet en Mito manj na cesti.

En poba ga je skantal v avto v Lescah.

Škode ni veliko so pa menda voznika odpeljali z reš. vozilom

Vsaj po naselju počas fantje :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa je spet en Mito manj na cesti.

En poba ga je skantal v avto v Lescah.

Škode ni veliko so pa menda voznika odpeljali z reš. vozilom

Vsaj po naselju počas fantje :angry:

Tim jst dau skantal !! cist lepo sm padu sam prva luc pa maska to je treba dobit uglavnem treba bo mau pošraufat aja un je moj motor tmle stran nazaj z badlookom=P sam jebiga zj k ga ni wec bo treba na now nardit a sliucajn kdo pozna kerga k ma kej delow od mitota?

Popravljeno . Popravil _maLi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: maLi daj pisi malo bolj slovnicno, da nebom rabo 5x prebrat kaj si napisal, predno te bom razumel (predvsem malo locil uporabi!!!) :angry:

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: maLi daj pisi malo bolj slovnicno, da nebom rabo 5x prebrat kaj si napisal, predno te bom razumel (predvsem malo locil uporabi!!!) :angry:

:topic:

hahahha zato je tko napisn da se morte matrat, PREBRAT... zastupu si wrjetn k si 5x prebrau;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa je spet en Mito manj na cesti.

En poba ga je skantal v avto v Lescah.

Škode ni veliko so pa menda voznika odpeljali z reš. vozilom

Vsaj po naselju počas fantje :angry:

počasi postajamo ogrožena vrsta :D

@_maLi_: tisto si ti mel na motorju bad look al je sam tko v slikarju narjeno ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neke sem na hitro skup spacal da bi vido kak od spredaj zgleda...sam men je čist mimo na oni sliki je malo večji bad look samo nebi mogo tak nareit zarad luči....ker pol nevem kak bi kaj svetloba prišla do cestišča....

[attachmentid=78016]

...a nima mito ze v originalu bad-look-wannabe? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni osebno so tele ozke luči grde. pa brez zamere,že grem :chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tim jst dau skantal !! cist lepo sm padu sam prva luc pa maska to je treba dobit uglavnem treba bo mau pošraufat aja un je moj motor tmle stran nazaj z badlookom=P sam jebiga zj k ga ni wec bo treba na now nardit a sliucajn kdo pozna kerga k ma kej delow od mitota?

Tista slikca je bla narejena v slikarju al pa v photoshopu

Definitivno je bla slika narejena v photoshopu, na levi strani so nekam čudni robovi

Vam je lepo napisal da je tisto njegov motor z badlookom,....je treba bolse brat,...pa prebrano razumet :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NENE nobenga fotoshopa nch ni 4ure predn sm se se zaletu je bilo dokoncano wse skupj, lih dal sm massko prvo nazaj gor in sel na TEST ride pol me je pa LJubljancan z peogot 407 izzsilu, ustavu se je na mojmu pasu pa cakow da vanga prletim cccc !!! NI panike motor ni tko zlo razbit, ker nism prletu v avto z gumo ampak smm tolk zbremzow da mi je tazadn konc motorja dvignlo v zrak tko da sm mu prletu v levi blatnik spredaj z LUCMI mene je pa wrglo cez avto ene 7 metrow na aswalt pa z celado sm mu razbil spredno sipo. Uglavnm sreco sm meu da nism prpelow tolk hitr!! WSEM k se niste mel take izkusne wm priporacam da res pastte v naseljih kjer je omejitew 50!! ker jst ce sm se pelow prewec je blo to ksnih 30km prewec.... uglawnm paste se mi!!

uzivancija :OK:

PS: Ce mogoce kdo ve za kasno spredno luc od mitota nej mi sporoci! tnx

cau

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NENE nobenga fotoshopa nch ni 4ure predn sm se se zaletu je bilo dokoncano wse skupj, lih dal sm massko prvo nazaj gor in sel na TEST ride pol me je pa LJubljancan z peogot 407 izzsilu, ustavu se je na mojmu pasu pa cakow da vanga prletim cccc !!! NI panike motor ni tko zlo razbit, ker nism prletu v avto z gumo ampak smm tolk zbremzow da mi je tazadn konc motorja dvignlo v zrak tko da sm mu prletu v levi blatnik spredaj z LUCMI mene je pa wrglo cez avto ene 7 metrow na aswalt pa z celado sm mu razbil spredno sipo. Uglavnm sreco sm meu da nism prpelow tolk hitr!! WSEM k se niste mel take izkusne wm priporacam da res pastte v naseljih kjer je omejitew 50!! ker jst ce sm se pelow prewec je blo to ksnih 30km prewec.... uglawnm paste se mi!!

uzivancija :OK:

PS: Ce mogoce kdo ve za kasno spredno luc od mitota nej mi sporoci! tnx

cau

Mali a si ti včasih imu Šlajmerjevo RSko ane? Drugač sm imel pa podobno izkušnjo kakor ti,samo,da sem priletel zadaj vavto,z glavo skoz zadnjo šipo patko naprej....En tedn bolnce nč kej prijetni spomini,če računam na to, da sm se zaletu na svoj rojstn dan :)

Btw. a maš ti tud stalkerja ? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAh tos pa cist mem udaru, stalkarja pa tud nimam =) ss ke si ti?

Pol je pa še en z takim nickom kokr ti :) Sorry :P Drgač sm pa iz Kranja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk

help me

men motor ne gre

zadnc se pelam na avtocesti pa probam sloves cagiv

pa lepo turam do 11k rpm

pa mi v 4 prestavi neha vleč in se ustavi pri 145 kmh

sam to nebi smelo bit tako če ma moj mito mukinija gor pa veci cilinder pa sedem prestav

sj vete ka mislim

aja ni kit gor kot je 165 ampak ko je bil bat menjan se je dal večji noter se pravi se je cilinder brusu

al neki takega

no v glavnem pa ko gas stisnem do konca ko je ogret !!!

mi ga kr zalije namesto da bi cufno

ne recem da ne ge ampak za cagivo evolution z 36 konji bi to moglo mal več it

a mislite da je samo fergi za naštelat

lep pozdrav hvala za odg !!!!!

lovro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk

help me

men motor ne gre

zadnc se pelam na avtocesti pa probam sloves cagiv

pa lepo turam do 11k rpm

pa mi v 4 prestavi neha vleč in se ustavi pri 145 kmh

sam to nebi smelo bit tako če ma moj mito mukinija gor pa veci cilinder pa sedem prestav

sj vete ka mislim

aja ni kit gor kot je 165 ampak ko je bil bat menjan se je dal večji noter se pravi se je cilinder brusu

al neki takega

no v glavnem pa ko gas stisnem do konca ko je ogret !!!

mi ga kr zalije namesto da bi cufno

ne recem da ne ge ampak za cagivo evolution z 36 konji bi to moglo mal več it

a mislite da je samo fergi za naštelat

lep pozdrav hvala za odg !!!!!

lovro

prvo probaj frgazer naštelat ja lahk da ga zaliva al pa da dobi premalo lufta

če pa neo to pomagalo pa more kaj druga bit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvo probaj frgazer naštelat ja lahk da ga zaliva al pa da dobi premalo lufta

če pa neo to pomagalo pa more kaj druga bit

a zna ker to štimat

jst sem ze stelo fergije na skutiču

sam nea nebu vedo ce je tu kej tezje al lazje

ma ker kak nasvet kako zaceti in na kaj biti pozoren

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pazi da ne zariba, pa da ni presuha mešanca .) Drgač pa če ti od 145km/h naprej sam še obrate nabija, hitrost pa ostane ista, maš zelo veliko možnosti da ti je crknu motorček za izpušn ventil .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je normalno da ti ga zamori ce gas do konca ubrnes! motorju sam dodajas gas odwisn od obratow...

od kdaj pa to? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je normalno da ti ga zamori ce gas do konca ubrnes! motorju sam dodajas gas odwisn od obratow...

ja v prvi pa drugi če gas do konca stisneš.... sam v 7mi ti bo pa težko to ratal .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja v prvi pa drugi če gas do konca stisneš.... sam v 7mi ti bo pa težko to ratal .)

hm.. ...ce je moja bivsa mela nad 50 stopinj, je nad 3k rpm znorela za vsako ko si obrnil rocko za plin, ni vazno kolk in kako hitro si jo obrnil. vse je odvisno od setupa. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pazi da ne zariba, pa da ni presuha mešanca .) Drgač pa če ti od 145km/h naprej sam še obrate nabija, hitrost pa ostane ista, maš zelo veliko možnosti da ti je crknu motorček za izpušn ventil .)

ne vem če ker se za vsako čuje motorček od ventila

kako bi pa naj vedo ali je crknu

hvala za ogd. lovro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!