Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

tista tastara mašina k je eden spraševal kaj je? tist je od W8 Cagive enduro .) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tista tastara mašina k je eden spraševal kaj je? tist je od W8 Cagive enduro .) :)

Jaz sem spraševal....

Kaj mogoče veš, če kakšna sklopka gre not? če je lahko od mitota, al mora bit prav od W8?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem spraševal....

Kaj mogoče veš, če kakšna sklopka gre not? če je lahko od mitota, al mora bit prav od W8?

hmmm to pa ne bi vedu...najbol da vprašaš gidla .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam toliko dnarja da bi su kupo novi avspuh, zato sem si kupil še nega originalnega za 50€ in nastalo je tole: .)

IPB Slika

Zaj pa malo pokomentirajte :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam toliko dnarja da bi su kupo novi avspuh, zato sem si kupil še nega originalnega za 50€ in nastalo je tole: .)

IPB Slika

Zaj pa malo pokomentirajte :D

Men zgleda ful lepo, kako pa kej zmogljivosti pa to?So kej slabše?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da smo komaj včeraj to naredli in da ga nisn mel dosti časa stestiral še nevem kak je kaj z končno in porabo. Vem pa to da ima pospeške iste kot je prej imel pa tudi zvok je malo bolj globoki kar se mi full dopade. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...zakaj se te ti bojiš če se jaz nea :D ...nosilec n iproblem narest...ko bom ga naredil bom sliko gor dal...bom pa tablico na "pante naredil" da če bo včasih kakšna sila da bom lahko tablico gor vpognil :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!