Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Sam to se je pa zlagav "z njim nisem meu problemov" :lol1:

Al je mito :)

:grim :grim :grim Peder lažnivi, ni mito, če vse dela brez problemov.

@novinc: 99 letnik je isto 7-speed, tko da ne vidm v čem je problem. Risko ga pa še ne prodaja, ker motor danes od mehankarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah jst ti ga prodam ja...cena 650.000...

uzami ali pusti...mam menjano

cilindr

bat

ojnica

lezaji

glava

pa use te stvari k spadajo h generalni...tko da ni nc predrago k bi usak mislu...ker je sam servis 200k .)

pa odstej teh 200k pa bos dobu vn 400k tok k je biu prej vredn...ker pa zmer mal cena pade ti pa pustim registriranga...k je biu pa konc junija registriran...al kups al pa ne...se bom pa jst vozu...vsaj vem da bo delutko k se zagre .) :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah jst ti ga prodam ja...cena 650.000...

uzami ali pusti...mam menjano

cilindr

bat

ojnica

lezaji

glava

pa use te stvari k spadajo h generalni...tko da ni nc predrago k bi usak mislu...ker je sam servis 200k .)

pa odstej teh 200k pa bos dobu vn 400k tok k je biu prej vredn...ker pa zmer mal cena pade ti pa pustim registriranga...k je biu pa konc junija registriran...al kups al pa ne...se bom pa jst vozu...vsaj vem da bo delutko k se zagre .) :winkiss:

650k - 200k = 400k? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah jst ti ga prodam ja...cena 650.000...

uzami ali pusti...mam menjano

cilindr

bat

ojnica

lezaji

glava

pa use te stvari k spadajo h generalni...tko da ni nc predrago k bi usak mislu...ker je sam servis 200k .)

pa odstej teh 200k pa bos dobu vn 400k tok k je biu prej vredn...ker pa zmer mal cena pade ti pa pustim registriranga...k je biu pa konc junija registriran...al kups al pa ne...se bom pa jst vozu...vsaj vem da bo delutko k se zagre .) :winkiss:

tocno!

to mi gre na zivce k nben ne vrjame da je tok...vsi qrci mislejo da je generalka sam bat ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tocno!

to mi gre na zivce k nben ne vrjame da je tok...vsi qrci mislejo da je generalka sam bat ....

mah kaj se pa sekiras??pac pust jih nej kupjo za 400k...pol nej pa dajo sami za generalno tok..pa nej majo oni uniceno sezono...men je mito crknu 3.julija...pa deli se ne dobijo kr tko k za aprilio pa hondo...in poglejte zdej je pa konc avgusta...2 mesca unicena..tud to je neki kesa vredn...drgac pa men je usen...ce kdo kup ga kup drgac pa ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah kaj se pa sekiras??pac pust jih nej kupjo za 400k...pol nej pa dajo sami za generalno tok..pa nej majo oni uniceno sezono...men je mito crknu 3.julija...pa deli se ne dobijo kr tko k za aprilio pa hondo...in poglejte zdej je pa konc avgusta...2 mesca unicena..tud to je neki kesa vredn...drgac pa men je usen...ce kdo kup ga kup drgac pa ne...

ej reesko... ker motor si boš pa pol kupu... če tega prodajaš?? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se zam nevem...ce bom sploh kej....sej tega tud nevem ce bi ga prodal...ker vem zdej kako bo delu...pa nevem ce bi komplet prpravlenga enmu drugmu prodal...mi je mal skoda..nej majo tud drugi probleme.. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tistim rumenim ne boš nič zgrešil, če ti pa uspe 600k našparat, pol pa lahko kupiš od mitofreaka al pa riskota, če bo on prodaju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja ti mas 400k...in bi rd kupu motor 2006 letnik...pa da ma 7speed??to nc ne gre skupi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če misliš da je 6 speed švoh ti lahk povem da ni....v 6 prestavi se lih tko zvrti do konca, men je lih zarad tega obročke stopilo, ker se je 6 prestava zvrtela do 13,5k rpm, tko sem fural kake pol minute pol je pa samo umrlo(ni blokiral)

6 speed mito bi res rabil še eno prestavo če ne dveh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne,

lej jst bi kupu motor let. 98 al 99 sm da ma 7speed

pa da je do nekje 500k :OK:

pol pa pocak da enmu zariba pa da to proda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na letnik gledaš če razmišljaš kupit 2 ali 3 leta star motor. Če gledaš na letnik 99 ali 98 je to že 7 let staro, tako da ti je isti drek če začneš iskati l.94 ker boš tako ali drugače moral vse zamenjati, samo da bo vse skupaj na koncu ceneje s starejšim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P

heh..letos sem bil na 6tih mitingih pa nikjer nisn mitota videl.. včere pa sn ga v dupleku :OK: ..nisn bil edini mito driver :OK: kak sn bil srečn :blush:

Ja kukec..tvojga bi jaz dal prebarvat(maš malo desno stran zjebano), avspuh pa je zlo lepi.

btw...tudi jaz bom čez zimo še malo pimpal :devil:

aja..mito ti je skor okrog padel ker si nisi pri vhodu vzel kos lesene deske za pod tačko pa smo mi to uredili .)

*Brodar - Heh...hvala, hvala. Kaj pa ti voziš za en bike?

Do zdaj sn mel črno Giledo DNA, zdaj konc sezone ( nekje oktobra ) bom pa kupo mitota :P Upam da bom najdo kaj pametnega :D tisti rumen na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) me ful mika ampak do oktobra bo že 10krat prodan :( no saj vseeno mislim da bom do takrat že najdo kaj dobrega :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaooo kle se pa tko tezko izve za karkol da..... a res noben na celem forumu newe kje bi se dal dobit rabljeno luc pa nosilec za masko+stevec+luc.... ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

????????????????????????????????

po mojem bom mogu kar wse nowo kupit al kaj je to zdj :cry: :cry: :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaooo kle se pa tko tezko izve za karkol da..... a res noben na celem forumu newe kje bi se dal dobit rabljeno luc pa nosilec za masko+stevec+luc.... ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

????????????????????????????????

po mojem bom mogu kar wse nowo kupit al kaj je to zdj :cry: :cry: :? :? :?

na ebayu nimajo nic?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!