Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

nene on jo rabi...pa mam jaz tako gor ko je njegova :P

Popravljeno . Popravil kukec1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sta z kukecom spet bedarije delala, pa rabi novo stopalko?

:D :P :P

lp, FReAK.

a.a :D včere sma ugotovila da ma on desno stopalko od honde :D in js glih desno rabim :D torej če on dobi od mitota desno mam pol js za hondo desno in neom rabo več onga rora met gore :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težka da boš dobu luč pa nosilc rablen.Sam išem že 2 mesca doslej sm dobu samo luč pa še taj bla kr neki keša 38k(rablena)tko da bom pomoje nosilc kr nov kupu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Duhec, če ti tisti ror ni všeč pa pridi so mene, sem dobil nekaj novih profilov, eloxiranih, 4 kotnih :P :P

(P.S.: Duhec, A je ribno? :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P )

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hey...

včerai kr na enkrat je začelo motor full pajtlal od vibracij..med vožnjo tega nism opazo ampak šele ko sem se naslednič peljal... najbolj trese do(ja do) 7k obratov... sem vzel plastike dol pa pogledal če je motor dobro priterjen na geštel in vse štima....a mogoče ve v čem je problem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr jest vem ma mašina od mitota notr antivibracijsko gred da ne trese tolk.Možn da je v temu problem.

Imaš prav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k0ci, a je biu tvoj mito dons parkeran pred enim barom v NM? Tm zravn je telekom slovenije pa merkator se mi zdi...

Sm te hotu poklicat, če greš na kkšn per, pa mi je pol baterija crknla :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva je to narob z mojim motorjem k če ga doug ne pržgeš morš dt cevko

za bencin dol pa pol notr pihnt da gre benz u fergazer pol pa užge normalno.

pa še pol mam čist črno svečko a je treba fergazer naštelat al kva je to narobe?

[attachmentid=80070]

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva je to narob z mojim motorjem k če ga doug ne pržgeš morš dt cevko

za bencin dol pa pol notr pihnt da gre benz u fergazer pol pa užge normalno.

pa še pol mam čist črno svečko a je treba fergazer naštelat al kva je to narobe?

[attachmentid=80070]

preveč olja zato je svečka taka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

finta je v tem da nekaj nimaš z iglo oz. plovcem vredu. in nena čist do konca se vsede. in ti z časom lepo teče bencin v motor. meni dela isto na kroski. pač vedno preden parkiram zaprem bencin in pokurim ven tisto kaj je v fergazerju. priporočam da raztaviš in malo spucaš lahko da je sam ov tem problem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raptor kit :blink: Prvič slišm. Polinija 160 notr daj, ko boš mel

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k0ci, a je biu tvoj mito dons parkeran pred enim barom v NM? Tm zravn je telekom slovenije pa merkator se mi zdi...

Sm te hotu poklicat, če greš na kkšn per, pa mi je pol baterija crknla :BUA:

:grim

sej veš, če videš v NM (z NM registracijo) mitota pol je al moj al pa od Dolenca :D

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim

sej veš, če videš v NM (z NM registracijo) mitota pol je al moj al pa od Dolenca :D

tvoj je biu :D k je meu črno šipco, pa od dolenca ma neke šravfe not v tanku :lol1:

Mi smo pa lih na malco letel, pa sm mislu če greva na en per :D mogoče se bomo v pondelk kej vidl, k tut dol delamo, pa če bom kje tvoj motor vidu, te pokličm :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tvoj je biu :D k je meu črno šipco, pa od dolenca ma neke šravfe not v tanku :lol1:

Mi smo pa lih na malco letel, (najlubši del :P ) pa sm mislu če greva na en per :D mogoče se bomo v pondelk kej vidl, k tut dol kao "delamo", pa če bom kje tvoj motor vidu, te pokličm :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!