Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Ampak teli mitoti majo pa res en sindrom crkavanja :P

HEC

JP

baje je meu risko ene hude težave z MITO power jem??? kaj natančno je pa blo, risko??? :D :D :D :hmm: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma te 2t jetra so res... Jst mam namen svojega čez zimo komplet uštimat in če mi pol sam ena stvar crkne, ga zbrcam na mestu in ga bom tolk časa tovku da bo podoben apriliji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma te 2t jetra so res... Jst mam namen svojega čez zimo komplet uštimat in če mi pol sam ena stvar crkne, "ga zbrcam na mestu in ga bom tolk časa tovku da bo podoben apriliji."

:lol: :lol: :lol: ta je dobra

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

podpis je najbl hud :OK: :OK: :OK: :OK:

ej kukec...a teb je identično delal k men dela??al ti je sam kej od tega delal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

podpis je najbl hud :OK: :OK: :OK: :OK:

ej kukec...a teb je identično delal k men dela??al ti je sam kej od tega delal?

identično....

pa še med vožnjo se je prav čutlo da nekje stik prebija...

ko sem ga hoto ugast tut sam na hitro kuplongo mogo spustit ker klučavnica ni delal...ko pa sem tipko stisno pa je sam obratomer pa števec temperature sta se ogsnila....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak teli mitoti majo pa res en sindrom crkavanja :P

HEC

bom tih glede na to kaj vozs :nono:

@kukec>> ja pr men pa ce stisnem uno tipko za izklop v sili ni nc!!k ne bi blo te tipke..use naprej normalno dela...in isto pr men se cut da prebija...pol mi pa neki cudn odpira un ventil na 8krpm..in 1x gre k prfuknen...1x pa nikamor :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk ka je narobe z mojmo mitotu

kot sem napisu sam si noben ni vzel časa da bi odgovoril

motor se pri 150 km\h ustavi

dejte mi povedat ali vase mitote zamori oziroma zalije ko stisnete po gasu

se mi zdi da mi motor gre premalo za 98 evo verzijo

prosssssssssim za odgovore

lp lovro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk ka je narobe z mojmo mitotu

kot sem napisu sam si noben ni vzel časa da bi odgovoril

motor se pri 150 km\h ustavi

dejte mi povedat ali vase mitote zamori oziroma zalije ko stisnete po gasu

se mi zdi da mi motor gre premalo za 98 evo verzijo

prosssssssssim za odgovore

lp lovro

mogoce bi mogu mal karburator nastavit .... mal pa tud poglej da se ti ni kej ventil zjebal oz zapckal ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zihr je zablokiran

ce znas anglesk pa se ti da ubadat s tem da ga sam odblokiras

klik

lahko da mas tut samo eno blokado se notr, lahk je sam karb....mau se igrej

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa še eden možnih problemov, mislem da bo kar ta, ker sem imel podoben problem na začetku sezone.

Izpušni ventil imaš zaprt. Vleče ti zelo enakomerno brez lukne pri 7k obratov, ampak se v višjih prestavah ne zvrti. Zamori ga ker plini nimajo kam it več, končna kot si napisal 150. Tko da prečekirej ispušni ventil, stavim za sladoled da je to krivo.

Kako prečekiraš ventil, na netu najdeš service manual od mitota pa tam piše, če ne je pa tud v tej temi nekje link (če ne večkrat) , uporabi search po temi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk tud jaz mam skor enaki problem...men se pa pri 170km/h stavi...pa ventil se mi več enaodpira. ne naredi več tisti značilni zvok ko daš kontakt. Kaj mislite mi je motorček crknil? Dajte mi nekaj svetovat kaj naj naredim.

Foter pa mi nea pusti da grem k mehaniku da mi to porihta ker pravi da preveč gre =[ zato pa bi jaz probo to porihtat...

Popravljeno . Popravil Jimiboni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok kul thenx za enkrat

ventil ne mora biti ker ko motor na mestu poteram ga pravim čez 11 k in se motorceč oz vetil premakne

mislim da je problem v carbotu

ker ga zamori zalije ko dam gas tudi v prvi do konca

a je pri vam tudi tako

in a kateri ve kako se nastavi carburator a je to podobno kot pri skuterju alio je princip čisto drugačen

hvala

lp lovro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A v 5ti se ti zvrti? Ker na mestu in do 2ge se mi zdi se je tud meni vseeno zvrtel.

Ponavadi če je frgazar je tko da obrneš gas pa ni razlike če je na 3/4 al pa cel. Če je pa ventil ga pa prov zamori, bolše vleče če maš manj gasa. Sej lahko sam da se ti ne odpre do konca.

@Jimiboni, če ti ne dela več gre ponavadi tista elektronika za krmiljenje. Lahko ga odpreš, tko da bo skos odprt. Tam ko je motorček pa je taka železna kapca, tisto odšravfej, pa boš prišel do tuljave, no in tuljavo vrti pa se bo ventil odpiral/zapiral. Seveda moraš odklopit motorček, ker ponavadi še zmeraj enkrat cukne tud če prov ne dela in ti bo potem tvoj trud razveljavil :)

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah mene tud use neki jebe...ceprou mehanik pravi da je samo ena napakca v stromu...pa da bo to odpravu pol bo pa delal...v pondelk grem h njemu...

@kukec

ej tist sm gledu glede cinspule pa je cist lepo gor pritrjena...tko da ne vem kaj nej nardim :BUA: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoce se mu je sam mal zbrkljal notr pod unmu crnmu pokrovam, k je miljon zic notr

ce dvignes kestl, na levi strani na notrjani strani okvirja, je taka crna kao skatlca, spodi so pa kabli, lahk da je tm kej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah mene tud use neki jebe...ceprou mehanik pravi da je samo ena napakca v stromu...pa da bo to odpravu pol bo pa delal...v pondelk grem h njemu...

@kukec

ej tist sm gledu glede cinspule pa je cist lepo gor pritrjena...tko da ne vem kaj nej nardim :BUA: :(

hm te pa res nevem kaj bi lahko blo narobe..meni je blal zato kriva cinšpula.....

druga možnost pa je da z maso ni nekaj v redu...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej sam neki vprašam,...kok kilometrov je naredil tisti ki se je največ vozil od vas z MITOtom :devil: :P ??? mislim drgač me res zanima :D

ker jz sem jih naredu v eni sezoni takrat 9000km pa tud ena stvar ni crknla :grrr in tud ene stvari nisem menjal razen ketno in zobnike in svečko,to je vse v 9000km :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej sam neki vprašam,...kok kilometrov je naredil tisti ki se je največ vozil od vas z MITOtom :devil: :P ??? mislim drgač me res zanima :D

ker jz sem jih naredu v eni sezoni takrat 9000km pa tud ena stvar ni crknla :grrr in tud ene stvari nisem menjal razen ketno in zobnike in svečko,to je vse v 9000km :grim

do generalke sm jih jest naredu okol 8000, pa se zdj ene 2 pa je vse ok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!