Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

ejte folk...če bi vam jaz vse probleme naštel ki jih mam z krjolo nebi meli 3dni dovol....jaz pač če kaj crkne par dni sam razmišljam potem pa vprašam.....

no do zdaj sem naredil okol 5-6k km pa je šov sam potrošn materjal...(nwm če ščetke altenatorja tut sem spadajo, pri meni so zgleda.)

no moji problemi...

-ko se peljem eno daljšo pot 30km+ začne spuščat nekaj olja....nwm od kje...

-hladilno tekočino spušča kak mu je..včasih čez noč cela posodica zgine včasih pa 1 mesec ne rabim dolivat...sm že vrgu maske dol pa nism ugotovil od kje teče....

-moja zgodba se tut konča pr okol 150kmh po občutku ker mi števec ne dela...ventil mi vrjetno normalno dela...ker od 7k obratov v 7. prestavi kr hitro pospeši do 10.5k tam pa se konča zgodba, pa če je nvm kaki klanec dol...1., 2., 3., 4,grejo vse normalno do 12 k..

-že parkrat so se mi skurle ščetke altenatorja za to mi akumolatorja ne polni...po 50km se čist sprazne aku. niti luči nič ne dela....

- pod polnim gasom nekgre nikam ga kr duši...med 8-9k ga tak fejst trokira če maš poln gas da te dol vrže....

- cel motor je začelo pajtlat....mislim da ni kriva ojnica in bat ker.. gre motor isto koprej pa vse....

tak..če bo kdo vedel za vsaj eno napakico bo kr kul...te okvare me ne motijo tak ker se da z malo truda kr dosti km nardit...

LP

luka

P.S:bluzim malo ja, sam je pa vse res..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa neki zanima .) ka pravte na tole cagivo :?

wem da se že doug prodaja sam me zanima kako mnenje mate vi napisan ma sicer da je generalka narjena ??

Popravljeno . Popravil DIESEL
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa neki zanima .) ka pravte na tole cagivo :?

wem da se že doug prodaja sam me zanima kako mnenje mate vi napisan ma sicer da je generalka narjena ??

ta tip je en debil .) pa motor je pomoje tut sfukan do konca, ker enkrt ma napisan, da je bla generalna pred 170km, enkrt da je bla pred 1200km... sam usakih 500km pa tut ne dela generalnih pomoje :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa neki zanima .) ka pravte na tole cagivo :?

wem da se že doug prodaja sam me zanima kako mnenje mate vi napisan ma sicer da je generalka narjena ??

drgac pa lahko mojga kups :>>

lih dans testirano 200 kmh, pa u tretji na zadnega (sicer malenkost klanca gor:> haha)

malo samopromocije :>

:blush: :blush:

upam da nihce ne zameri

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam mene je pritegnala opomba da menja za rs 50 ker iščem ko bi menju z mojim doplačilom za rsko cagiva je kr tak vmes uletela :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje boš naredil kar dober nakup če boš tega nabavil. Saj zgleda zloo ohranjen, kak pa je z mašino pa boš tak vide ko se boš pelal z njo. kupi to :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A v 5ti se ti zvrti? Ker na mestu in do 2ge se mi zdi se je tud meni vseeno zvrtel.

Ponavadi če je frgazar je tko da obrneš gas pa ni razlike če je na 3/4 al pa cel. Če je pa ventil ga pa prov zamori, bolše vleče če maš manj gasa. Sej lahko sam da se ti ne odpre do konca.

pr men je tk čudno npr.

v vseh prestavah se pozna da naprej od 7k močneje vleče in se tudi vidi na obratomerju da cajger kar skoči

sam tam do 3 lahka z gasom pretiravam sam samo v visokih obratih

ko pa pridejo višje prestave pa lahka mam cist malo gasa

v nizkih obratis se pa z gasom sploh ne smem zabavat

kako se pa vidi če je ta ventil še delujoč

ket se mi pa vse premika zajle pa tokako bi vidu da pravilno deluje ventil??,!!!

Popravljeno . Popravil !_CaGiVA_MiTo_!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ket se mi pa vse premika zajle pa tokako bi vidu da pravilno deluje ventil??,!!!

Odšraufaj izpuh, nato pa glej skozi tisto luknjo v cilinder pa kolegu reči naj gas navija. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odšraufaj izpuh, nato pa glej skozi tisto luknjo v cilinder pa kolegu reči naj gas navija. :krneki:

hehe

ti to resno al ka

ali se res tako vidi al ka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dolenc kaj bi mi lahko podrobneje opisal kak naj odprem ventil ker se mi sam več ne odpira in zapira. Pa bo pol isto kot da mi bi ventil delal al kako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, mel bos manj navora v nizjih obratih, ker bo vecji fi lukne iz cilindra...

ampak ce speles z vec kot 8000obratov tega ne cutis hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: Grillz raj ne takih nasvetov dajat da ne bo šu res kdo sprobavat :D

Glede na to, da se človek od takrat ni nic javil me je že strah da ni sel res v cilinder gledat.

PS: JAz sem se samo hecal in ne prevzemam nobene odgovornosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malce :topic: ... se je kateri mitodriver danes peljal čez stožice??? tam od obvoznici.... sej sm ti pomahu... kdo od vas??? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stozice ?kjej to?

heh k jest sm su na fax zjutrej ja

sam nwem kje so stozice :>

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!