Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

ma dej no risko nimas okusa grda je una k k***a :BUA:

hvala za mnenje...sam bom se usen pobarvu... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj za vraga je narobe s tem motorjem, da je tak dolgo ne more prodat ? :? http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=1017958 Pa je že bla na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) za 370 000 sit...

Mislim da je biv karamboliran ... skrakta tega se izobaj ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je od modrega dirkaca...motor nej ne bi biu tok slb..sm ga hotu ze jst kupt...pa me je zajebu :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je biv karamboliran ... skrakta tega se izobaj ;)

Hm jaz sem se dogovoril v petek za ogled. Saj pa če je bil popravlen nei smelo bit nič narobe? :? Problem je v tem, da cagive še nisn vozo in znam spregledat kako stvar, ki bi jo lastnik cagive takoj opazil, recimo kakšna stvar pri delovanju mašine al pa kaj... No saj bomo vidli upam da bo vredu... Se pravi upam da se bom v petek že peljal domov z njo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za mnenje...sam bom se usen pobarvu... :devil:

Moja bo lepša :P

kaj te drugo leto bodo vse cagive v novi podobi.???

moja bo tut :OK:

ej kaj pa pravte na tole?pomoje za ta dnar ni kej prevec od tega jajca...ce je sploh kej bolsi od originala?

http://cgi.ebay.de/CAGIVA-MITO-CUP-SP-TUNI...1QQcmdZViewItem

sicer ne znam nemško sam men zgleda ko navadn auspuh pobarvan na srbebrno..

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za mnenje...sam bom se usen pobarvu... :devil:

Al pa če ti dolinarja prašaš za barvno kodo. On ma tko pobarvanega ;)

Tist auspuh k ga gledaš ni pa nč posebnega, samo pobarvan je. Uporabnik tega foruma, cheff, je isto naredu na leovinciju, ko mu je začel rjavet. Vpraši njega kero barvo je uporabu.

Klik in klik

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je od modrega dirkaca...motor nej ne bi biu tok slb..sm ga hotu ze jst kupt...pa me je zajebu :devil:

mhm zadnic k sm ga klicu ce gremo kiro furo je reku da ma motor zej njegov brat zto kr je on dobu avto al neki tazga zej pa n wem ... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

flame sej si car z svojimi otročjimi izjavami...vsi se smejemo hahahaha

P.S. v resnici pa prov moriš in se folku pomoje sploh ne da več hodt na forum tvoje objave brat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

flame sej si car z svojimi otročjimi izjavami...vsi se smejemo hahahaha

P.S. v resnici pa prov moriš in se folku pomoje sploh ne da več hodt na forum tvoje objave brat

:grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

flame sej si car z svojimi otročjimi izjavami...vsi se smejemo hahahaha

P.S. v resnici pa prov moriš in se folku pomoje sploh ne da več hodt na forum tvoje objave brat

lepo napisano :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje ... ka se boste nek kregal .... gremo raj kej spit ..... kaj ko bi grcarju spet kej pobruhat sli :slap: :kva2:

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja miha ma izkušnje z štrihanjem :)

Barva nej bi bla neki alfa rosa 130 kokr jst vem al pa sm si narobe zapomnu....

Učer sm šu po barvo sva gledala z ličarjm da bi tapravo dobila najcla sva jo v barvni paleti za ducati motorje.Za zadnje vilce pa v barvni paleti za hondo.Da vam mal olajšam če boste iskal kej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učer sm šu po barvo sva gledala z ličarjm da bi tapravo dobila najcla sva jo v barvni paleti za ducati motorje.Za zadnje vilce pa v barvni paleti za hondo.Da vam mal olajšam če boste iskal kej.

Oooo a si že masko poštimov ? :OK: K dobiš nazaj pa k boš mu že kej sestavlen povej, da pridem pogledat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!