Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Wink wink, ka ma to veze z aprilijo?

Mmm, kašn bat je mela chesterfieldka? Pa 1 ali 2 batna obročka?

Upss, napačna tema

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cagiva je pri hiši :OK: :OK:

:topic: Aja so se že začeli problemi... lepo je vžigal pa 250 km sn naredo tak da bi se mogo akumolator kaj napolnit zaj pa več sploh ne vžge drugač ko da ga porinem... sploh ne zavrgla... Najbrž je kriv alternator in ne akumolator al kak? :?

:topic: pa samo to še :P torej kak dam slikico v podpis? Če mi piše za url jaz pa mam ta userbar na kompu in bi ga samo rad dal v podpis pa ne gre :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cagiva je pri hiši :OK: :OK:

:topic: Aja so se že začeli problemi... lepo je vžigal pa 250 km sn naredo tak da bi se mogo akumolator kaj napolnit zaj pa več sploh ne vžge drugač ko da ga porinem... sploh ne zavrgla... Najbrž je kriv alternator in ne akumolator al kak? :?

:topic: pa samo to še :P torej kak dam slikico v podpis? Če mi piše za url jaz pa mam ta userbar na kompu in bi ga samo rad dal v podpis pa ne gre :?

a to si ono iz primorske kupo?

in je že na štajerskem en mito več :OK:

pomoje je altenator kriv..men so že šle ščetke na altenaturju..in zdaj zopet mi ga ne polni..in ga morem po ene 30km dat polnit akumolator z polnilcem....ker se aku. čist sprazne.....

LP

P.S.: če kkaj ni slovnično pravilno bom potem popravlil ker zgodnja ura dela svoje -:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti luci pa zmigovci delajo ?

ker men ni delal zadni zmigovc pa se aku ni filal..

tko da mal poglej ce se ti bo dal

drgac pa cestitam :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti luci pa zmigovci delajo ?

ker men ni delal zadni zmigovc pa se aku ni filal..

tko da mal poglej ce se ti bo dal

drgac pa cestitam :>

Am od začetka mi ni delal sprednji levi žmigavec pa sem dans dal dol plastike pa je bla samo žička prekinjena in sem popravo tak da zdaj lepo dela :P luči tudi delajo normalno :P Glede akumolatorja pa hmm... neke težave ja... dans ga bom dal polnit čez noč pa bom vido kaj bo... al je treba menjat akumolator al pa kaj z alternatorjem :?

kasne barve pa je, pa ker letnik ?

99 letnik , prva reg. 2001 , barva rdečo-bela (sicer pa maš sliko v za to namenjeni temi )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomer z voltmetrm kolk da je na klemah gor motor nej bo pržgan pa akomulator prkloplen če daje več k pa 14.4 volte je alternator dobr če je pa manj je pa problem v temu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen mito driver!!!

To ja..vedno več nas je na štajerskem..keri sql hodiš? Pa od kod si?

lej tega ob keri uri je na racunalniku :P :OK:

ja drgac pa cestitke tud z moje strani :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen mito driver!!!

To ja..vedno več nas je na štajerskem..keri sql hodiš? Pa od kod si?

Hoim na drugo gimnazijo... ti? Ej dodaj me na msn pa se čujema za kako furo :P : brodar_125@email.si

lej tega ob keri uri je na racunalniku :P :OK:

ja drgac pa cestitke tud z moje strani :grim

Hvala hvala :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo porihtal vžig :OK: a mogoče kdo ve na kolko morejo bit gume napumpane na mitotu? :P pa še to me zanima... kakšna je razlika med cagiva mito, cagiva mito ev in cagiva mito evo? :? LP :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo porihtal vžig :OK: a mogoče kdo ve na kolko morejo bit gume napumpane na mitotu? :P pa še to me zanima... kakšna je razlika med cagiva mito, cagiva mito ev in cagiva mito evo? :? LP :D

prednja 1,9bar, zadnja 2,0bar

aja če ti akuja ne polne fino zategni žice na akumulator, sm meu isti problem pa je zdy ql

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta drugi je bullshit...se spredno sipico ma zlomljeno, pa pri blinkerjih ma kr neky nareto skup... samo ce me spomin ne vara se oba ze zllooooo dolgo prodajata

Popravljeno . Popravil VaraderoDriver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta druzga ne kupt!!!!!!!tega sm sou jst gledat...pa je tok sfukan da ni vredn 200k....verjem men .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja drugi je čist mimo pa še prodaja se dolgo...pa ga je tip pobarval pa bo misloo da ga bo lažje prodal....oni rumen pa nwm pojdi gledat...drugač pa če te letnik moti je on 95 za 400k pomoje kr vredu na pogled...

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=959107

LP

Popravljeno . Popravil kukec1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz nwm kaj vam grejo ti letniki pa prevoženi km tolk v nos... če je vse tak ko piše nima kaj bit....če pa ni tak. pa ma kaj za bit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!