Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Tkole rdeč, pa tiste bele dele bo mel, tko kot 98 letnik. Pol pa še kšna nalepka na oklepu....

Pa sej bo vrtnar lahko sam povedu (risko).

post-3961-1160334326_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj si pa tok jezn flejmči :D

ej koma je cist prou povedu :P :OK:

(stroj ga rad pije :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: )

bomo šli s5 ga 1x pit strojman :devil:

P.S.jst prodam mitota...obnovljena elektronika...na novo pobarvan...celotna generalka..99L 7prestav :D

ni se use porihtan..bo pa cey en mesc recmo...ce je kdo zainteresiran :devil:

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj si pa tok jezn flejmči :D

ej koma je cist prou povedu :P :OK:

(stroj ga rad pije :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: )

bomo šli s5 ga 1x pit strojman :devil:

P.S.jst prodam mitota...obnovljena elektronika...na novo pobarvan...celotna generalka..99L 7prestav :D

ni se use porihtan..bo pa cey en mesc recmo...ce je kdo zainteresiran :devil:

Neoš ki res na rdečo šprical ? :( Eh preveč jih je pa niti ni tak lepo... Že mene moti da je moj rdeč samo zaj pač če je že šprican na novo pa na rdečo te naj bo samo mam dosti belih detajlov pa še dosti jih pride tak da bo nekje pol rdeč pol bel da bo malo lepše :P (letvice pri belanci so že bele, črta na blatniku, predna maska, zadek, zdaj pa še pridejo zici pa tak malo da neo tak rdeč :D ) Najlepši bi ti pa pomoje bil črni :P Sicer pa kak komu... =D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nea jebi :OK: :OK: :OK:

Daj mi link prosim od tiste strani..da se malo považim :P

Popravljeno . Popravil Jimiboni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej strojci KOMA ena nedeli se sploh pametnga klele ja?

Ja dej ti pa čim manj ko te še zrav ni blo :devil: Čeprov bi blo dobr da bi bil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ch, ch, ch..Brodar..kaj te sanjariš nekaj :P

c-c-c-c... Zaj se ti bojo kolena tresla celo zimo do trenutka ko bom pripelal iz garaže mojo lubico spomladi... :P pol pa jezik do tal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj te vsi neke bluzite... jaz ga bom v grabn skotal pa bo polaman celi...in bodo tut vsi zavijali z očmi..u fak keri mito :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S.jst prodam mitota...obnovljena elektronika...na novo pobarvan...celotna generalka..99L 7prestav :D

ni se use porihtan..bo pa cey en mesc recmo...ce je kdo zainteresiran :devil:

cena pa ksna slika

ob ugodni ceni se lahko kej zmenmo

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To lahko kr večini damo dol. Ker tko k pa zdej folk cen svoje mitote, je pa joj. Hkrati pa v trstu letnike 01 prodajajo za 2000€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cena 600k tud 1% dol ne dam...lahko ti pa recem 650k pol mi pa zbiji do 600k .)

mam pa res use zamenjan...ne pa k vidm k se prodajajo majo usi use zamenan :lol1:

sliko mas pa ze nekje prpopano...mislm itq ni pomembna k ga bom zdej itq pobarvu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cena 600k tud 1% dol ne dam...lahko ti pa recem 650k pol mi pa zbiji do 600k .)

mam pa res use zamenjan...ne pa k vidm k se prodajajo majo usi use zamenan :lol1:

sliko mas pa ze nekje prpopano...mislm itq ni pomembna k ga bom zdej itq pobarvu :OK:

torej js lahk hondo vsaj za 500k prodam...pač vse je menjano v mašini tut :)

reesko negre to tak...če je motor določen letnik pa ma določeno število km prevoženih pol nemorš dat take cene ker to ni realno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem jst to....sam ce je pa motor mal bl zrihtan od ostalih...je lahko tudi 99Lvreden vec od 02 letnika...ker niso bistvo kilometri pa letnik...to je 2T to je treba skoz menat VSE stvari...in je ubistvu letnik99 lih dobr use zamenan...se prav bi se lahko z 04 primerju ce bi tko pogledu...vem da je str 9...sam lahko pa jst vn poberem use pa mal na silo pobarvam pa use bl na pou nardim...a pol bos reku da bo meu isto vrednost?

sploh pa majo mitoti višje cene od vseh ostalih motorjev... .) tako pač je...tudi mercedes je drag...pa lahko dobiš iste stvari kot pri drugih cenejših avtomobilih... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

cena 600k tud 1% dol ne dam...lahko ti pa recem 650k pol mi pa zbiji do 600k .)

mam pa res use zamenjan...ne pa k vidm k se prodajajo majo usi use zamenan :lol1:

sliko mas pa ze nekje prpopano...mislm itq ni pomembna k ga bom zdej itq pobarvu :OK:

haha :lol1: :lol1: :lol1: kot sm reku :lol1: :OK: bravo pol lohka jst svojo prodam za vsaj 700.000 :OK: jes... kupi kdo ?? :OK:

tako pač je...tudi mercedes je drag...pa lahko dobiš iste stvari kot pri drugih cenejših avtomobilih... :D

jah, nov mercedez .) stari so pa tako pocen kot ostali stari avtomobili .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!