Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

ja, ampak zato ni stabilnost nic manjsa, in motor ni nic bolj nevaren, prej manj nevaren... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tle boste sigurn vedl ce ma mito letnik 98 23kw al 11kw :? :?

V prometni? odvisno od motorja do motorja mensezdi... Odprt bi jih v glavnem mogo met okrog 25, 26... Aja btw kdaj je bil sprejet zakon za 11kw? že 98?

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V prometni? odvisno od motorja do motorja mensezdi... Odprt bi jih v glavnem mogo met okrog 25, 26... Aja btw kdaj je bil sprejet zakon za 11kw? že 98?

mislim da 99, ampak to še ne pomeni da se lahko ti z 98 mitom furaš z 25kw okol :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav... sm dons mal šravfov mojo cagivco, pa sm vidu de ma 34 frgazer. glede na to de mata supercity pa mito enako mašina mam pa par uprašanj...

pol ma okoli 30 konj al kolk? a bi mogu še kej druzga menaj?

pol ...a je to normaln de je do 7k obratov čist lena, pol se ji pa totalno odfuka? a bi mogu kej cts venitl štimat?

no tretič me pa zanima, če se je kermu že nardil, de motor kr crkne...k de bi zmankal bencina, občasno pa obrati sploh nočjo padt pod 6k, oziroma se skoz višajo? je to frgazr vrjetno narobe nastavljen/zapacan/ipd?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tist da je do 7k čist len motor, to je pač 2t.......sej pol nad 8k se mu pa odfuka :evilgrin: Deloma boš zadevo rešu s tistim ventilom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tretič me pa zanima, če se je kermu že nardil, de motor kr crkne...k de bi zmankal bencina, občasno pa obrati sploh nočjo padt pod 6k, oziroma se skoz višajo? je to frgazr vrjetno narobe nastavljen/zapacan/ipd?

to je men delalo oz mi dela sam ne vedno... ponavadi ko ni ogretl takrat ga matra pa kr hoče ugasnit, pa obrati tut včasih narastejo do ene 4-5k pol pa laufa pod takim štangasom, pol pa spet daš malo gasa pa pade normalno na 2k. pomoje je to fergi sam jas ga še nism nič razdiral....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mito ma ze serisko RAVE ventil???

pa tisti seven-speed mitoti a tist majo 7 brzin al kaj?? :doze: :doze:

ej mitofreak a sm teb pisu za tvojga mitota??? k vidm da si s kranja pa pise da prodajas mitota

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mito nima rave ventil, ampak cts ventil...enaka funkcija...

@kukec1

em ja sej to mam jest tud kdaj štandgas okol4-5k, pa pol pade če daš gas...sam tle pa kr rastejo obrati k de bi dodajov gas...

bom jest to mal se zajbavov...ker nočem de k se furam nek 10km stran od doma tko k dons, pa pol crkne use skp :blush: :headbang: pol pa pol kilometra ga poriivat do pruga klanca, de je spet užgau :blush: :blink: :headbang: :cry:

aja pa ja...7speed mitoti&supecity majo 7 prestav :D

lp

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mito ma ze serisko RAVE ventil???

pa tisti seven-speed mitoti a tist majo 7 brzin al kaj?? :doze: :doze:

Waaaa ding ding ding---------> praviln odgovor - 10 točk :P Da in da, ampak ne vsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Waaaa ding ding ding---------> praviln odgovor - 10 točk :P Da in da, ampak ne vsi

Da VSI 7speed mitoti majo 7 prestav .) Od tod tudi ime 7 speed :) Od letnika 99 pa so mitoti 6speed oziroma imajo 6 prestav...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

luka furlan?

ja men ja :>

ja samda gre rs-ka proc pa bom kupu mitotain tvoj se mi kr dopade. ej kok si pa dal za generalko???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja je velik ja...ampak ce ga potem dobro upeles ti bo drzal naslednjih 20k km.

tko da koncokoncev ni tak strosek...no, je za naenkrat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam sicer zdaj prevoženih 23 000 km , prejšni lastnik je reko da je bla generalna pri 17 000 ampak nimam nobenega računa pa nič tak da niti nisem 100% da je bila opravljena, bata pa to pa nikol nisn sam ven jemal pa ga niti zdaj nočem da kaj ne poškodujem ( ker niam ki zaj dobit kake dihtunge al pa kaj če ftrgam ) in me nekaj zanima. Če generalna ne bi bila opravljena a bi s prvim batom motor sploh zdržal do te kilometrine? Sicer zelo čuvam motor ( vedno ogret itd ) ampak pri gasu pa tem pa nikol ne šparam pa verjamem da tut prejšni lastnik ni tak da me zanima če bi sploh lahko zdržala tak dolgo še s prvim batom, prvimi obročki...

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!