Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

kok ti pa gre? a so pospeski taki kot takrat ko si ga kupo ? ker ce so pa ce dobr gre..pol ne rabis najbrz nic menjat...sej bos sam vidu kdaj bo treba narest generalko. motor ne bo nikamor sel, ne bo nobene kompresije. nic.

hm vem kko je s tem ce nimas racuna...jest ga nimam tut za noben del...ok sj ni problem poklicat Vegla, ker se me itak spomne, pa najbrz ve da mi je naredu generalko :> sam vem kko ti je..drgac pa ko sm ga jest kupu sm takoj menjal bat...bol iz preventive kok kej druzga...ker cilinder je biu se v redu pa vse...

ampak...bolj preventiva kot kurativa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj jaz tui to razmišlam o preventivi pa da bi menjal bat raje čimprej. Jaz sem z motorjem zaenkrat naredo samo 600km (to kaj sn se pripelal iz sežane pa se malo po mbju vozo pol pa sn raje nehal ker ni registriran in ga bom registriral komaj spomladi) tak da še ni nobene razlike v pospeških itd. Gre mi med 170 - 185 odvisno od pogojev. Zaenkrat sem več prešraufal kot se vozo =P

Torej če pa je bla generalna opravljena pri 17k pa bi mogo met s tem mir do kakih 30k ?

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mito ma ze serisko RAVE ventil???

kak je lepo vidit ko mitoti padajo pod apriliin vpliv... :lol1: :lol1: :devil:

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje je kšn servis za cagive, al pa če kdo ve ke bi lohka ketno pa zobnika naroču? :blush: :?

lp

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ketno pa zobnik lahko kupiš v Grazu pri Louisu, lahko pa tudi naročiš preko neta na Louis.de

Drugače pa maš na ebayu 10 vrst ketn za motor....jaz že mam eno nagledano=D..ko ma členke na rdečo pobarvano :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še kuj bluziš :D ...pa sem ti reko da idi tisto rjo na tvojem mopeku dol brusit :D

Ovi tapretnik pa ti bo itak zajebo zic..tak kot je meni :D

Ayde dečki...mejmo se radi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahaha rjoooo :lol1: Ki si te rjo pri meni najdo :D Ja ja samo naj proba zajebat pa ga polomim tam v oni delavnici prokleti šunjar ko da ni dovol da morn en tedn čakat na zic pa sploh nia dela nobenga :BUA: Dobro zaj pa dovol :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo slučajno ve kok členov ma cagiva mito pr ketni? pa kašne zobnike ma? ker za supercity se skor nubene ketne ne najde :blush: :?

oznaka za DIDovo ketno DID 520V ce te zanima :> nwem pa kok clenov je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oznaka za DIDovo ketno DID 520V ce te zanima :> nwem pa kok clenov je

ok hvala...grem v soboto u louis-a, če bo vse po sreč pa bom probov kej najdt...

trenutno pa vem od ketne sam tele številke: 520? zobnika 13/42 pa 54 členov ma :blink:

ah bom že nekak :hmm:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti samo reči gor v Louisu...ajne kete mit zobčeniki für ajne Cagiva mito bitte.

ps: aja, prvo lahko gori samo naročiš ketno, pol pa morš nasledni tedn po njo it, ker nimajo nič na zalogi razen žmigavcov :D

Lp. Carlazar

Popravljeno . Popravil CarLazar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok hvala...grem v soboto u louis-a, če bo vse po sreč pa bom probov kej najdt...

trenutno pa vem od ketne sam tele številke: 520? zobnika 13/42 pa 54 členov ma :blink:

ah bom že nekak :hmm:

lp

Sprednji zobnik: 15,70 EUR

zadnji zobnik:39,50 EUR

ketna 520 R1 racing: 79,70 EUR

vse Renthal -o firmi(je ohoho dolgo na svetu) pa najdeš več na Moja spletna stran

če pa hočeš šparat:

ketna Tsubaki: 55 EUR

kje: prinese poštar

od kod: od ZUPIN Moto Sport

Sicer pa itak greš k Louisu po eno kilsko robo.

a kdo slučajno ve kok členov ma cagiva mito pr ketni? pa kašne zobnike ma? ker za supercity se skor nubene ketne ne najde :blush: :?

mito ev do 99: spr: 14 z zad: 41 z

od tod naprej: 14/39

maš pa kombinacij vsaj pri nas malo morje.

spr: od 12-14 zadaj: od 39-42

Število členkov verige je pa odvisno od zobniške kombinacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ jest

najlepša hvala za trud :OK: maš pir al pa dva u dobrem :beer2: :beer2:

jutr grem u louisa, pa v nitro.si sm klicou pa mi bojo zdej sporočil... tko de...bo do spomlad poštiman :OK:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sem končno dobil odločbo z zavarovalnice:

motor je po sistemu totalke vreden 371.000 SIT,

čelada 21.900 SIT,

jakna 30.100 SIT

ter rokavice 5000 SIT

kar skupaj nanese 428.000 SIT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!