Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Super si to zrihto brodar :OK:

Samo...nebo zaj to vseskup malo preveč šekasto(barvasto)? Če ti že polno farb špila..heh

Drugače pa tvoj mito roox...samo ne tak ot moj :P

Keep on styling Dude..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super si to zrihto brodar :OK:

Samo...nebo zaj to vseskup malo preveč šekasto(barvasto)? Če ti že polno farb špila..heh

Drugače pa tvoj mito roox...samo ne tak ot moj :P

Keep on styling Dude..

hvala hvala :OK: Še spredna šipa pride črna z belo črno po sredini da bo v stilu :blush: No saj pa ni tolk barv če so 3. Rdeča, bela, črna :D

Zakaj brodarju tko čudn auspuh u luft štrli? Tko nekam pokončen se mi zdi

Men pa je všeč :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav

zanima me ko odpreš pri mitotu desno stran motorja kjer je sklopka ali je potrebno na kaj pazitia; npr. da se ne vsuje kaj vn

pa na koliko se platine nastavljajo razmik

za mukini fergija pa 165 ccm kit letnik 98

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če teh osnovnih stvari ne veš pol ti močno odsvetujem da sam šraufaš...dej enmu k dejansko zna šraufat...ker mitoti so ZELO občutljivi...verjem...da ne boš čez 3000km rabu kšn cilindr pa bat al pa kej(no jst ga prodam btw :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ne sej jst lih tko nevem...sam zato dam pa rajš 30k za delo...pa maš USE veš kaj se to prav USE pošraufan...pa še pol bom furu šraufat za đabe tko mal redni servisi pa to...

tko da če ti je škoda tega keša...pol rajš prodej motor...drgač pa...ni tok lahko šraufat..verjem da ne...ni to avtomatik .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me ko odpreš pri mitotu desno stran motorja kjer je sklopka ali je potrebno na kaj pazitia; npr. da se ne vsuje kaj vn

Olje menjalnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja te platine ja

zakaj

v čem je fora

mislu sem cifre kje mora bat bit koliko milimetrov od vrha pa če ste delali že kdaj to katere lističe ste uporabljali

Popravljeno . Popravil !_CaGiVA_MiTo_!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ni to avtomatik .)

No no, da ne bi mi začel zgodbice o iskanju cevke za benz začel pripovedvat :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!