Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

zakaj bi jih pa ti sploh nastavljal :?

drugače se pa to nastavlja s premikanjem magneta..........ali navitja? nevem no nekaj od tega, se mi pa zdi d magneta, ker navitje je fiksno pršraufano noter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah gleden na to da sm že celo generalno naredil na motorju bom probu še mal iskro nastavit

bom vidu kk je

če je neki zajbano nastavit pol se nisi ne bom lot sj bom vidu

ka pa tole

včasih ko spelam mi kupla full zacvili

zašripa: ne znam opisat zvoka

ka bi blo to

in še

ali vam mitoti tut tk čudno klopočejo

kot bi po aliminiju s kladivom rahlo tolku

pa ko kuplo stisnete se zmanšajo zvoki

ko se pa pelaš pa se sploh ne slišijo ozirma jih ni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta mito je bil včasih črn z rumenim keslom? :?

ja to je un ja..

ej cagivamito...vidm da si na isto ena zgonjena jajca naletu...tko da sožalje...tud moj je tak..(biu :devil: )...zdej bo pa res poštiman :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

isto men še manjkajo malenkosti...no vem pa da bo vsaj pol zrihtan k ga bom jst prodou...čeprou letnik ne bo lih NOV...bo pa za 99 mislm da kr dobr ohranjen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah gleden na to da sm že celo generalno naredil na motorju bom probu še mal iskro nastavit

bom vidu kk je

če je neki zajbano nastavit pol se nisi ne bom lot sj bom vidu

ka pa tole

včasih ko spelam mi kupla full zacvili

zašripa: ne znam opisat zvoka

ka bi blo to

in še

ali vam mitoti tut tk čudno klopočejo

kot bi po aliminiju s kladivom rahlo tolku

pa ko kuplo stisnete se zmanšajo zvoki

ko se pa pelaš pa se sploh ne slišijo ozirma jih ni

za sklopko ne vem, vem pa da isto ropota kokr si reku, kot bi s kladvom tolku, pač (tko je reku gapi :D ) zvok navite 2T mašine

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je un ja..

ej cagivamito...vidm da si na isto ena zgonjena jajca naletu...tko da sožalje...tud moj je tak..(biu :devil: )...zdej bo pa res poštiman :D

Ojej zakaj je sploh barvan? :? Črno-rumen je bil men dost bol hud. A ta je zgonjen? Tega sem jaz tud kdaj pa kdaj na avto.netu gledal pa se mi je po slikah zdel dobro ohranjen pa porihtan :) Saj pravim po slikah. V živo še ga nisn vido.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za sklopko ne vem, vem pa da isto ropota kokr si reku, kot bi s kladvom tolku, pač (tko je reku gapi :D ) zvok navite 2T mašine

to se drgač ležaj sliš tko k je zanč..Aja pa predvžig se nastavla z dihtngm pod cilindrm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se drgač ležaj sliš tko k je zanč..Aja pa predvžig se nastavla z dihtngm pod cilindrm.

predvžig se štima z magnetom, z dihtungo pa squish oz. kompresijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

thenx za info

za ležaje vem da niso pokvarjeni ker so bli menjani

kaj pa kupla vam tudi kdaj zacvili ko speljate

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se drgač ležaj sliš tko k je zanč..Aja pa predvžig se nastavla z dihtngm pod cilindrm.

Ležaj se sliši drugače kot to. Mi je šou ležaj na gileri dna pa se spomnim je čist drug zvok. To pri cagivi je pa čist normalno.

thenx za info

za ležaje vem da niso pokvarjeni ker so bli menjani

kaj pa kupla vam tudi kdaj zacvili ko speljate

meni ne :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da nimaš ki dekl tam ko je kuplonga slabo gor našraufanega...(na levi strani motorja) ker je kuplonga full glasna če nimaš dekla gor pa tak čudno ropota..preveri..

Cao.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja..še nekaj...dajte mi povedet kaj je to pazakaj je to dobro?

http://cgi.ebay.de/Blackbox-BOE-BB-12-Cagi...1QQcmdZViewItem

Mehanik je mi enkrat govoro da se da dobit neki čip ko mitota total ofne..da grejo obrati preko meje..zaj pa me zanima če je to to? Pa če to res sploh obstaja?

eh sicer ne razumem nemško ker mam španščino za drugi jezik ampak to je za po mojem navadna CDI enota... Uporabna samo takrat ko cvikneš žico da se rešiš blokade :) Po mojem vsekakor ni noben čip ki bi ne vem kak dvigno moč mitotu.

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mehanik je mi enkrat govoro da se da dobit neki čip ko mitota total ofne..da grejo obrati preko meje..zaj pa me zanima če je to to? Pa če to res sploh obstaja?

grejo prek meje... sam kolk minut pa :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa je zaj toti cdi? pa keri kabl je treba zviknt?? bi jaz to malo cvkal :D

Naj keri kako sliko gor da

Verjetno je tak podobno ko na rski. V temi od rske maš miljon postov že o tem. To je blokada, spraskaš silikon ven, cvikneš žico, nazaj zakitaš in je to to. Zakaj pa bi ti sploh to mel :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tko k je jernej reku...kok minut dela je pol vprašanje...

drgač pa...mito je itk že odprt tvoj...ker so bli tovarniško brez blokad...če bi gledu te tanove...majo pa še blokade...sam kje je pa s5 pol neki kar nevem točno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!