Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

točno tko k je jernej reku...kok minut dela je pol vprašanje...

se mi zdi dreesko ... da se prvič razumeva :yes: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti driskač tud to je res...

jah očitno si se DVIGNU na našo raven..iz tiste greznce :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti driskač tud to je res...

jah očitno si se DVIGNU na našo raven..iz tiste greznce :D

ni se še, lahko pa se če mitota kup :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am...kva je to, k hočem vžgat, normaln vrti, sam ne užge, pa na vsake tok cajta se sliš tko...pufffpufff :blush:

sm ga dons mal vozu pa so kr naenkrat ubrati začel padat, pol pa ni več hotu užgat je pa to začel delat...kšna ideja? :?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah možno ja...preber si mal za nazaj...4.marca točneje...kako je blo k sm jst motor kupu...že takoj drug dan ni hotu užgt...se mi je skor sfukal...sm zamenu svečko je tko užgou da sm še zdej nasmejan tok sm biu veseu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je svečka suha pa če ma iskro ni svečka kriva.

Pomoje ti je zaribal..heh..tak je vsaj pi meni blo..ni htel več za boga ne vžgat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok supr...upam de je res sam svečka O:-) , me je skrbel da je zaribov... pol pa nism meu nč cajta več gledat kva je s svečko... :headbang: supr pol :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čujte..raje mi povejte če pri Mitotu svetiju luči če nimaš akumolatorja notri ko se voziš? Namreč niam zaj aku. not pa mi nič ne dela ko ga vžgem..Luč ne dela,žmigavci,obratomer,lučke na amaturki..nič ne gre..je to normalno al mam kaj narobe? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čujte..raje mi povejte če pri Mitotu svetiju luči če nimaš akumolatorja notri ko se voziš? Namreč niam zaj aku. not pa mi nič ne dela ko ga vžgem..Luč ne dela,žmigavci,obratomer,lučke na amaturki..nič ne gre..je to normalno al mam kaj narobe? :?

normalno.... jst sm meu akumolator notr... sam čist brez kisline, pa tud ni nč delal luči, žmiguci, armaturka, lcd ekrančk... ko se pa voziš, bi pa luči mogle svetit... vsaj pr men so , pa tud use ostalo je delalo... sam vžžgat sem ga mogu na poriv... sam jst sm meu suh akumolator... če ga pa notr sploh nimaš... pa ne vem če bo sploh užgou .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no mel sn aku not..samo je čisto prazn...ko sn se malo vozo je začela luč čisto malo svetit..glih tolko da je..Torej praivte da ej samo aku hin ? Thank god!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no mel sn aku not..samo je čisto prazn...ko sn se malo vozo je začela luč čisto malo svetit..glih tolko da je..Torej praivte da ej samo aku hin ? Thank god!!

:yes: :yes: :yes: isto sm jst meu :yes: zamenjaš akumolator, daš notr kislino... počakaš 10 min. in kresnu bo k urca u prvo :D tud če je mito :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bomba :OK: zaj pa bi še prosil za oznako akumolatorja.. da vem kakega rabim.. totega ksj sn zaj mel not sn pri Louisu kupo pa mi je glih to sezono zdržal :headbang: ...5€ pač

Lp. CarLazar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah kakšno oznako, važno je da je 12V pa da gre pod zic in nič drugega, no mogoče še na keri strani ima minus kleme

drgač pa zmeri aku (Š, V, G) in pojdi po drugega, pa rečt moraš da je za motor pa 12V mora bit

to je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!