Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

RESN PROBLEM :closedeyes:

RABM NALEPKE ZA MITOTA!!! PLIZ TIST K JIH MA MI NEJ PIŠE NA PM..PLIZ!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo ne vem če je res fora v akumulatorju, da ti luči in ostalo ne sveti...tud če je akumulator noter in je prazen :hmm:

mislm, ko sem imel jz pr svoji popolnoma prazen akumulator in sem jo ene 1 mesec porival da je vžgala mi je še zmer vse ostalo normalno delalo in svetilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sin zihr da so zategneni sraufi na akumulatorju ? ker men, ko so se sami na pol odsraufal je med bvozno utripala luc pa przigou pa ugasou se je ventil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aku. sem mel vredi gor naret...pa ventil se mi že od avgusta ni več odpiral :? ...kuj naenrkat je nehalo.. Vžgal pa verglal pa mi je vseeno...zaj bom novi aku. kupil pa pol videl kaj je narobe :BUA: ...bemo milo mater :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aku. sem mel vredi gor naret...pa ventil se mi že od avgusta ni več odpiral :? ...kuj naenrkat je nehalo.. Vžgal pa verglal pa mi je vseeno...zaj bom novi aku. kupil pa pol videl kaj je narobe :BUA: ...bemo milo mater :D

Js sem nou na foromu pa me zanima hočem si kupit cagivo mito 125 seven speed tista ko je gor na avto netu za 320 jurjev pa me zanima ka morm pazit pri teh motorjih ko jih kopujem.. :D :D

post-13751-1167914907.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če mislš na ta motor, k je na sliki, ti povem: NE GA KUPT!!! K SE BOŠ TOOOOOOOOOOOOOOOOK ZAJEBU, TALE MITO NI POU KURCA VREDN, USE RAZJEBAN, TIP JE TOTALN DEBIL, TKO da dej rajš 200k zravn, pa kup od mitofreaka, boš saj vedu kaj si kupu.

Vrjem, da je tist mito za 320k toook razjeban, k smo ga šli gledat lani spomlad, k je reesko kupvov motor zase, pa k smo pršl tja dol, da bi pogledal motor, se tip ni hotu oglast na telefon, pa kr neki je mutiu... na oglasu je blo napisan, da je original barva, da je PRVI IN DRUGI lastnik, kar pa toooooooooooooooooooooooook nabija, k tale mito je biu že ene 10x na avto netu, pa zmer drug lastnik.

UGLAVNM JAJCA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če mislš na ta motor, k je na sliki, ti povem: NE GA KUPT!!! K SE BOŠ TOOOOOOOOOOOOOOOOK ZAJEBU, TALE MITO NI POU KURCA VREDN, USE RAZJEBAN, TIP JE TOTALN DEBIL, TKO da dej rajš 200k zravn, pa kup od mitofreaka, boš saj vedu kaj si kupu.

Vrjem, da je tist mito za 320k toook razjeban, k smo ga šli gledat lani spomlad, k je reesko kupvov motor zase, pa k smo pršl tja dol, da bi pogledal motor, se tip ni hotu oglast na telefon, pa kr neki je mutiu... na oglasu je blo napisan, da je original barva, da je PRVI IN DRUGI lastnik, kar pa toooooooooooooooooooooooook nabija, k tale mito je biu že ene 10x na avto netu, pa zmer drug lastnik.

UGLAVNM JAJCA!

hmmmm, zakaj je tole men tok vsec hehe :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah res je...tega sm šou jst gledat z gapijem pa grčarjem...JAJCA :D

ej mitofreak sm slišu da maš ti baje ene nalepke :P

aja pa drgač fantki a ma še kdo nalepke???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danka...sam to niso use...a veš kje bi lahko dobu še ostale?? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danka...sam to niso use...a veš kje bi lahko dobu še ostale?? :D

hm ja vem da niso. tele sm si jest zrisu k sm jih misu dat delat. hammm, kontaktirej Denzija? ce jih se ma :ninja:

drgac pace jih misles dat delat...

jih mas pa tukilele

http://www.brandsoftheworld.com/

importat jih mors v corela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@reesko: na www.avtonalepke.com jih lahko daš delat. Tam sma midva z CarLazarom dala po naročilu delat tele slončke za ob straneh pa napis mito.

@Lux 3 : samo tega ne kupuj. Ta motor je bil prej mavrica edišn barve pa že na sliki vidiš da nima blažilnika krmila ( ! ) , spredna šajba je grozna ( kr nekak čudno odrezana ) , z mašino ne vem kako je, zajle kr tako štrlijo kjer ne bi smele,... itd itd itd. Lahko pa malo pobrskaš po tej temi je bilo o tem motorju že veliko napisanega.

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm ja vem da niso. tele sm si jest zrisu k sm jih misu dat delat. hammm, kontaktirej Denzija? ce jih se ma :ninja:

drgac pace jih misles dat delat...

jih mas pa tukilele

http://www.brandsoftheworld.com/

importat jih mors v corela

ja lej...to stran sm že 1x gleud...pa ne najdem NIČ uporabnega :(

al sm pa zabit(no najbrž bo to :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lux, če boš mal počaku ti lahk jst svojga prodam, če seveda ne boš najdu kakšnga druzga, sam za info je pa letnik 2000, generalno obnovljena mašina (mam račun), približn 2100€ bo pa cena.

aja pa mitofreak ma tut dobr ohranjeno (mislim da je celo najbolje ohranjen mito kar se jih prodaja trenutno, in že en lep čas nazaj), tko da če se ti mudi kar od njega vzami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čak čak koci da jst mojga zdej urihtam...pol bo pa moj tuki na forumu najbl OHRANJEN.najlepši je pa itak od CarLazar-ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush: Je res lepi???

No..tud moja mašina ni kuj tak slabo ohranjena..glede na to da je skor vse menjano kaj se da menjat :glare: ..samo zaj nevem če me elektrika jebe :BUA: morn nekak prečekirat.

Ayde folk, mejte se :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah moj bo na novo pobarvan pa urihtan ...se prav bo na zunej res k nov...pol mašina je blo USE zamenan...res use kar hočš...ceu menjalnik predrkan pa use(cilindri bati lamele ojnice ležaji,,svašta)...pa še štrom morm neki porihtat...

ja kaj pa pol sploh še ostane?? NIČ...za moje pojme...sej ne da se hvalm...jst bi rajš vidu da ne bi zmetu tok dnarja gor na ta jajca...sam ni blo po moji odločitvi...al sm zrihtu al se pa ne bi vozu ;) :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: kok ste smešni :D

men rs ka bol skup stoji k vaši mitoti :P hec fantki hec :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...to je res...sam morš vedt...da tvoja rsa ma 10 let manj k večina mitotov :D

no moj mito se bo pa za podobn dnar prodau 4 leta starejši :D

HEC HEC :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...to je res...sam morš vedt...da tvoja rsa ma 10 let manj k večina mitotov :D

no moj mito se bo pa za podobn dnar prodau 4 leta starejši :D

HEC HEC :devil:

Ej folk tenks za informacije :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Sam se neki mi povejte ka morem pazit pri teh motorjih če bom še našu ako cagivo mito!!!!!!!!

:D :D :D :D :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej folk tenks za informacije :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Sam se neki mi povejte ka morem pazit pri teh motorjih če bom še našu ako cagivo mito!!!!!!!!

:D :D :D :D :OK: :OK:

evo. brodar je lepo povedov, če tole pregledaš je to to...kej več pa že težko, sej ga ne morš kr razdret tm :D

škoda de nism tegale prebrav kšn mesc prej :wacko: :closedeyes:

izvoli link: pomoč pri nakupu motorja

No pa še nekaj z moje strani o nakupu motorja:

1.) zaradi možnosti padca pošlataj uteži na koncu krmila, tačke, žmigavce,...

2.) z roko idi čez plastiko da vidiš če se kje kaj čuti

3.) poglej gume

4.) poglej kako je z diski

5.) poglej kako je z luftom med plastikami

6.) poglej ali je ketna namazana in dobro napeta (če ni, pomeni da je motor več al manj zanemarjen)

7.) preglej šraufe na mašini, vprašaj kakšno olje je uporabljal, menjaval filter,...

8.) vprašaj če je kaj pucal fergazer

9.) vprašaj po računih od servisov, če je delal sam malo povprašaj kako in kam pa boš kaj kmalu dobil občutek ali tip obvlada ali je šalabajzer

10.) preglej zavorno tekočino

11.) vžgi motor, dobro poslušaj če je vredu al kaj ruži kar ne bi smelo

12.) vprašaj kako je z ogrevanjem (če bo takoj zatrdil da ga je obvezno treba ogret pred vsako vožnjo, potem veš da ga je prej najbrž dobro segreval)

13.) ko se greš peljat stisni do rdečega (ni treba ravno pred njegovo hišo) in dobro poslušaj kako je z motorjem, pri okrog 100km/h spusti belanco in bodi pozoren če ga kaj trese ali slučajno kam vleče (poškodovane vilice ali kaj podobnega)

14.) bodi pozoren kako se motor vleže v ovinek

15.) če je motor kje popraskan in so praske daljše kot 1-2 cm (in to tam kjer bi mogo bit popraskan v ovinku - od spredaj proti riti) in ti bo lastnik trdil da je padel v garaži potem laže

16.) pazi na vdolbine na felni ali da ni ki celo zvita

17.) poglej kako je nategnjena ketna (če je že proti koncu lahko malo zbijaš ceno)

18.) poglej stanje zobnikov

19.) najbrž sem še kaj pozabil napisat ampak to je z moje strani vse

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2.) z roko idi čez plastiko da vidiš če se kje kaj čuti

hja itaq, če misliš vdolbine jih boš videl samo če plastiko pogledaš proti soncu

7.) preglej šraufe na mašini, vprašaj kakšno olje je uporabljal, menjaval filter,...

pr cestaku je bol težko pogledat šraufe na mašini, pa sploh ne vem zakaj bi jih gledal, .......meni je lepši motor kot celota in ne vsak del posebej :D

8.) vprašaj če je kaj pucal fergazer

ne vem zakaj bi pucal ferg, če ni treba......sploh pa imamo eni zato filter zraka

10.) preglej zavorno tekočino

vrjetno si mislil nivo zavorne tekočine :D

drugo pa je ok :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K:hja itaq, če misliš vdolbine jih boš videl samo če plastiko pogledaš proti soncu

B:Res.

K:pr cestaku je bol težko pogledat šraufe na mašini, pa sploh ne vem zakaj bi jih gledal, .......meni je lepši motor kot celota in ne vsak del posebej :D

B:Če ne da plastik dol pol pozabi na šraufe ja. Tud meni je lepši kot celota ampak ko kupuješ gledaš tut na posamezne dele :P

K:ne vem zakaj bi pucal ferg, če ni treba......sploh pa imamo eni zato filter zraka

B:Oja kdaj pa kdaj je tut v fergiju umazanija in ga je dobro spucat.

K:vrjetno si mislil nivo zavorne tekočine :D

drugo pa je ok :D

B:Uau :slap:

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!